WBC 11,99 çıktı doktor önemli değil dedi.

Oğlum 3 yaşına 1 ay sonra girecek.1 hafta önce karın ağrısı vardı kan tahlili yapıldı.WBC 11,99 çıktı doktor önemli değil dedi.Sanki o zamandan beri ağrılar devam ediyor günde 3 defa kaka yapıyor ve kaka yaparken karnın ağrıyor deyip ağlar durumda daha önce hiç böyle olmamıştı.Ne yapmalıyım?saygılar

Tahlil.com Cevabı : WBC değerinde sorun yok ancak kaka tahlili yaptırmanızı öneririz..