HIV pozitif ve negatif durumu hakkında bilgi alabilir miyim?

Tahlil sonucuna göre HIV pozitif ve negatif durumu hakkında bilgi alabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Göndermiş olduğunuz 2020 yılına dair tahlil sonucunuz inceledim.  Western Blot sonucu negatif gelmiş. Muhtemelen test sonucunuzda şüpheli bir durum vardı. Sonucunuz son derece güvenilir bir yöntem olan Western Blot Testi ile kontrol  edilmiş. Western Blot testiniz negatif çıkmış. HIV testiniz de ayrıca negatif çıkmış. Sonuç olarak içiniz rahat olsun.HIV sonucunuz negatif. Pozitiflik de kesinlikle yok.
Enfeksiyonunuz yok.
Ancak eğer kanı aç karına verdiyseniz açlık glukoz yani kan şekeri değeriniz biraz yüksek çıkmış. Şeker hastalığı yönünden riskli olabilirsiniz. Bu yönde dahiliye bölümüne baş vurabilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim.