Zevk suyundan kalabilir miyim bir de ağızdan ilişki ile hamile kalınır mı?

en erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşamak istiyorum. benim vajinamda şort iç çamaşırı olduğunda o ise çıplak olduğunda boşalma ise yüz, el göğüs, göbek çevresine olsa hamilelik ihtimali ne kadardır?zevk suyundan kalabilir miyim bir de ağızdan ilişki ile hamile kalınır mı

Tahlil.com Cevabı : Bu işlerin pazarlığı ve yüzdesi olmaz. Zevk suyunda az da olsa sperm hücresi bulunma ihtimali vardır ve hamile kalma ihtimaliniz bulunur. ağızdan ilişki ile hamile kalma ihtimali yoktur. bu konuda biraz bilgilenmek için sitemizde cevaplanan birçok soru ev yazı bulunmaktadır. Okumanızı öneririz.