Testi yaptırmaya gittiğimde hiç uyumamıştım ayrıca heyecanda vardı. herhangi bir hastalığın belirtisi mi yoksa olabilecek durum mu?Teşekkürler

Hocam 24 yaşındayım tedbir amaçlı hepatit b testi yapıldı ve bazı değerlerim yüksek bazısı düşük çıktı bunlar; LY# 4,18 NE% 34,3 LY% 57,5 HCT 57,2 testi yaptırmaya gittiğimde hiç uyumamıştım ayrıca heyecanda vardı. herhangi bir hastalığın belirtisi mi yoksa olabilecek durum mu?Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir problem görünmüyor..