TSH sonucum 5.05 çıktı ultrasyon yapıldı.

TSH sonucum 5.05 çıktı ultrasyon yapıldı. SONUÇ: 1-Gland eko yapısı hafif heterojen ve hafif düşük ekodadır.2- Sol lob orta-inferiorda 5x3mm boyutlu hipoekoik heterojen vasıfta nodül izlenmiştir.3- Sağda nodül saptanmamıştır .Çok merak ediyorum sonucum çokmu kötü tedavi edilebilirmi.teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji ve genel cerrahi bölümlerinde takip edilmelisiniz.Gerekli tahliller sonrası nodülün tedavisi yönünde karar alınacaktır.