Zevk suyu ve hamilelik

Merhaba hocam kız arkadaşımın reglinden bir gün sonra bir el münasebetimiz oldu fakat ikimizde giyiniktik ben tam boşalma yaşamadım fakat çamaşırıma bir kaç damla zevk suyu bulaştı bu durumdan 10 dakika sonra lavaboya gidip boxerımı temizledim ve ardından tekrardan devam ettik bu durumda boxerım daki zevk suyu elime geçip ardından elim onun vajinasını temas etse gebelik durumu oluşturur mu veya zevk suyu boxer da ne kadar Yaşar. Ve ilaç kullanmalımıyız? Son olarak kız arkadaşım bakire.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı bulunmamaktadır.Zaten belirttiğiniz üzere tam bir boşalma da olmamış. Çamaşıra zevk suyu gelmiş ve çamaşırdan ele oradan da vajinaya temas edip hamilelik mümkün değildir.Zevk suyu boxer da zaten varlığını sürdüremez ve hamilelik oluşturmaz. İçiniz rhat olsun hamilelik ihtimalinden söz edilemez.Gebelik önleyici ilaç kullanmanıza da kesinlikle gerek bulunmuyor.