Yaş 30 korunmalı olarak sadece ağızdan ilişki yaşadım prezervatifi çıkartırken,

hocam selamlar yaş 30 korunmalı olarak sadece ağızdan ilişki yaşadım prezervatifi çıkartırken pen*s başına biraz tükrüğü değse bir sıkıntı çıkarırmı birde prezervatifin kafasında hava baloncuğu oluşmuştu yırtılma veya delinme olsa bu hava baloncuğu olmazdı değilmi saygılar.kafam karıştı ilginize teşekk

Tahlil.com Cevabı : Prezervatifin kafasındaki hava baloncuğuna bu kadar takarsan kafan karışır tabi. Anlattığın durumlardan herhangi bir sıkıntı olmaz. Merak etme.