Tedirginim hamile olabilir miyim zevk suyundan?

Merhaba. Nişanlım ile dün gece sürtünme yolu ile ilişki yaşadık. pen*sini vajinal bölgeme değdirmeden üstte tuttu hep. Boşalma olmadı. Sadece duşa girdiğimizde sadece bir değme söz konusu oldu. O da aşağı kısmından bir yer. Ama buradaki yorumları okudukça psikolojik olarak kendimi kötü hissettim. Zevk suyu değmiş olabilir mi? Gelmiş olabilir mi bilmiyorum. Özellikle dikkat ettik. En son adetimi 23 ile 27 si arası oldum.

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle içiniz rahat olsun belirttiğiniz bir ilişki ile hamilelik şansı yoktur. Boşalma olmadıysa zaten risk de yoktur. Belirttiğiniz ilişki de pen*s de vajinaya girmemiş. Bu durumda zevk suyunun vajinaya teması da bulunmamaktadır. Rahat olabilirsiniz. İyi günler dileriiz.