Yabancı uyruklu kadınla ilişki esnasında kondomun yırtıldığını görünce hemen ilişkiye son verdim bulundugum sehirde p24 testi bulamadıgım icin 21.gün anti hiv

 Yabancı uyruklu  kadınla ilişki esnasında kondomun yırtıldığını görünce hemen ilişkiye son verdim bulundugum sehirde p24 testi bulamadıgım icin 21.gün anti hiv testi yaptırdım sonuc 0.1 negatif cıktı sizce tekrar test yaptırmama gerek varmı varsada kacıncı gün yaptırmam lazım tşkler

Tahlil.com Cevabı :  HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevapve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv