Yaklaşık 15 gün geçti. hala adet olmadım.yorumlar mısınız?

enim de sorum olacaktı. erkek arkadaşımla şubat'ın ortalarında ilişkiye girdik. korunmasızdı. ama dışarı boşaldı. ardından şubatın 22sinde adet oldum. normal geçti. daha sonra mart'ın 20sinde tekrar ilişkiye girdik yine dışarı boşalma şeklinde oldu. ve 22 mart adet günümdü. yaklaşık 15 gün geçti. hala adet olmadım. gecikmenin 11. ve 13. günlerinde hcg testi yaptım. ikiside negatif çıktı. hamilelik belirtileri olarak bulantı kusma gibi şeyler yaşamadım. fakat kasık ve bel ağrısı yaşadım. bulunduğum yerde hava aşırı soğuktu ve farklı bir yatakta uyumak zorunda kaldım. sizce durum nedir ? yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Hormonal veya stresten olabilir, eğer adet olmaz iseniz 1 hafta sonra testi tekrarlayın..