Yaklasık 1 Ay Önce Bir hayat kadınıyla beraber oldum ağızdan sırasında korunmuyordum ama sonrasında prezervatıf taktım, ertesı gun penısımde yanmalar oldu?

Yaklasık 1 Ay Önce Bir hayat kadınıyla beraber oldum ağızdan sırasında korunmuyordum ama sonrasında prezervatıf taktım, ertesı gun penısımde yanmalar oldu doktora gıttım ıdrar kulturu ve ıdrar tahlılı yaptırdı temız cıktı ve desefın monodox urıspas kullandım 1 hafta ama gecmedı.baska bı doktora gıttım oda aynı tahlılerı yaptırdı gene bırsey cıkmadı sımdı piyoloseptly kullanıyorum aksamları 2 adet.bugun ılıskıye gırelı 1 ay oldu ve hastaneye gıttım elıze hepatıt b ve c testı yaptırdım.sonucların hepsı negatıf cıktı.doktor oyle dedı negatıf hıc bır sorun yok dedı.sonucun pozıtıf olma olasılıgı varmıdır.bırde hepatıt b ve c daha sonra tekrar ortaya cıkabılır mı.3.cu ayda tekrar test yaptırıcam ama bugun yaptırdıgım eliza pozıtıf olurmu daha sonrakı testlerde ?

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..