Sevgilimle arkadan ilişki yaptık ancak en basından prezervatif kullandı?

Sevgilimle an*l ilişki yaptık ancak en basından prezervatif kullandı prezervatif taktıntan sonra vajnada surtundu sonra an*l ilişki oldu sızce hamılelık riski varmıdır

Tahlil.com Cevabı :  Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Meninin yani spermlerin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajina ağzından içeri girmesi ile ancak bu tür bir ihtimalden söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük bir ihtimaldir. Böyle bir olasılıktan şüpheleniyorsanız tedbiren adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun diye test yaptırabilirsiniz.Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız....http://tahlil.com/arkadan-iliski-ile-ters-iliski-hamile-kalinir-mi