Sevgilimle birlkte olmadan bir şeyler yaşadk O gelen spermi ıslak mendille sildi

Kurban bayrmnda 1 aydan fazla sevgilmle birlkte olmdan bir şeyler yaşadk O gelen spermi ıslak mendille sildi aynı saniye de ben vajina mi sildim sperm değmiş olablir ama hiçbir şeklde cinselorganlar temas etmedi adetme 10 gun falan vardı 8 gün sonra gebelik testi yaptim tek çizgi cıktı 2gün sonrda adet oldm üstüne görme olabilrmi 6.7 gün sürdü ve dolu dolu geldi az degldi üstüme görmemi hamilemiym

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....