Yaptığım betamatik testinde hamilelik yok sonucu çıktı.kafam karmakarışık oldu son adetimden sonra 20 gün geciktim

eta hhc 6344,42 çıktı ultrasonda gebelik kesem be beslenme kesisi olduğunu söyledi doktorum evde yaptığım testte çift çizgi çıktı fakat sitenizden yaptığım betamatik testinde hamilelik yok sonucu çıktı.kafam karmakarışık oldu son adetimden sonra 20 gün geciktim

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen testi yanlış yapmışsınız.. yeniden yapmanızı öneririz..