Sürtünme Yoluyla İlişki Nedir? Hamile Kalınır mı?

Yayın Tarihi : 2018/09/11 22:46 • Güncelleme Tarihi : 2023/04/18 12:50 • Yazar: Uz.Dr. Cem Argun

Sürtünme yoluyla (sürtünerek) cinsel ilişki en çok genç çiftler arasında tercih edilmektedir. Sürtünmeyle ilişkide erkeğin cinsel organı vajinaya girmez ve normal bir cinsel ilişki gerçekleşmez.Sürtünme yoluyla ilişki sonrası hamile kalınıp kalınmayacağı konusu özellikle genç kızların merak ettiği bir konudur.Sürtünme yoluyla ilişkinin özellikle evlilik öncesi dönemde ve genç yaşlarda tercih edilmesinin en büyük nedeni ise bakireliğe zarar gelmemesidir.
Bu yazımızda sürtünme yoluyla ilişkide hamile kalma riski hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Sürtünme Yoluyla İlişki Nedir? Hamile Kalınır mı?

Sürtünme Yoluyla İlişki Nedir? 

Sürtünme yoluyla cinsel ilişki en çok erken yaşlardaki genç çiftler arasında tercih edilmektedir.Bu tür ilişki bakireliklerini sürdürmek isteyen genç kızların istediği bir  ilişki türüdür. Genç kızlar hem cinselliği yaşamak isterken hem de kızlık zarlarına zarar gelmemesini istemektedir.

Sürtünmeyle olan ilişkilerde erkeğin cinsel organı vajinaya girmez ve bu nedenle de kızlık zarı zarar görmez.Erkek ise cinsel organını partnerinin vajinasının üzerine ve cinsel bölgesine vajinaya girmemek kaydıyla, kadının cinsel organına sürtünerek uyarılır ve  orgazma ulaşır.  Bu sürtünme kimi zaman bir kaç saniye içinde boşalma ile sonuçlanabilirken kimi zaman dakikalarca sürebilir.
Sürtünerek ilişki çiftler çıplakken cinsel organların birbirine sürtünmesiyle gerçekleşebilir bazı durumlarda ise eşlerin ikisinde veya birisinde elbise veya iç çamaşırı varken yaşanabilir.
Özellikle cinselliğe aç genç çiftler üzerlerinde iç çamaşırı, tayt hatta elbise varken bile karşılıklı cinsel doyuma ulaşabilmektedir.
Sürtünme yoluyla ilişki sonrası boşalan erkek partnerinin cinsel organının üstüne, iç çamaşırına veya göbeğine boşalabilir.

Sürtüme Yoluyla İlişkinin Riskleri Nedir?

Sürtünme yoluyla cinsel ilişkilerde kimi zaman erkeğin cinsel organı kazayla vajinaya girip kızlık zarının yırtılmasına da sebep olabilmektedir. Bu durumda olası bir boşalma ile hamilelik ihtimali de yüksek olabilmektedir.Ancak bu durumda ilişki sürtünerek ilişkiden normal bir cinsel ilişkiye dönüştüğünden hamilelik riskinin arttığı bilinmelidir. Sürtünerek ilişkide hamilelik yönünden bir diğer risk ise sürtünmeyle boşalan erkeğin menisi ve sperm hücrelerinin kadının vajinasından içeri sızmasıdır.Bu son derece düşük bir ihtimal olsa da yine de çiftler tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.

Sürtünme Yoluyla İlişkide Hamile Kalınır mı?

Sürtünme yoluyla ilişki ülkemizde gençlerin sıklıkla başvurduğu bir cinsel beraberlik türüdür. Bakireliğine zarar gelmesini istemeyen genç kızlar bir yandan cinsellik heyecanını yaşamak istereken  diğer yandan erkek arkadaşları, sözlü veya nişanlılarını da mutlu etmek adına bu tür bir ilişkiyi kabul edebilmektedir.
Sürtünerek ilişkilerde boşalma sonrası meni veya zevk suyu olarak da bilinen prostat sıvısı vajina ile temas etmedikçe hamilelik şansı bulunmamaktadır. Erkeğin elbise üzerine veya çamaşıra boşalması durumunda da gebelik ihtimali yok denecek kadar azdır.
Erkek sürtünerek ilişki sonrası kadının vajinasının hemen dışına boşalırsa sperm hücrelerinin vajina içine sızması durumunda hamilelik riski ortaya çıkabilir.Ancak genç çiftlerin olası bir hamileliğin önüne geçmek için bu konuda daima gerekli tedbirleri almaları gerekmektedir.

Sonuç olarak sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik olasılığı son derece düşüktür.Hamilelik ancak erkekten boşalma sonrası gelen meninin kadının vajinasına geçmesi ve sperm hücrelerinin de yumurta ile birleşmesi sonrası mümkündür. Bu ihtimal de önceden söz ettiğimiz gibi yok denecek kadar azdır. Sürtünerek ilişki sonrası erkeğin menisinin vajinaya teması ve sızması gibi bir durumdan şüphe ediliyorsa yine de tedbiren beklenen adet tarihinde de en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi uygulanabilir.

Sürtüme Yoluyla İlişkide Hamilelik Riskini Kaldırmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Hem cinsel yolla bulaşan hastalıkların önlenmesi hem de hamilleik riskini 0'a indirmek için erkeğin ilişki sırasında prezervatif kullanması en doğru yoldur. Tahlil.com uzmanlarına  sürtünerek ilişki sonrası hamile kalıp kalmadıklarını merak edenlerden gelen soruları ve uzmanlarımızın verdiği cevapları aşağıda yorumlar bölümümüzde  bulabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla hamilelik konusunda uzmanlarımıza soru 7x24 sorunuzu sorabilirsiniz.

Ayrıca sürtünme yoluyla cinsel ilişki ve hamileliik olasılığı konusunda Hamilemiyim? bölümümüze sorulan binlerce soru ve verilmiş binlerce cevabı da takip edebilirsiniz.

Soru ve cevaplar okumak için tıklayınız.

Sizler de sürtünerek ilişki yaşadıysanız bu deneyimi yaşayanların aşağıdaki sorularını ve uzmanlarımızca verilen cevapları okuyabilir, sürtünme ve hamilelik  konusuna dair yorumlarınızı yazıp tecrübelerinizi okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

Yorumlar

Yorum
c********** :

ben erkek arkadaşımla ağustos ayında sürtünme bile olmadan ilişkide olduk.sonda elimle yaparken boşalma oldu ama benden baya uzaktaydı yani vajinaya hicbirşey gelmedi o oluncada derhal kalkdik.sonra eylül ayında adet oldum.hamilelik olmaz dimi?cünki son adetimi temmuzda olmuşdum sonra eylülde oldum.bende adet dengesizliyi cok oluyor.simdilerde yine olmalıyım.adet gecikmem bundan kaynaklanmaz dimi?


Cevap:

Merhaba, sorularınızı lütfen aşağıdaki linki kullanarak sorunuz.Bu alandan soru sorulmamakta ancak yorum yapılabilmektedir.
https://www.tahlil.com/soru-sor
Teşekkür ederiz.

E**** :

Ben kız arkadaşımla kapalı şekilde sevişme yaşadık benim üstümde baksır pijama ve pantolon kız arkadaşımda ise iç çamaşırı ve pantolonu vardı ikimizde bosalma yaşadık temas ettimi bilmiyoruz ama 2 ay oldu adet olmuyor hamile kalma ihtimali varmıdır bu durumda hocam


Cevap:

Bu durumda tedbiren de olsa gebelik testi yapılmasında yarar bulunmaktadır.

H***** :

Merhaba ben reglime 15 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bende tayt ve iç çamaşırı vardı onda da pantolon ve iç çamaşırı vardı. Vajinama çok yakın bi yerde taytımda ıslaklık vardı sanırım boşaldı ama vajinama tam denk geldi mi bilmiyorum iç çamaşırımda da ıslaklık vardı . Sonra elimle pantolonumun ıslaklığını sildim elimide peçeteyle sildim 5 10 dakika sonra aynı peçeteyle vajinamı sildim. Aradan 13 14 saat geçti ertesi gün hapı ella içtim hamile kalmış olabilir miyim?


Cevap:

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.

 

S*********** :

Yumurtlama dönemimde sürtündük boşaldığını söyledi ve göbeğimdeydi vajina dudakları ya da çevresi kuruydu hamilelik ihtimali nedir


Cevap:

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde hamile kalmak neredeyse imkansızdır.
Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır.
Bu konuda genç çiftleri uyarmalıyız.
Orgazm sonrası erkeğin menisinde bulunan sperm hücreleri vajina ile temas etmemeli ve vajinaya girmemelidir.
Vajinaya temas şüphesi var ise, adet gecikmesi olup olmadığına bakılmalıdır.
Böyle bir durum var ise, her ne kadar gebelik olasılığı çok düşük olsa da, içinizin rahatlaması için gebelik testi yapılabilir.

Konuya dair Tahlil.com doktorlarının yazılarını ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.

 

f******************* :

Eşimle sürtünme yoluyla iliski yaşadık vajinamdan içeri biraz boşaldı hamile kalma olasiligim var mı?


Cevap:

Evet bu şekilde hamile kalabilirsiniz.

e********** :

Merhaba kız arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik boşalmadım ama yaptığımızda kız arkadaşım 32 gündür adet olmuyordu şuan ise 36 . günü hamile midir?Lütfen cevap verir misiniz?


Cevap:

Vajinaya herhangi bir şekilde sperm teması olmadığı müddetçe gebelik oluşması söz konusu olmaz.Partnerinizin adet gecikmesi başka nedenlere bağlı olabilir.Bir kadın doğum doktoruna muayene olmasında fayda vardır.

l********** :

Merhaba.Ben bakireyim .arkadasimla surtunme yoluyla birsheyler yasadim .Bende iç çamaşır onda Şort vardi .1 2 kere 5 6 saniyeliy pen*sini camaşırıma dokundurdu.sadece pen*sini elledim.Boşalmadigina eminim. Acaba zevk suyu nedeniyle hamile kalirmiyim?


Cevap:

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.

u******* :

Kız arkadaşım ile yaklaşık 2 hafta önce sürtünme yolu ile birliktelik yaşadık ama üstüne veya vücuduna boşalmadım. Kız arkadaşımın adet dönemi 2 gün gecikti sizce birşey çıkar mı?


Cevap:

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde boşalma gerçekleştiğinde gebe kalma olasılığı  pek mümkün değildir.Gebelik ihtimal ve olasılığı yönünden dikkat edilmesi gereken mevzu ise, erkeğin boşalma sonrası menisinin vajinaya girmemiş olmamasıdır.
Eğer vajinaya temas şüphesi var ise, adet gecikmesi olup olmadığına bakılmalıdır.
Böyle bir durum var ise, her ne kadar gebelik olasılığı çok düşük olsa da, içinizin rahatlaması için gebelik testi yapılabilir.

Konuya dair Tahlil.com doktorlarının yazılarını ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.


s********** :

İki üç gün öncesinde sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. İlişkiye girmeden önce zevk suyu gelmişti. Çok ıslanmıştı. Ertesi gün adet oldu. Adet olunca hamileliğin olmadığnı bliyorum ama yumurtaların döllenme süresi ne kadardır. Eğer boşaldysm


Cevap:

Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.Ancak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak sitemizde bir çok yazı yayınladık ve soru cevapladık.
Dilerseniz merak ettiğiniz konulara dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....

a************ :

Merhaba sevgilim ile sürtünme yolu ile ilişkiye girdik vajinal bölgeye bir giriş söz konusu değil.Boşalma da söz konusu değil bir ihtimal zevk suyundan korkuyoruz.sevgilimin hamile olma olasılığı var mıdır varsa kaçtır?


Cevap:

Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşumu neredeyse imkansızdır. Sakince regl döneminin gözlenmesini öneririz. 

s**************** :

Merhaba sevgilimle 3 gün once sürtünerek ilişkiye girdim ama iç camasirina bosalmdim hamilelik riski varmıdır


Cevap:

Kıyafetli ilişkilerde gebelik ihtimali yoktur.

f********* :

İlk Gün normal kanama oldu ama suanda kesik kesik bugunde tamamen kesildi kanamam bu konuda hamilellik söz konusu mu ?


Cevap:

Hamilelik belirtiler veya sizin hissiyatınız ile teşhis edilmez.Hamileliğin tanısı için tüm dünyanın kabul ettiği gebelik testi yöntemleri var.
Gereksiz ayrıntılarla kafa yormanıza gerek yok.

Hamilelik şüpheniz var ise, adetinizde de gecikme var sa, gebelik testi yaptırın.
Bu kadar basit durumunuzun çözümü.

u********* :

Hamilelikte yerleşme kanaması 3 ay sonra olur mu?


Cevap:

Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.

Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.
Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.
Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

f********* :

Hocam meraba yaklaşık 3hafta önce erkek arkadasmla sürtünme yoluyla bi iliski yaşadık ikimizde de iç çamaşır yoktu zevk suyunun temasetmedigine emin degiliz ve bi ıslak lik da sezmedm adetime5gun varken bugun siddetli karin ağrısıyla uyandm baktm kırmızı kan adet oldugumu dusunuyorm sizce hamilemym


Cevap:

Kanamanız adet kanaması gibi devam ediyorsa hamileliğin oluşmadığını söyleyebiliriz.

i***** :

Sevgilimle 26 martta sürtünmeyle iliskiye girdim ilk bikac gün yoğun kanaması oldu daha sonra ara ara pıhtılı lekelenmeli şeklinde devam etti zevk suyum yogun miktarda temas etti vajina bölgesine hicbir şekildi girisim olmadı herayın 7-8i gibi adet oluyodu ama gecikti ve hala adet olmd hamilemi


Cevap:

Sürtünme yoluyla cinsel beraberlik  özellikle evlilik öncesi  genç çiftler tarafından  çok sık başvurulan bir yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .
Sürtünerek boşalma sonrası, sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.
Fakat  bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olursa gebelik testi yapılması kafanızı rahatlatacaktır.
Konuya dair yazdığımız yazı, verdiğimiz cevaplar ve bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....

a************ :

Dün sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizinde pantolonu ve kilodu vardı fakat çok kafaya taktığım için zevk suyundan şüphe duyuyorum ikimizde orgazm olduk pantolondan pantolona bulaştığını pek sanmıyorum ama eğer bulaşmış ise hamilelik durumu var mıdır ? sevgilim bakire


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan cinsel ilişkidehamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır ancak yine de adettarihinde bir haftadan uzun bir süre gecikme yaşanırsa gebelik testiyaptırmanızı öneriyoruz.

a***************** :

Karımla sürtünme ile ilişkiye girdim. boşalmak üzereyken kendimi kastım ve boşalmadım ,pen*simin ucuna 1 damla sperm geldi 30 saniye sonra karım ustume çıktı, pen*sim içine girmedi ama o sperm vajinasina deydi. 2 kez regl oldu ama kanamasi hep 2 hafta gecikti. Hamilelik veya dış gebelik olabilir mi?


Cevap:

İlişki sonrasında regl olunmuşsa hamilelikten söz edilemez. 

l********* :

Selam.ben. daha once size yazmistim. Adetim geciktii ichin once test yaptim silik chizgi cikti .daha sonra kan testi yaptirdim hgg 15, 2 cikti.adetim 18 gun gecikmisdi.19 cu gun kan geldi ambulansla hastaneye yattim hemsireler test yapti hamilelik yok dediler.


Cevap:

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.

s************** :

Hocam Benim adetim 1 hafta gecikti ve hala gelmedi 2 defa test yaptım negatif çıktı herhangi bi hamilelik belirtiside yok ve hasta olmuyorum nedeni ne olabilir? arada bir sancım oluyor gelecek gibi hissediyorum ama tekrar geçiyor ve sarı akıntım geliyo ?? lütfen yardım edebilirmisiniz??


Cevap:

Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olan bir durum değildir.
Kadınlarda adet gecikmesinin bir çok sebebi olabilir.
Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.


Adetinizde gecikme devam ederse kadın doğum doktoruna muayene olmanız en doğru yaklaşım olacaktır.


i************** :

Arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz.1 gün önce girdiğimizde bayağı ilerledi zevk suyu vajinayla çok fazla temas etti boşaldıktan sonra bitirdik adet günüme 1 hafta var hamile kalmış olabilirmiyim ?


Cevap:

Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı yok denecek kadar azdır
Fakat bu işler şakaya da gelmez. Beklenen adet tarihinde  en az 7 gün gecikme olursa tedbiren de olsa  hamilelik testi yaptırılabilir.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......

n******** :

Ben iki ay once sevgilimle surtunme yolu ile iliskiye girdim sevgilim korundu geçen ay adet gordum ama bu ay gormedim hamile olabilir miyim acba birde kist icin ultrasyona girdim hamile olsaydim orda belli olurmuydu


Cevap:

Biz cevap vermekten bıkmıyoruz sizler de sormaktan.
Adet gören birinin hamile olmasının mümkün olmadığını binlerce kere yazdık.Üstüne görme denen olayın da internetteki bilgi kirliliği nedeniyle kafa karışıklığına yol açtığını da defalarca belirttik.

Biraz vakit ayırıp aşağıda yazdıklarımızı ezberleyene kadar dikkatle okuyun.Hatta mümkünse yazıcıdan çıktı alıp bir de fosforlu kalemle üstünden geçin.

Cinsel beraberlik veya ilişki  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Ancak adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.
Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki bağlantıyı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor,
Bir kere şu konuyu lütfen unutmayın.Üstüne görme nadir görülen bir durum olup adet kanamasıyla da kolaylıkla ayırt edilebilir.
Aşağıdaki bağlantıda adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için  tıklayınız.....

i********* :

Adetim bittikten sonraki gün sürtünerek ilişkiye girdik.Vajinama tam olarak girmedi ama baskıda bulundu.Kızlık bozulmadı.Ama zevk suyu akıtmış olabilir bilmiyoruz Iliskiye girdikten 4 gun sonra camasirimda kucuk kan lekeleri gordumBir kere kustum.Mide bulantım ve bas agrim var hamile olabilir miyim?


Cevap:

Adet zamanını bekle. 5 gün veya daha fazla gecikmen olursa gebelik testi yapabilirsin.

e*************** :

Merhaba sevgili tahlil.com yöneticileri. Eşim ile 3 aydır ilişkiye giriyoruz. Ve bugün adet oldu tekrardan. Biraz kuşkulandik acaba bizde bir sorun mu var diye? 1 gün gün aşırı yaptık yakınlaşmayı ama olmadı 3 aydır. Ben ve eşim 29 yasindayiz. Yardımcı olursanız sevinirim.


Cevap:

Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Ancak adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.
Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.Bu konuda kafa karışıklığınız var ise size yardımcı olacağını umuyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

j********** :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ikimizinde iç çamaşırları vardı sevgilim boşaldı çamasırı ıslandı ama aynı zamanda boşalmadık herhangi bir çıplak temas yok sizce ihtimal nedir?


Cevap:

Bu durumda gebelik ihtimali yok.

s************** :

Hocam Benim adetim 1 hafta gecikti ve hala gelmedi 2 defa test yaptım negatif çıktı herhangi bir hamilelik belirtisi de yok ve hasta olmuyorum nedeni ne olabilir? arada bir sancım oluyor gelecek gibi hissediyorum ama tekrar geçiyor ?


Cevap:

Adet gecikmesinin hamilelik dışında pek çok nedeni olabilir. Gecikme devam ederse bir kadın doğum uzmanına başvurarak gerekli tetkikleri yaptırmanız gerekebilir. 

p************* :

Ben sevgilimle sürtünme yoluyla ikimizin üstünde de camasir olmadan ilişkiye girdik.ama boşalma felan olmadi sadece zevk suyundan korkuyoruz ama içeri girme de olmadi sadece sürtünme adet günume 15 gün var ve gebe kalmaktan çok korkuyorum gebe kalma ihtimali yüzde kactir


Cevap:

Zevk suyu ile hamileliğin oluşma ihtimali oldukça düşüktür. Tavsiyemiz sakince adet döneminin beklenmesi ve gecikme yaşanırsa gebelik testinin yaptırılmasıdır.

s****** :

benım ustumde cıtcıtlı badı ıc camasırım ve pedım vardı sürtünmede hamile kalmak mumkun mudur? kıyafetten sperm veya zevk suyu geçer mı?adetım bıttı zannedıyordum fakat ılıskıden sonra leke seklınde adetım geldı hamılelık rıskı var mı? mıdem bulanıyor psıkolojık mıdır lütfen cevap verın


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.N************* :

2 hafta önce erkek arkadaşımla Sürtünme yoluyla ilişkii yaşadık boşalma olmadı zevk suyu vardı Adet günüm geçti beyaz akıntım var belimde agrı vardı gecti adetime 10 gün geçti hala akıntım var ve adet olmadım idrar testi yaptım negatif cıktı ne yapmalıyım?


Cevap:

Bir kaç gün daha bekleyin  olmazsanız kanda beta hcg testine baktırabilirsin.

k******* :

Merhabalar. kız arakadaşımla 3 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama üzerimizde kıyafetlerimiz vardı bende pantolon ve şort vardı. ancak ilişki sonrası boşalmada pantolonumu geçti 2gün sonra tekrar yaşndı bu sefer bacağında boşalma hissetti kız arkadaşım hamile kalabilir mi adet döneminde şuan?


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğinoluşma ihtimali yok denecek kadar az olsa da kesinlikle hamilelik oluşmaz denilemez.  Adet gecikmesi bir haftadan fazla yaşanırsagebelik testi yaptırılabilir.

i*********** :

Kıyafetleri çıkarmadan sürtünmede hamile kalmak mumkun mudur? kıyafetten sperm veya zevk suyu geçer mı? sevgılımle kıyafetlerle surtunduk cok az zevk suyu geldı hamılemıyım? lütfen cevap verınnnn


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan cinsel ilişkidehamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır ancak yine de adettarihinde bir haftadan uzun bir süre gecikme yaşanırsa gebelik testiyaptırmanızı öneriyoruz.

a********** :

adetimin 24. günü ele bulaşan zevk suyu dolayısı ile endişeye kapılmıştım. yaklaşık 5 gün sonra kanamam olmuş ilk gün 3 ped dolu . daha sonra azalan ve 4 gün süren bir kanama. üstüne görme mi diye düşündüm. test yaptım negatif çıktı. gebelik şüphesini atabilir miyim kafamdan ?


Cevap:

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....

m********* :

mrb hocam ben sevgilimle adtinin 4 günüyken birlike olduk sadece sürtünme oldu ve arkasına boşaldım adetide daha dün bitti bişiy olurmu hamile kalma ihtimali varmı lütfen birşey söyleyin herkes bişiy söylüyo size inanmak istiyorum


Cevap:

Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Ancak adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.
Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.Bu konuda kafa karışıklığınız var ise size yardımcı olacağını umuyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

d************* :

kız arkadasımla 1 hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik 2 aydır regli olamıyordu ve şuanda olamıyor iç çamaşırlarımız vardı ve ben hiç orgazm olmadım gögüsleri sertleşti ve korkuyor hamilelik durumu olabilir mi?


Cevap:

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.


i************* :

Kız arkadaşımla yaklaşık 20-25 gün önce sürtünme yoluyla çok kez ilişkiye girdik. İkimizinde üzerinde bir şey yoktu. Hiç vajinasına boşalmadım ancak boşalma öncesi gelen zevk suyu vajinasına temas etti. Adeti 20 gün gecikti, mevsim değişikliğindende şüpheleniyoruz. Gebe olabilir mi?


Cevap:

Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı yok denecek kadar azdır
Fakat bu işler şakaya da gelmez. Tedbiren de olsa  hamilelik testi yaptırılabilirsiniz.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......

n*********** :

Merhaba. Ben henüz bakireyim. nisanlımla bugün sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. Tam o sırada boşalma gerçekleşti ve bunu anladığımız anda hemen peçete ile sildim ve sonra yikadim. O bişey olmaz diyor ama ben korkuyorum. Hastaligim normal de de iki yada 3 gün geçikmişti. Hamile miyim sizce


Cevap:

Hayır hamile değilsin.

k********* :

Kiz arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasadim. Uzerinde sadece ic camasiri vardi. Kiz arkadasim pen*simi vajinasinin kenarlarina surttu bosalma yoktu surdugunde sadece zevk suyu vardi sonrasinda karninin uzerine bosladim . Herhangi bir sikinti olurmu ?


Cevap:

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde hamile kalmak neredeyse imkansızdır.
Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır.
Bu konuda genç çiftleri uyarmalıyız.
Orgazm sonrası erkeğin menisinde bulunan sperm hücreleri vajina ile temas etmemeli ve vajinaya girmemelidir.
Vajinaya temas şüphesi var ise, adet gecikmesi olup olmadığına bakılmalıdır.
Böyle bir durum var ise, her ne kadar gebelik olasılığı çok düşük olsa da, içinizin rahatlaması için gebelik testi yapılabilir.

Konuya dair Tahlil.com doktorlarının yazılarını ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.


T*********** :

Mart'ın 20 sinde kız arkadasmla sürtünme yoluyla iliskiye girdk sadece 1dk flan sürdü , sürtünmeden 5 10 dakika sonra boşalma oldu , adet olmasinada 7 8 nisan dedi?


Cevap:

Gebelik durumu yok.

g******** :

Şubatın 17sinde erkek arkadaşımla üstümüzde bir şey olmadan sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Vajinama tam olarak girmesede pen*siyle baskıda bulundu. Ve ayağımın kenarına boşaldı. 3 gün sonra adet yaşadım. Fakat bu ayın 19 unda tekrar adet olmam gerekirken 1 haftadır gecikti. Sizce sorun varmı dır?


Cevap:

Adetinizi olmuşsunuz sonra ki adet gecikmeniz olağan bir durum iki hafta adet olmazsanız test yaptırabilirsiniz.

y************** :

Sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik her boşalmamda kendimi sıktım ve dışarı hiç boşalmadım eminim, ancak zevk suyum onun cinsel organının kenarlarına temas etmiş olabilir hamilelik ihtimali nedir teşekkürler


Cevap:

Zevk suyu ile hamileliğin oluşumu oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet  gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.

t********* :

Adet günümee 1 2 gün var ama ne göğüs agrısı nede kasıklarımda bir ağrı var bu normal mi ?


Cevap:

Bazı adet dönemleri bu şekilde daha sessiz seyredebilir.

m******* :

Erkek arkadaşımla 18 martta korunmasız ilişkiye girdik. Kısa süre sonra içimden çıkıp dışarıda biraz zaman geçtikten sonra boşaldı.Cinsel bölgelerimizi yıkadıktan 1saat sonra tekrar ilişki yaşadık boşalma olmadı.Zevk suyundan korkuyoruz. Ertesi gün hapı kullanmalı mıyım? Hamilelik ihtimalim var mı?


Cevap:

Adet zamanını bekleyin. 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın. 

a******** :

Kız arkadaşımla üstümüzde esofman ve Tayt varken sürtünerek iliskiye girdik.kucağımdayken boşaldım ama pen*sim bacağının altına doğruydu ve ikimizde de ufak ıslaklık orada oluştu ve vajinasından uzaktaydı. Kız arkadaşım Sonraki günün sabahı adet oldu. Hamile kalma riski var mı ?


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.o*********** :

merhaba biz kız arkadaşımla uzerımızde ıkı tafarta da pantolon ve ıc camasırı varken surtunmeyle ben boşaldım ve benım pantolonumdakı ıslaklık onun pantolonuna da cok az geçmış ama vajinanın tam üstünde deildi ıslaklık sonra gorur gormez ıslak mendille sildik hamıle kalma şansı var mı cok korkuyoruz


Cevap:

Çiftlerde cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı  mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

f************ :

İyi günler kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkinye girdik ilk biççamaşırımboşalmaa oldu aradan 15 dakika sonra çamaşırsız şekilde devam ettik boşalma olmadı acaba sperm hücresi Çamaşırımdan organımda kalabilir mi?


Cevap:

Spermin dış ortamda ne kadar yaşayabileceğine ilişkin detaylı bilgi için tıklayın. 

n******** :

Biz kız arkadaşım ile sürtünme yolu ile ilişkiye girdik adet günlri değişti göğüslerinde çok ağrı vr vajınasında iğnelenme var ve çok ağrı bunun nedeni nedir acaba şimdiden teşekkr ederm


Cevap:

İlişki sonrasında gelişen enfeksiyonel bir durum söz konusu olabilir. İlgili doktora başvurarak gerekli incelemeleri yaptırmalısınız.

b************ :

Merhaba ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım erkek arkadaşım boşaldı fakat extra korumalı prezervatif takmışti benim hamile kalma olasılığm nedir


Cevap:

Prezervatif, hamileliği %100 engellemese de büyük ölçüde engeller. Herhangi bir sperm bulaşı olmadığını düşünüyorsanız hamilelikten şüphelenecek bir durum söz konusu değildir.

d************* :

Merhaba sevgilimle bir ilişki yaşadık sürekli onun organına sürtundum ve o biraz girişimde oyalandi ama içime boşalmadi zevk suyundan şüpheleniyorum o hamile kalmayacağım söyledi ama emin değilim cinse birleşme olmadı ama dediğim gibi çok yakındi ve oradan hiç çekmedi hamile kalma riskim varmi


Cevap:

Zevk suyu ile hamileliğin oluşma ihtimalî oldukça düşüktür. Ancak gene de adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.

e*********** :

Meraba. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. İkimizde çıplaktık. O kesinlikle boşalmadı . İçime sokmadı sadece bir ara sürttüm ama üstüne doğru bi arada deliğe doğru ama 1 dakikadan az sürdü sonra kalktım wc ye gittim . Sizce hamile olabilir miyim . Kendisi zevk suyunun gelmediğini iddaa edi


Cevap:

Hayır hamile olmanız imkansız hem cinsel bir birliktelik olmamış hem de boşalma olmamış.

t*********** :

merhaba sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. ikimizinde kıyafetleri üzerindeydi onun iç çamaşırı kotu benim taytım zıbınım ve iç çamaşırım. adetim11gün gecikti. sonra adet söktürücü bitki çayıyla adet oldum bi sonraki ay tekrar çayla adet oldum bu ay ise adetim kendiliğinden geldi. hamile değilim dimi?


Cevap:

mümkünatı  yok hamile kalmanın. zaten üzerinde kıyafetlerin varmış erkek arkadaşının da kot pantolonu varmış. Tereddüte düşmene gerek yok. Stres yaptığın içinde adetin gecikmeler olması doğal. 

y**** :

Merhaba elbise üzerinden sürtünme ile ilişki yaşadık ama ikimizin toplam 4-5 parca kıyafeti vardı kız arkadaşımin iç çamaşırı dahi ıslanmış ve ıslak hissettiğini söyledi hamilelik şansı varmıdır


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan cinsel ilişkide hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır ancak yine de adet tarihinde bir haftadan uzun bir süre gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. 

o************** :

Merhaba , ayın 21 inde ters sevgilimle ters ilişki yaşadım ve boşalma olmadi fakat zevk suyu bir iki damla kadar olduğunu düşünüyorum , 25 indede kiz arkadasim adet gordu gebe kalma olasılığı varmıdır ?


Cevap:

Hamilelik ihtimali yok.

S********* :

Selam.ben ocak 18de adet oldm.subat 14de sevglmle surtunerek ilski yasadk.o ciplak,bnde pijama,kilot,ped vardi.pijamama bosaldi hemen cikardm kilotuma bulasmamisdi.ama hala adet gormedm.3gun snra ultrasona gitm sogukalginligim var dedi.zaten adetm hep geckrdi bu yuzden.hamile olma ihtimalim varmi?


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali beklenmez. Ancak adet gecikmeniz devam ederse sebebini netleştirmek için bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.

S********* :

Kabul ediyorum

e************ :

Merhaba kız arkadaşımla sürtünme yoluyla bir ilişkiye girdik fakat pek de sürtünme olmadı normalde seviştik sadece.Şöyle sorayım bu olay yasandıgında 13 ocak falandı ve kız arkadaşım regl dönemindeydi ve bu olaydın sonra 1 2 gün daha regl olmustu.Fakat o zamandan beri hala regl olmuyor hamile midir?


Cevap:

Gebelik testi yaptırabilirsiniz.

e************ :

Merhaba sevgilimle 13 ocakta sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bende boxer içlik tayt gibi br şey ve eşofman vardı onda da pijama ve iç çamaşırı.Bi 5 dk sadece pijama cıkarmıstı.Herhangi bir ıslaklık hissetmedim fakat 13-14 ocaktan beri adet olmuyor.38-39 gün oldu.Hamile olma ihtimali var mıdır?


Cevap:

Bu şekilde hamile kalma olasılığı yok denilecek kadar az. Ama gebelik testi yapabilirsiniz.

f********* :

Nişanlımla adetimden bir gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik başka yere boşaldı daha sonra lavaboya gidip yıkayıp geldi bir süre sonra tekrar sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. Ertesi gün regl oldum. Fakat düzgün yıkamamışsa veya bir yerde kalmışsa hamile olma durumum var mıdır?


Cevap:

Yaşadığınız ilişkide böyle bir bulaş mümkün görünmüyor 

z********** :

22 Ocakta erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik. Ama vajinama boşalma olmadı. Zevk suyundan korktum sadece. 24 ünde adet olmam gerekiyordu, 26sında oldum. Yanii ben adet olduğumu düşünüyorum. Benim sorum üzerine görme olayı bu kadar kısa sürede gerçekleşebilir mi?


Cevap:

Yaşadığı ilişki sonrası adet gören birinin hamile olmasının mümkün olmadığını söyleyebiliriz.

Halk arasında üstüne görme denen tıp dilinde de yerleşme kanaması olarak bilinen ve adet kanamasından tamamen farklı bir kanama vardır.
Ne yazık ki bu konuda internette yalan yanlış bilgiler dolaşıyor.Üstüne görme kanaması asla adet kanaması gibi yoğun olmaz.Zaten gebeliklerde nadiren görülen bir durumdur.
Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir konusunda detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız....

s********* :

Mrh en son adetim 29 ocakta oldu parcada geldi biraz 1 hafta sora siskinlik yasamaya basladim daha sinraki hafta test yaptik negatif cikti ama hala sislik var hamile olma ihtimalim var mi tekrar test yapmalimiyim:(


Cevap:

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....

k******* :

26 ocak sürtünme yoluyla üzerimizde kıyafetlerle ilişki yaşadık. Ayın 5'nde test yaptım, negatif çıktı. 12-14'nde adet oldum, günümde oldum. Fakat 2-3 gün sürdü gebelık söz konusu, veya üstüne görme mi ?


Cevap:

Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.

Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.
Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.
Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

a*************** :

Merhaba sevgilimle 21 aralıkta sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bu güne kadar 2 kere regl oldu. Son regl olup gitmesinden 6-7 gün sonra kasıklarında ağrı olduğunu söyledi. Sizce neden ağrı oluyodur?


Cevap:

İdrar yolu enfeksiyonu başta olmak üzere bir çok nedeni olabilir.Tahlil ve muayene amaçlı olarak bir kadın doğum doktoru ve/veya üroloji doktoruna başvurabilir.

1*********** :

kız arkadaşımla adetin ilk günü arkadan ilişkiye girdik çıkarırken biraz sıçradı gibi geldi ve 1 hafta sonra yine aynı şekilde ilişkiye girdik ve çıkarırken gene sıçradı gibi geldi hamile kalma ihtimali var mıdır ve 1 hafta içinde hamilelik belirtisi olur mu


Cevap:

Ters ilişki diğer adıyla da arkadan ilişki ile hamile olunup olunmayacağı, olunursa da hangi şekilde hamile olunacağı  konusu oldukça sık merak edilen bir konudur.
Öncelikle merakınızı giderelim. an*l ilişki (arkadan ilişki)  ile hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.

Meninin yani spermlerin makattan çıkıp  vajina ile temas etmesi veya vajina ağzından içeri girmesi ile ancak hamilelik ihtimalinden söz  edebiliriz.
Önceden de belirtiğimiz gibi bu da gerçekten çok düşük bir ihtimaldir.
Bu tür bir şüpheniz var ise, meninin vajinaya temas etmesi söz konusu isetedbiren adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun diye test yaptırabilirsiniz.

Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız....

Ters ilişki veya benzeri ilişkilerde hamilelik olasılığına dair uzmanlarımızın yazdığı yazıları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz...

Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?

d*************** :

Sevgilimin adetinden bir gun once adet belirtileri varken surtunmeyle ilişkiye girdik vajinaya boşalma olmadı ve 23 gün oluyor mide bulantısının ve goguslerinin agridigini söylüyor sizce hamile midir


Cevap:

Genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek ve son derece düşük  bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur.
Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
 Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

u********** :

Boxerim vardı kız arlkadaşımında boxeri ve iç çamaşırı vardı. ben kız arkadaşıma iyice yaklaştım ve kıyafetlerimiz üstündeyken popo bölgesinden biraz daha yan tarafa dogru bi nemlilik hissettiğini söyledi sizce durum nedir ? orayı hemen silmiş ıslak peçeteyle


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.e********************* :

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliskiye girdik ikinizde de kiyafet vardi. Erkek arkadaşım boşaldı. Ama kıyafet vardı. Guvenemedigimden ilac ictim. adetten sonra 2 kere test yaptim negatif çıktı. Ama baş dönmesi yorgunluk mide bulantisi ve karnima kramp giriyor hamile miyim?


Cevap:

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....

e********** :

Merhabalar Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik benim üzeimde çamaşır vardı onun üzerinde ise çamaşır yoktu bende herhangi bir boşalma olmadı yalnız çamaşırım hafif derecede nemliydi sürtünme sırasında çamaşırdaki nemden yani zevk suyundan dolayı vajinayla temas edip hamilelik olabilirmi ?


Cevap:

Küçük yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan  cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.
Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

m********** :

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla iliskiye giriyorum. çıplak iken giriyoruz ilişkiye. pen*sim hep vajinasının arasında oluyor ve zevk sıvısına filan dikkat etmiyoruz zevk sıvısı vajinasının arasında oluyor boşalacağım sıra üzerimden kalkıyor. sürekli endişeleniyorum hamile kalma olasılığından.


Cevap:

Zevk suyu ile hamilelik oluşma ihtimali oldukça düşüktür ancak gene de söz konusudur. Adet gecikmesi bir haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir. 

s*********** :

yumurtalıklarında kist vardı13Ocak2015 Kız arkadasımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.üzerimde baksır vardı ve kız arkadasımda ise tayt kilot ve ped.baksırın ıcındenkasıgına boşaldım25 inde test negatif cıktı.suanda adece wc gittiğinde idrarını yaparkn adet kanaması damla damla oluyor hamilemidir?


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.k******* :

Sevgilimle 11 gun once surtunme yoluyma iliski yasadik. Fakat uzerimizde kiyafetlerimiz vardi. Bosaldi fakat uzerime degil.
Bosaldiktan 10 dakika sonra iliski tekrar oldu.
Hamilelik riski vsr midir, test ne zamnn yapilmalidir


Cevap:

Anlattığın olay sonucunda gebelikten söz edilemez.

z*********** :

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ve erkek arkadaşım boşaldı eline ama o bosaldiktan sonra pen*si vajinama surttum ertesi gün ella hapi ictim hamile olma ihtimalim var mı ?


Cevap:

Küçük yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan  cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.
Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

k******* :

Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ve üzrimizde kıyafetler vardı. Üzerime bşalmadı ve boşaldıktan 10 dakıka sonra tekrar yaptık, hamıle kalma rıskı var mıdır? Ve belırtelerı yaşıyor olmam pskolojık mıdır?


Cevap:

Hamilelik ihtimali yok.

b********* :

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Üzüremizde sadece iç çamaşırlarımız vardı ben bir kaç defa vajinasına doğru bastırdım ama boşalmadım.Zevk suyundan bir şey olur mu ?Sürekli kontrol halindeydim ve bir şey olmasın diye ic çamaşırı değişiklikliği de yaptım.Hamile kalma riski var mıdır?


Cevap:

Hamile kalma ihtimali yok denilecek kadar az.

h********* :

Kız arkadaşımla kasım 29da sürtünme ile ilişkide bukunduk adetini son günüydü.30 günde 1 adet görüyor. adeti gecikti 3 aralikta adet gördü adatin ilk günü utrasonda negatif çıktı adetin son günü de kan testi de negatif çıktı şu an ikinci adet dönemi iki günlük gecıkme var risk durumu nedir? s


Cevap:

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....

k******* :

22 yaşındayım kız arkdaşımla sürtünme yoluyla çamaşırsız ilişkiye girdik ben üzerine boşalmadığımdan eminim ama o aktı hissettim dedi sildi sonra 1 saat sonra ella hap aldık ve içti ertesi gün hapı acaba hamile kalma ihtimali var mıdır acil cevaplar mısınız?


Cevap:

Vajinaya sperm teması olmuşsa hamilelik ihtimali vardır. Adet döneminde bir gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

f************ :

Bakireyim yklasik 23 gün önce oldu svgilim ilk önce kendininkini oksayip sonra benimkine dkundu oksadi elinde sperm vrmydi bilmiyorum ama giyiniktik acaba hamile olabilir myim hala adet olmadim hamile kalma ihtimalim nedir acil cvp lutfen


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.o******** :

Merhabalar. Sevgilimle sürtünme yoluyla ve ikimiz de giyinikken sürtünme yoluyla birkaç kere ilişkiye girdik(bilerek birkaç kat giyindim). Ve ilişki sırasında pen*simi vajinasından uzak tutmaya çalıştım. Boşaldım ama dışardan görünmüyordu nerdeyse. Yine de içim içimi yiyor. Aydınlatır mısınız?


Cevap:

Sperm vajinaya temas etmediyse hamilelikten söz edilemez. Gereken tedbirleri aldıysanız içiniz rahat olsun. 

g******* :

Erkek arkadaşımla sürtünmeyle ilişkiye girdik. O dışarı boşaldı ama pen*sini vaginama temas ettirdi. Ondan sonraki günlerde bende hiç bir belirti olmadı. Bakireyimde. Ama yine insan tereddüt ediyor. Regl olmama daha da iki hafta var. Bu süre zarfında gebelik bende ne durum da olur. Teşekkürler.


Cevap:

Sürtünme yoluyla cinsel beraberlik  özellikle evlilik öncesi  genç çiftler tarafından  çok sık başvurulan bir yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .
Sürtünerek boşalma sonrası, sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.
Fakat  bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olursa gebelik testi yapılması kafanızı rahatlatacaktır.
Konuya dair yazdığımız yazı, verdiğimiz cevaplar ve bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....

y************ :

Erkek arkadaşımla adetim başladıktan 12 gün sonra yakınlaştık (ovulasyon dönemi)iç çamaşırım üzerimdeydi,onda bir şey yoktu,boşalmadı biraz zevk suyu geldi ancak iç çamaşırım olduğundan bulaşmadığını düşünüyorum ama mide bulantısı başladı dün adet olmam gerekirken olmadım,hamile olma riskim var mıdr


Cevap:

İç çamaşırları üzerinden zevk suyu ile hamileliğin oluşma ihtimali neredeyse yoktur. Yaşadığınız stresten dolayı gecikme yaşıyor olabilirsiniz. Bir süre daha sakince adetinizi beklemenizi, gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. 

o*********** :

Erkekarkadaşımla adetimin son günü sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim erkek arkadaşımda boşalmadı fakat zevk suyu geldi mi bilmiyoruz uzerine 12 saat sonra norlevo hapini(yan etkileri,yaşım nedeniyle)bir tanesini içtim üzerine 5 gün gecti suan biraz kanamam var hamilelik olabilme ihtimali


Cevap:

Adet tarihinizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.Eğer bir gecikme olursa bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz. 

a********* :

Nisamlimla sürtünme ile ilişki yasadik yalniz cinsel organlarimiz birbirine hic degmedi ama ben pen*simle oynayip onun vajinasina parmakla temas ettim ayin 16 idi 22 sinde adet oldu adeti 7 gün surdu adetinin son günü dahil bas dönmesi mide bulantisi var kasiklarim agriyo dyo hamile kalir mi.


Cevap:

Adet gören birinin hamile olma  olasılığı yoktur.Bu konuda ne yazık ki, bir çok internet sitesinde yalan yanlış bilgiler yer almakta ve okurlarımızın da kafası karışmaktadır.
Adet gören birinin neden hamile olamayacağına  dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.
Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.


Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.

s************* :

Norlevo hapı kulanıyordum korunmasız ilişkim oldu fakat içime boşalmadı
3 hafta önce 2 gün yoğun 3 ve 4.gün leke şeklinde az kanamam oldu şimdi sık sık sarı bi sıvım geliyor arada sırtım ağrıyor vajinam kaşınıyor gaz sıkışmam var adetime 10 gün var önceki kanamam acısız geçmişti hamilemiyim?


Cevap:

Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Ancak adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.
Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.Bu konuda kafa karışıklığınız var ise size yardımcı olacağını umuyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

M********** :

Kız arkadaşım ile 22.11.2014 de sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Dışarı boşaldım sildim 3 4 saat sonra tekrar deydi. Zevk suyu olabilirdi. 1 hafta sonra, 28.11.2014 de tekrar yaşadık tedbirli oldum kıyafet vardı vajinaya pen*simi deydirmedim. Geçen ay 3 ünde regl oldu. Bugün ayın 2si olmadı risk ne?


Cevap:

Adet gören birinin hamile olma  olasılığı yoktur.Bu konuda ne yazık ki, bir çok internet sitesinde yalan yanlış bilgiler yer almakta ve okurlarımızın da kafası karışmaktadır.
Adet gören birinin neden hamile olamayacağına  dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.
Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.


Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.

s*************** :

Sevgilimle çıplak olarak sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve üstüne boşaldım ama hemen sildik yıkadık içine gitmiş gibi hissetmis ama bakire hamile kalma ihtimali var mı?


Cevap:

Adet zamanını bekleyin 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.

s********* :

18 yaşındaym benim pijama ve ic cmasirm vardi onunda boxeri uzerindeydi uzerimde surtunurken bosaldi ve pijamamda islaklik hissettm elimle kontrol ettim ic camasirimda islanmisti.bir an unutup kontrol ettigm elimi vajinama degdirdm.bol suyla yikadm.adet duzensizligim var.ella ilacini kullanmalimiyim


Cevap:

Küçük yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu şekilde cinsel  deneyimler yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Yaşadıkları  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere buna benzer sorular soruyorlar.
Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

t***** :

Merhaba hocam sürtünme yolu ile ilişkiye girdik ikimiz de çıplak olarak sadece en fazla bir dakikalığına pen*simi vajinasına değdirdim ama sürtmedim bunun öncesinden zevk suyu diye adlandırılan akıntıyı sildim öyle değdirdim ama sonra aktı mı akmadı mı bilmiyorum gebe kalma olasılığı nedir sizce


Cevap:

Sürtünme ve benzeri yolla gerçekleşen cinsel yakınlaşmalar sonrası hamilelik ihtimali ancak sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesi söz konusu ise bulunmaktadır.
.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

e******* :

Hocam Merhaba;
30 Ekimde sürtünme yoluyla ilişkiye girdim.Dikkat edildiği kadarıyla boşalma dışarı oldu.Adet zamanım 10 Kasımda olmasına rağmen ben 4 Kasımda her zamankı gıbı normal adet donemı gecırdım..Yine buna rağman hamilelik riskim var mıdır?mide bulantım var stresten mı kaynaklanıyor acaba?


Cevap:

İlişki sonrasında düzenli regl olduğunuz için hamilelikten söz edemeyiz. 

f********** :

Hocam bir sorum daha olucak kız arkaşımla ilişkimizde sürtünmeyle boşalma oldu üzerimde prevarvatif vardı prezarvatifi çıkarıp ardından elime bulaştı sabunla yıkayıp tekrardan bir 15 dk sonra vajinasına dokundum gebelik riski var mı dır ? Teşekkürler.


Cevap:

Bu şekilde gebelik durumundan söz edilemez.

f********** :

Hocam sorum olucak
Sevgilimle ÜzermZde iç çamaşırı varken seviştik men olarak şu şeffaf beyaz su geldi o varken sürtündük gebelik durumu olabilirmi.


Cevap:

Çamaşır, mayo, ped veya elbise varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı pek mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

j********** :

Hocam hir sorun daha olacak bir doktor ultrasonla yumurtaliklarina bakmis kiz arkadasimin bizim iliskimiz uzerinden neredeyse 3 ay gecti. Kiz arkadasima hamile kalma ihtimaliniz dusuk demis yani yanlislik olabilir mi 3 aylik bir bebek ultrasonda gorulur mu


Cevap:

Hamileliğin nasıl oluştuğu konusunda yeterli bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
Cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve çoğunlukla da  erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  buna benzer yüzlerce soru geliyor.Bu soruların çoğu da cinsel bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.
Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

e********** :

Erkek arkadaşım adet günümün ilk günü benimle sürtünme yoluile iilişkiye girdi. Bir ay geçti adet olmadıım henüz hamile olma ihtimalim nedir.


Cevap:

Sürtünme yoluyla cinsel beraberlik  özellikle evlilik öncesi  genç çiftler tarafından  çok sık başvurulan bir yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .
Sürtünerek boşalma sonrası, sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.
Fakat  bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olursa gebelik testi yapılması kafanızı rahatlatacaktır.
Konuya dair yazdığımız yazı, verdiğimiz cevaplar ve bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....

b************* :

Primolut kullanip adetimi geciktirirken onu birakip ella aldim gercek birlesme degildi zevksuyu temasetti 3gun sonra normal adetime benzeyen agrili kanama oldu 26gün sonra gene ayni sekilde bi kanama daha oldu o kanamadan 1gün önce idrartesti yaptim negatif ustne grme cekilme olamaz hmle dğlm dimi


Cevap:

Kendi başınıza ve doktorunuza danışmadan bilinçsizce  ilaçlar kullanmayın.
Cinsel konularda da bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Hangi durumlarda hamile kalınabilir veya hamileik nasıl oluşur konusunda bilgi sahibi olmanız lazım.

Aşağıdaki bağlantıdaki tüm yazıları dikkatle ve anlayana kadar okuyun.Sağlığınıza zarar veriyorsunuz.

n****** :

iyi gunler hocam ben 18 gunluk falan hamılelık suphesı yasıyorum tum cevaplarınızı okudum ben adet olmadan bır gun once kan gordum adet oldum sandım ama hıc sancım yoktu adece ıkı damla geldı ve o gun baska ka gormedım sonra adet oldum bu ustune gormemıdr adet bıttıkten 5 gun sonra tekrar lekendm


Cevap:

Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Ancak adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.
Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.Bu konuda kafa karışıklığınız var ise size yardımcı olacağını umuyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

w******* :

Sürtünme yoluyla kız arkadaşımla bir ilişki yaşadık kıyafet yoktu üstümüzde bir iki damla vajinasının üstüne boşaldım hemen bıraktık hamile kalır mı?


Cevap:

Sürtünme veya benzeri yollarla  ilişki yaşayan bir çok genç çiftimizden bu tür sorular geliyor.
Hamile kalma endişesiyle  panik olan okurlarımız Tahlil.com'dan  bilgi istiyor.

Öncelikle şu konuyu vurgulayalım.Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir. Çok düşük bir ihtimal olsa da, boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz.

Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen regl tarihinde de en az 7 gün süreli  gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...j********** :

Sürtunme yoluyla bir iliski yasadik kiz arkadasimla tam surtunme yolu da sayilmaz onda ic camasie ve tayt bende boxer ve esofman vardi. Bosalma olmadi ağızdan bir iliski de yasadik sizce hamile olma ihtimali var mi lutfen yardim edin


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsel konularda bilgi eksikliği de bu tür soruların gelmesinde önemli etmenlerden biri.Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için sürekli yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Bu şekilde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
 Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.A********** :

Merhabalar kız arkadaşımla sürtünme yolu ile bir ilişki yaşadık. meninin içeri girmediğine eminim fakat %99 ihtimalle prostat sıvısı vajinasına geldi. içeri girme olasılığını bilmiyorum fakat vajinasına bulaştığından eminim. Gebelik durumunu öğrenmenin tek yolu adetini beklemek midir?


Cevap:

Adet döneminde 1 hafta ve üzerinde gecikme yaşanması halinde yapılacak gebelik testi çok daha güvenilir sonuç verir.

S********* :

Nişanlımın üzerinde pantolon ve don vardı bende hiç bir şey yoktu pantolonunun üzerine zevk suyu bulaştı ve vajinamla temas etti 36 saat sonra ella ertesi gün hapı kullandım şu an regl zamanımdayım göğüslerim de hassasiyet ve kasık ağrısı var hamile olabilir miyim?


Cevap:

Zevk suyu ile hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır.Yaşadığınız hassasiyet adet döneminiz ile ilgili olabilir. Yine de gelecek ay ki regl döngünüzü takip etmenizi, gecikme yaşanırsa gebelik testi uygulamanızı öneriyoruz. 

a************ :

ben kız arkadasımla an*l yapacaktım ama yanlıs tarafa gidiyorsun dedi ve bakire olduğundan cekildim geri vjınaya değmemiş ama yaklsmıs zevk suyuundan dolayı ama ben hissetmedim hastalığı bekliyoruz ama arkadasımın hastalığıda duzensiz oluyor sürekli ve cok korkuyoruz sıkıntı varmı yardım edin


Cevap:

Arkadan ilişki, ters ilişki gibi   normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.
Hamilelik için çok düşük de olsa sadece bir olasılık bulunmaktadır.
Boşalma sonrası menininanüsten çıkıp vajinaya sızması ve bulaşmasıdır.Bu durumda vajinaya giren sperm hücreleri gebeliğe sebep olabilir.
Bu da oldukça zayıf bir olasılıktır.Ancak tamamen de imkansız değildir.Bu tür bir ihtimal söz konusu ise beklenen adet tarihinde en az 7 günlük bir gecikme olduğunda gebelik testi yapılabilir.
Arkadan ilişkinin bir diğer riskli yanı ise, an*l ilişki hedeflenmesine rağmen yanlışlıkla vajinaya giriş ihtimalidir.
Bu durumda da kaçınılmaz olarak gebelik riski de olacaktır.

Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilir ve konuya dair benzer sorulara uzmanlarımızca verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.

m*************** :

Vajina dudaklarına elle temas eden zevk suyu veya sperm hamile bırakır mı çok teşekkürler şimdiden.


Cevap:

Bu tarz bir ilişkide hamilelik ihtimali yok denebilecek bir olasılıktır.

a********* :

3hafta 4gün önce sevgilmle sürtünerek ilişkiye girdk Son gördüğm adet bittiktn bi hafta sonraydı Aylık hesabıma göre 1 hafta önce adet olmam gerekiyodu ama olmadım 2gün önce ve bugün gebelik testi yaptım negatif cıktı fakat test hatalı olabilir mi şüphesi var içimde Çmaşırm ıslanmıştı İhtimal var mı


Cevap:

Gebelik için, spermin vajinaya bire bir temas etmesi gerekir. Böyle bir temas söz konusu değilse, gebelik de yoktur diyebiliriz. Ancak böyle bir temas olmuşsa, kan tahlili yaptırmanız size doğru sonucu verecektir.

t******* :

2 hafta once sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik ic camasir ve tayt vardi surtunmeden sonra dışarı bosaldm fakat sevgilimin tayti islak kaldı ve aklna epey soru isareti var olumlu bi cevabini verin rahatlatalim


Cevap:

Anlattığınız şekilde hamilelik riski yoktur..

e********** :

4 ay once bi iliski yasadim sürtünme yoluyla bosalma olmadi 4 aydir duzenli adet goruyrm test yaptim ama karnimda buyume var anlamıyorum sis karnim gebelik olurmu yardimci olun sorumu yanitlayin lütfen karnim sis anlam veremiyrm bu durumda gebelik olur mu


Cevap:

Gebelik testi negatif çıktığı halde hala hamile olabileceklerine inanan bir çok Tahlil.com okuru var.Adet kanaması gördükleri halde, hala hamilelik yönünden test yaptırıp, test negatif çıksa bile hamilelik korkusundan kurtulamıyorlar.

Hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.,
Buna rağmen hala hamilelik korkusundan kurtulamıyorsanız psikojik destek almanız da gerekebilir.

a********* :

hamilelik testi yaptım negatif cıktı yumurtlama dönemimde ilişkiye girdim.ve ilişkiden 2 saat sonra ella tablet ertesi gün hapını kullandım hala adet göremedim 8.gün oldu hamilelik testine güvenmiyorum ama hastaneye gitmeyede cekiniyorum.bakireyim sürtünme yollu bir ilişkiydi sizce adet olacakmıyım


Cevap:

Ertesi gün hapları, korunmasız ilişkinin hemen ardından gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçlardır
Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.

p******** :

Erkek arkadaşımLa sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.iç çamaşırına bosaldıktan sonra kıyafetlerimizi çıkardık ve üzerine oturdum. Vajinaya bosalma olmadı temas ile hamile kalınabilir mi


Cevap:

Sürtünme veya benzeri yollarla  ilişki yaşayan bir çok genç çiftimizden bu tür sorular geliyor.
Hamile kalma endişesiyle  panik olan okurlarımız Tahlil.com'dan  bilgi istiyor.

Öncelikle şu konuyu vurgulayalım.Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir. Çok düşük bir ihtimal olsa da, boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz.

Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen regl tarihinde de en az 7 gün süreli  gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...a********** :

sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik üzerime boşalmadi hemen geri çekildi ben birşey hissetmedm üzerimde yoktu birşey 4 gün sonra adet oldum normal adet gününde normal şekilde sürdü. çok stres oldum. adet günüme iki hafta var zevk suyu ile falan bu şartlarda hamilelik riski varmıdır?


Cevap:

Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Ancak adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.
Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.Bu konuda kafa karışıklığınız var ise size yardımcı olacağını umuyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

a********* :

sürtünme yoluyla ilişkiye girdim tamda kız arkadasımın yumurtlama dönemine denk gelmiş.vagina içine boşalma olmadı ancak vagina üzerinden içeri aktığını hissettiğini söyledi ve 2 saat sonra ella tablet ertesi gün hapını kullandık normal adetinden 4 gün geçti hala adet olmadı hamilelik riski nedir?


Cevap:

Sürtünme yoluyla cinsel beraberlik  özellikle evlilik öncesi  genç çiftler tarafından  çok sık başvurulan bir yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .
Sürtünerek boşalma sonrası, sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.
Fakat  bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olursa gebelik testi yapılması kafanızı rahatlatacaktır.
Konuya dair yazdığımız yazı, verdiğimiz cevaplar ve bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....

n********** :

2 defa adet gördüm zamanında geldi ne çok yoğun ne çok azdı daha önceki adetlerimde de kan az geldiği olurdu kansızım zaten,ikisi de üstüne görme olsaydı sancılı olur muydu 1 senedir adetim hep sancılıdır , hamile olma ihtimalim var mı yazılarınızı okudum ama içim rahat etmiyor yorumunuz? tskler


Cevap:

Hamile olma ihtimalinin yok.

c******* :

Sorduğum soruya cevap alamadım. Sorduğum şey üste görme ya da yerleşme kanaması adet kanamasının özelliklerine sahip olabilir mi?
Yani renk yoğunluk ve düzenlilik konusunda adet gibi gerçekleşebilir mi ?


Cevap:

Üstüne görme adet kanamasından çok daha yoğun ve kısa süreli gerçekleşen bir kanamadır. Ancak bu iki kanamayı ayırt etmenin en pratik yöntemi gebelik testidir. Sonuç negatifse görülen kanamanın adet kanaması olduğu söylenebilir. 

g******* :

Sürtünme yoluyla ilişkim oldu bir şey yokken üzerimizde boşalma tam birleşme olmadı vajinaya kısa bir süre pen*s temas etti 2 aylık zamanında farklı hisstmediğim adetimi oldum.ilişkim zaten hamilelik için çok düşük durumdu bide adet olmuş olmam üstüne görmeyi kesin yok eder mi. yorumunuzu duymak istiyorum.


Cevap:

İlişki sonrası adet kanaması görmeye devam edişiniz hamileliğin oluşmadığını gösterir. Bu durumda da üstüne görme kanaması görülmez. 

c******* :

Kız arkadaşımla 5 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Dün adet olmaya başladığını söyledi. Yani beklediği zamanda oldu. Sorum şu:
Üstüne görme normal bir adet gibi görülebilirmi?
Yani normal bir adetle aynı renkte düzenli ve yoğun görülürmü?


Cevap:

Üste görme, üstüne görme veya  yerleşme kanaması olarak halk arasında bilinen durum bir çok kişide kafa karışıklığına yol açıyor.
İnternetteki bilgi kirliliği ve yalan yanlış yazılan yazılar da bu konuda akılları karıştıran bir başka konu:

Üstüne görme, kadınlar tarafından sıklıkla adet  kanaması ile karıştırılıyor.

Üstüne görme sadece hamilelik varlığında görülen bir durumdur.Hamile kadınlarda da nadir olarak görülen bir durumdur.

Şurası unutulmamalıdır ki, adet kanaması ile üstüne görme veya yerleşme kanasını ayırt etmenin en kolay yolu gebelik testi yapılmasıdır.

Gebelik testi sonrası sonuç pozitif ise, görülen kanamanın adet kanaması olmadığını ve üstüne görme olduğu akla gelecektir..
Bu durumda en yakın sürede ileri muayene ve kanamanın nedeni ile varsa gebeliğin araştırılması için bir kadın doğum doktoruna başvurulmalıdır.

Aşağıdaki yazımızda yerleşme kanaması ( üste görme) ile adet kanamasının nasıl kolaylıkla ayrılabileceğini okuyabilirsiniz.
c************ :

Merhaba kız arkadaşımla sürtünme yolu ile birliktelik yaşadım. Kız arkadaşımda iç çamaşırı vardı ama ben de yoktu. Zevk suyumun iç çamaşırınna gelmiş olabileceğini söylüyor. Hamile kalma riski nedir ?


Cevap:

Küçük yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu şekilde cinsel  deneyimler yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Yaşadıkları  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere buna benzer sorular soruyorlar.
Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

s****** :

Merhaba 13 haftalık gebeyim bir süredir griptim 1 haftadır boğaz ağrısı öksürük ile mücadele ediyorum bugün kbb doktoruna gittim ve faranjit olduğumu söyledi fakat ilaç vermem dedi nasıl geçicek ne yapmalıyım şaştım kaldım çok zorluyor günlük hayatımı


Cevap:

Öncelikle geçmiş olsun.Gebelikte doktorlar mecbur kalmadıkça ilaç vermez.Bu durumda yatak istirihati, bol sıvı tüketmek, taze meyve ve sebze yemek bağışıklık sisteminizi güçlendirecektir.

Ilık suya bir kaç kaşık bal katarak ve suyu içerek de boğazınızı rahatlatabilirsiniz.

d******** :

Merhabalar ben iki gun once sürtünme yoluyla iliskiye girdim ic camasirlarimiz uzerimizdeydi genital bolgeye mümkün olsukca temas etmedim fakat tam emin degilim bosalma olayida olmadi vucudunun herhsngi bir yerine ama yinede tedirginim cvp verib lutfen


Cevap:

Bu şekilde hamile kalınmaz.

c************* :

Hocam ben üzerimde iç çamaşır varken erkek arkadasımla sürtünme yolu ile bir ilişkiye girdim kızlık zarım bozulmuş mudur ? sonrasında az bir miktarda kan lekesi gördüm bu durumdan endişeliyim beni bilgilendirseniz sevinirimm


Cevap:

Kızlık zarının bozulup bozulmadığını ancak bir kadın doğum uzmanı tarafından yapılan muayene sonucu anlayabilirsin.

n********** :

sevgilimle opustuk bana dokunu uzerimiz giyinikti sonra pantolonundaki islakligi hissettim nemli gibiydi sonra o elini vajinamin ustune dokunmaya calisti hemen elini çekmeye calistim pantolunun disindan o islakligi elleyip vajinamin üst kismina dokunmasindan hamile kalır miyim ve ben o gün adettim


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsel konularda bilgi eksikliği de bu tür soruların gelmesinde önemli etmenlerden biri.Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için sürekli yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Bu şekilde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
 Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.c******* :

Size dün kız arkadaşımla kıyafet üstünden sürtünmeyle ilişki yaşadığımızı yazmıştım. İlişkimizin üzerinden 5 gün geçti ve dün adet olduğunu söyledi. Yani bir gecikme olmamış. Üstüne görme olmadığı konusunda eminiz. Sizce hamile olmadığı konusunda ne kadar emin olabiliriz? Şimdiden teşekkürler.


Cevap:

Adet gören birinin hamile olma  olasılığı yoktur.Bu konuda ne yazık ki, bir çok internet sitesinde yalan yanlış bilgiler yer almakta ve okurlarımızın da kafası karışmaktadır.
Adet gören birinin neden hamile olamayacağına  dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.
Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.


Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.

d************ :

merhabalar..2 aylık evliyim..eşimle adet bittikten snraki 4 gün ilişkiye girdik ve içime boşaldı ama hemen kalktım.adetime 10 gün kala da içime boşaldı.korunmuyoruz .bulantım var 2 haftadır çok yoğun halsizlik ve kokusuz akıntım var..adetime 4 gün kaldı ama hiç belirtileri yok.hamile olabilir miyim?


Cevap:

Sonuç olarak korunmasız ilişkiniz var ve bu durumda hamilelik ihtimali de vardır.
Gebelik şüphesi varlığında gebelik testinin ne zaman yapılması gerektiği sıklıkla merak edilen bir durumdur.
Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.İlişkiden sonra kaçıncı gün test yapılacağının ise çok pratik bir anlamı yokturç
Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.

Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.


d******** :

Merhabalar ben dün sürtünme yoluyla iliskiye girdim ic camasirlarimiz uzerimizdeydi genital bolgeye mümkün olsukca temas olmadi fakat tam eminlik soz konusu degil bundan 3 4 gun oncede adetten ciktim fakat cok tedirginim yardim edin lutfen


Cevap:

Adet zamanını bekle 5 gün vaya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.

f********* :

Merhaba tahlil.com.Bundan 1 hafta önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdk.Bn Tabiki boşalmadm ama içmde gene bir his vr.Aslında bi nevi soru işarti.Manstürübasyon yaprken boşlmadıgım halde bir sıvı geldgini fark etim.İşte bu yzden srtünme yolyla ilişkide boşlmadıgım halde Kz hmile klrmı


Cevap:

Sürtünme yoluyla ilişkilerde hamilelik ihtimali olup olmayacağına dair Tahlil.com'a yüzlerce soru geliyor.
Hemen sorunuza cevabımızı verelim.Bu tür cinsel beraberliklerde  hamilelik olasılığı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür.Hatta yok denecek kadar azdır.
Ancak bu konuda bilinmesi gereken önemli nokta ise,ilişki sırasında  sperm hücrelerinin vajinaya girme ihtimalinin bulunup bulunmadığıdır.
Bu tür bir olasılıktan şüphe duyuyorsanız, en doğru davranış adet görülmesinde bir gecikme olmasının beklenmesidir.

Beklenen adet tarihinde en az 7 günlük bir gecikmeyi takiben tedbir amaçlı da olsa gebelik testi yapılması uygun olacaktır.Konuya dair çok daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bağlantıda yer alan bilgileri dikkatle gözden geçirmenizi öneririz.

c******* :

Kız arkadaşımla 4 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Ama onun üstünde kilotlu çorap ve iç çamaşırı duruyordu ve ben boşalma yaşamadım.
Hamile kalma olalıslığı varmıdır? Veya ben zevk suyu akıtıp onu hamile bırakabilirmiyim ? Şimdiden teşekkürler.


Cevap:

Gebelik; erkekten gelen spermin kadın yumurtalığıyla direkt buluşması neticesinde olur. Sperm gelmesi; zevk suyu veya meni akışıyla olur.  Kıyafetli olunduğunda sperm yumurtalığa ulaşamayacağından gebelik görülmez.

d********* :

Merhabalar, Sevgilim ile 1 hafta önce sürtünme yolu ile birlikte olduk kıyafetlerimizi çıkarmıştık ama üzerine boşalmadım ve zevk suyuma hiç dikkat etmedim. Sevgilim adetinin 9 gün geçtiğini söylüyor ve çok korkuyor. Bu kadar gecikebilir mi? Hamile kalma riski nedir ve test yaptıralım mı?Teşekkürler


Cevap:

Hamilelik rşiski yok denecek kadar azdır, test yapmanızı öneririz..

k************* :

Sevgilimle ağızdan yaptık. Ağzına boşaldım.Elimi sildim klitorisini oynadım. Sevgilim adet gününden 2 gün gecikmeli adet oldu.hamilelik riski nedir?


Cevap:

Adet olduğu için hamilelik riski bulunmamaktadır. 

s******* :

Sevgilimle an*l ilişki yaşadım 26 temmuzda 9 ağustos tam günümde 3 günlük kanamam oldu sonra 15 ve 18 ağustosta test yaptım ikisi de negatif çıktı.4 eylül gününde 3 gün normal kanamam oldu. 29unde bir gün öncesinde 3 günlük kanamam oldu ama göbeğim atıyor gibi testi doğru zamanında mı yaptım hamile miyim acaba 3 ay boyunca üstüne görme olur mu?


Cevap:

İlişki sonrasında düzenli olarak adet kanaması görmeye devam ettiğiniz ve testler negatif çıktığı için hamilelikten söz edemeyiz. 

a******* :

Normal adet gibi üstüne görme olabilir mi. İki ay?


Cevap:

Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.

Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.
Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.
Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

t************ :

Merhaba sevgilimle 2 bucuk ay once kiyafetle surtunmeli iliskimiz oldu bosalmaldu. bundan 2 gun sonra adet oldu.sonraki ay adeti 10 gun gecikmeli oldu.simdi yine 7 gun oldu gecikeli 6. Gun gebelik testi yaptik negatif cikti hamile olma ihtimali var mi ?


Cevap:

Bu şekilde gebe kalma olasılığı yok.

y********* :

Merhaba.Giysiler varken hamile kalınamayacağını başka yazınızda okudum.Sade iç çamaşırları varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyu geldi.Vajinaya giriş yok,içeri boşalma yok,zaten boşalma da yok,çıplak değiliz(iç çamaşırlarımız var)sadece zevk suyu geldi.Risk var mıdır ?


Cevap:

Gebelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.İçiniz rahat olsun.

r************ :

Hocam merhabalar, kız arkadaşımla yüzeysel bir ilişkiye girdik. Önce ben boşaldım, elime biraz sperm bulaştı ve elimi sabunla yıkadım. Ardından 15-20dk sonra ben kız arkadaşımın klitoris bölgesini uyararak orgazm olmasını sağladım. Elimde herhangi bir sperm kalmış olup gebe bırakabilir mi?


Cevap:

İçiniz rahat olsun.Hamilelik ihtimali yok.Merak etmeyin

b********* :

merhabalar. iliski oncesinde elime bir damla zevk suyu degdigini dusunuyorum sonra elimle kiz arkadasimin vajinasina degdim vajina dudadina degen zevk suyu hamile birakirm mi? birde kondomu takarken elimdeki zevk suyunun kondoma degmesi birlesme oldugunda hamile kalinabilinir mi? Cok sagolun.


Cevap:

Küçük yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu şekilde cinsel  deneyimler yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Yaşadıkları  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere buna benzer sorular soruyorlar.
Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

n*********** :

Merhaba, sevgilimle 4 gün önce sürtünerek ilişkiye girdik 4 gündür sürekli beyaz sıvı geliyor önceden bu kadar çok gelmezdi bunun sebebi nedir?


Cevap:

Vajinal bir enfeksiyon olabilir.Bir kadın doğum uzanına başvurmakta yarar var.

y***** :

Merhabalar erkek arkadaşım arkamdaydı ve çıplaktık geliyor dediği an geri çekildi ben de çekildim menileri gördüğüm kadarıyla yatağa geldi fakat arkadan da olsa
vajina dudağına bir miktar değmiş ise hamile kalma riskim var mı adetim bu hafta icinde olacak fakat çok stres yaptığım için de gecikebilir mi?


Cevap:

Vajinaya sperm bulaşı ile hamileliğin oluşması düşük de olsa söz konusudur ancak önerimiz sakince adet tarihinizi beklemenizdir. Stres adet gecikmesine yol açabilir. 

t******** :

Merhabalar dun erkek arkadasimla opusurken ikimizde ayaktaydik ve kiyafetlerimiz uzerimizdeydi. Ama buna ragmen benim menim bosalmis ama erkek arkadasimda bosalma oldumu bilmiyorum ama suan tedirginim kiyafetlerimiz uzerimizdeyken boyle bir durumda hamilelik riski varmidir


Cevap:

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.

d************* :

merhabalar, geçen hafta çarşamba günü erkek arkadaşımla çıplak bir şekilde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, vajina veya yakınına boşalmadı fakat zevk suyundan korkuyorum.ayrıca zevk suyu içime girmedi sadece temas etti,rahat uyku uyuyamıyorum regl olmama 1 hafta var fakat bu stresle gecikicek gibi.


Cevap:

Şimdiden yorum yapılması mümkün değildir, ancak sorun görünmüyor..

t*********** :

Merhabalar kız arkadaşımla çıplak şekilde sürtünme yoluyla birlikte olduk vajina ya sperm teması oldu ama yüzeysel ve fazla zorladık birbirimizi kız arkadaşım ertesi gün adet oldu ve korkmamıza gerek kalmadı fakat adetinin 8 inci günü ve hiç bu kadar uzun sürmemişti hala az az kan geliyor?


Cevap:

Bu durumun hamilelikle bir ilgisi yok.

s************** :

Merhabalar. Ben iki hfta once sevgilmle surtnme yoluyla iliski yasadim.benim ustunde boxer sevgilmdede pantolon ve camasri vardi. Ben bosaldiktan sonra sevgilm pantolonnun temzleyp ellerni ykmadan tuvalete gitti.ve uc gun once adt zamannin gelsgini soylyor ama olmams.hamile kalms olablr mi?


Cevap:

Çoğunlukla erken yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür deneyimler yaşayan sizin gibi bir çok okurumuz var.Çoğunlukla da ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bu türsorular soruyorlar.
Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Ancak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

d******** :

Tüm yazılarınızı dikkatli okuyorum, iyi ki varsınız bilgilendiriyorsunuz bizi.. kıyafetli olan ilişkilerde gebelik olamaz diyorsunuz ama başka yerlerde olabilir diyorlar. kafam çok karıştı. iç çamaşıra -vajina kısmına boşalınca hamilelik görülür mü? net bir cevap var mıdır? çok çok teşekkür ederim


Cevap:

Eğer vajinaya sperm temas etmişse hamilelik ihtimali gündeme gelir. En net cevabı adet gecikmesi yaşarsanız yaptıracağınız gebelik testi veya kadın doğum muayenesi ile alabilirsiniz. 

s****** :

Mrb içimin rahatlaması için olaydan 65 gün sonra karından ultrasona girdim gebelik varmı demedim çekindim.Kist varmı vs dedim yumurtalıklar temiz sorun yok dedi.Gebelik olsa 65 gün sonra karında kesin ve kesin görünürmü acaba.İdrara sıkışık olunmasada görünürmü tşk ederim.Lütfen link yollamayn


Cevap:

Bu konuda sitemizde yüzlerce soru cevaplandı, sizin gibi okuma ve bilgi sahibi olmak yerine armut piş ağzıma düş anlayışı gösteren ve cinsel konularda hiç bir bilgi sahibi olmayıp bu tür anlamsız soru soranlara link göndermekten başka çaremiz yok.Ya okuyup bilgi sahibi olun veya bir daha sitemize soru sormayın.


g******** :

Hocam merhaba. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Ben kıyafetliydim ama sevgilim çıplaktı ve vajina kısmıma boşaldı. Daha çok gencim ben boşaldım mı bilmiyorum. Benim boşalıp boşalmamam hamilelik riskini etkiler mi? Yani eğer boşalmışsam hamile kalma riskim daha mı fazladır?


Cevap:

Kıyafetiniz olduğu için, vajinaya boşalsa dahi gebelik görünmez. Bayanın menisi vajina kayganlığını sağlar gebeliğe herhangi bir etkisi yoktur.

a********* :

Sevgilimle bugün sürtünerek ilişki yaşadık. üstüne boşaldım fakat bu o günkü ilişkimizde 3. boşalmamdı. ve çok az sperm vajinasına değer gibi oldu hemen sildi. ertesi gün hapı kullanmasını istemiyorum. yan etkilerinden korkuyoruz. lütfen rahatltın :) hamile değildir dimi?


Cevap:

Adet zamanını beklemeden bilemezsin. 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.

a*********** :

haziranda sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinaya boşalma olmadı ama zevk suyu bulaşmış olabilir ilişkiden sonra 2 kez adet olmuş benim kafamı kurcalayan 2 ay üstüne görme olabiliri rengi flan normalmiş 5 gün sürmüş miktarıda az flan deilmiş bu ay adeti 3-4 gün gecikti hamile olabilirmi?


Cevap:

Çoğunlukla erken yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür deneyimler yaşayan sizin gibi bir çok okurumuz var.Çoğunlukla da ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bu türsorular soruyorlar.
Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Ancak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

Y********** :

Hocam merhabalar ben kız arkadaşımla denizde surtunme yoluyla iliskiye girdim .. Altımızda bısey yokken vajinasinin dis kısmına pen*simi 2-3 saniyeligine dokundurdum ... Ağustos'un 15 inde bu iliski oldu kız arkadasım Ağustos'un 30 unda Adet oldum dedi kız arkadaşımın hamile kalma riski hala var mi


Cevap:

Anlattığınız şekilde gebelik zaten düşük bir ihtimaldir ki; adet görmesi de hamile olmadığını teyit eder niteliktedir.

d********** :

İyi günler sevgilimle dün sürtünerek ilişki yaşadık önceden bosalmıs ve ıslak mendille silerek 2-3 dk sonra tekrar yakınlasma oldu ikimizde cıplaktık vajinaya tam anlamıyla girmedim meni cıkısıda olmadı ama genede içimde sıkıntı oldu vajina yüzeyinde sürtündük hamile olma ihtimali var mıdır


Cevap:

   Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
   Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

k**************** :

Yaklaşık 2 hafta önce sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. karın bölgesine boşalma oldu ayağa kalkarken bir iki damla sperm vaginanın tam üstüne değil ama geldi.o telaşla hemen sildik.stresten ertesi gün hapı aldık hemen içti. adeti 2 gün gecikti neden olabilir ? ilaçtan mı? gebe riski varm


Cevap:

Çok çok düşük bir ihtimal. 5 günden fazla gecikme olursa gebelik testi yap.

h************* :

sevglımle aramzda bısyler gectı tam bır surtunme ılıskısı degl altımda ıc camasırı vardı kuruydu bosalmadı da sonra gel banyoya gırelım dedıgınde ıc camsrm altmdydı o su doktu ve geldı sarıldı ıc camsrm su dokldgunden ıslaktı acaba zevk suyu akıp gelmıs olma ıhtımalı varmıdır hamılelık soz knsumu


Cevap:

Hamilelik ihtimali yoktur..

d******** :

benim eşofmanım ve iç çamaşırım var iken, sevgilim boşaldı. eşofmanımdan geçip iç çamaşırımın tam vajina giriş bölgesi ıslandı. adetim 10 gün gecikmiş durumda. göğüslerim nedensiz küçüldü,acıyor. "yalvarırım" bir cevap verin,alıntı yapmadan..her yazınızı çok dikkatle okudum ama tatmin olamıyorum.


Cevap:

Kıyafetle yaşanan ilişkilerde gebelik olmayacağından çok kez bahsettik. Gebelik için; spermin vajina ile direk temas kurması gerekir.

m******* :

Merhaba. Sevgilimle iki gun once surtunme yoluyla bir iliski yasadik ciplaktik. Fakat bosalma olmadi ama sonuçta surttugunde zevk suyuyla hamile kalabilir miyim? Ve bunun uzerine ben iki gundur dogum kontrol hapi iciyorum. Sol yumurtaligimda bir agri var ve ilk gunde bi sivi geliyordu.nedir bunlar


Cevap:

Gebelik oluşmasında temel olan sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesidir.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

n************ :

Merhana hocam bugün ben sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım sevgilim çıplaktı benim üstümde iç çamaşırı vardı sonra pen*simi vajinasına 3-4 saniye soktum o kadar hamile kalmış mıdır çok stresliyim nolur cevap verin


Cevap:

Boşalma olmaksızın hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir ihtimal ancak vajina ile temas olduğu için az da olsa bir ihtimal bulunuyor. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir. 

z************* :

Hocam merhaba, sevgilimle agustos 17 de surtunme yoluyla iliski oldu. Fakat bosalma vajina ve cevresine olmadi beline ve gogusune oldu ardindan her bosalmada dus aldik zaten. Adeti 8 gun kadar gecikti bu durumda hamile olma ihtimali var midir?


Cevap:

Anlattığınız şekilde olmaz..

r******* :

Hocan sevgilimle iliski yasadik ama içime bosaldi düzgün kalkmadi bile ve pen*sini cikardiktan 1 dakika sonra ucundan spern geldi sizce bir sorun olur mu ?


Cevap:

Bu işler şakaya da gelmez.  Beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......

b********** :

Hocam merhaba son adet görmeye başladığım gün 12 ağustos. 24 ağustosta sürtünmeyle ilişki yaşadım sürtünmeden önce ağızdan yaptık agzima boşaldı bi miktar tuttum daha sonra pen*sini yıkadı bi 5 dakika sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Bugün adet görmem gerekiyordu ama görmedim. Hamile miyimdir?


Cevap:

Anlattığınız şeklde hamilelik riski görünmüyor..

m******* :

Hocam sevgılımle bugun ılıskıye gırdık ve bosalmadım sonra normal dısarı bosaldım fakat vajınasının dıs kısmına geldı zaten hemen gıdıp yıkadı sızce hamıle kalmıs olabılır


Cevap:

Hayır bu şekilde hamile kalma olasılığı yok.

m*********** :

merhaba.. Erkek arkadaşımla bir hafta önce ters ilişkiye girdim ve içime boşaldı. spermlerinin vajinama temas edip etmediğimi bilmiyorum ertesi gün adet gördüm hamile kalma ihtimalim var mıdır ?


Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..

e************** :

Sürtünme yolu ile ilişki yaşadım ama vajinaya sprem ulaşmadı ilişkiden 2 gün sonra adet oldum bu konuda bilinçliyim normal bir adet kanaması olduguna da eminim bu ayki adetimi mi beklemem gerekirdi yoksa 1 kez bile adet olmuş olmam hamilelik riskini ortadan kaldırır mı çok korkuyorum test yaptıramam


Cevap:

Spermin temas etmediğinden eminseniz zaten gebelik düşünülmez içiniz rahat olsun. Bir kez adet olmak çoğu zaman belirleyicidir.

t************ :

Dün akşam sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk vajinama pen*si degdi ama birliktelik olmadı.. zevk suyu geldi vajinama bir kerede gobegime dogru boşaldı ben korkup gidip bi çok kez yıkadım yinede hamile kalma olasıligim var mi


Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..

d************* :

mrhb cok stresliyim 6 ay önce sevgilmle sürtnme yoluyla brliktelik yasadık. vjinamı onun pensine değdirdi bir süre ama boşalma olmadı daha doğrusu boşalma nedir bilmiyorm ama ondan herhangi bir sıvı gelmdi.daha sonra adetim iki ay sonra oldu.ve o son adetin üzerinden 3 ay geçti ve hala adet olmadım


Cevap:

Hamilelik ihtimalniz yok denebilir,rahat etmek için ancak test yapabilirsiniz.

l***** :

iyi günler.kız arkadaşımın adetinden 5 gün önce sürtünme yoluyla kız arkadaşımla ilişkiye girdik.hamilelik olmayacağından eminim ama kız arkadaşımın adeti 20 gün gecikti.gecikmenin 10. günü ve 15. günlerinde idrarda gebelik testi yaptı ve ikiside negatifti sizce hamile olma riski var mı ?


Cevap:

Hamilelik riski görünmüyor..

H********* :

Ya ne olursunuz cevaplayin. 7 ağustosta surtunmeyle ilişki yaşadım. Ikimizde tamamen ciplaktik. Vajinaya sperm geldimi gelmedimi bilmiyorum. Ertesi gün adet oldum. O gün tatile gidicegimiz için adet geciktirici primolut-n kullandım. Sizce hamilelik olabilir mi adet gunume 8 gün var daha


Cevap:

 Yaşadığınız  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

  Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

a********************* :

merhaba ben bu ayın 15inde kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.Kız arkadaşım bakire üzerine boşalma olmadı ve 3 gün erken (23 Ağustos ) adet oldu. Ayın 25inde doktora gitti ve ultrasonda yumurtalıkların temiz olduğunu öğrendik . Yine de hamilelik riski var mıdır ?


Cevap:

Özellikle bakirelikte adet düzensizliği normaldir. Yaşadığınız ilişkiden kaynaklı gebelik düşünülmez.

a************ :

Sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık ama herhangi bir boşalma olmadı.ikimizde de zevk suyu cıkısı oldu,bende olmamısta olabilir galiba.içeri dogru bir giriş olmadı ama o halde asla.adet geciktirici kullandı ve ayın 26 sından 4 üne ertelendi adeti gecen ay,sizce hamile kalma ihtimali varmı?


Cevap:

   Sürtünerek ilişki özellikle evlilik öncesi  genç çiftlerce çok sık başvurulan bir ilişki yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
  Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .Bu tür ilişkilerde sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.Ancak bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinizde de en az 7 günlük bir gecikme olursa gebelik testi yaptırmanız kafanızı rahatlatacaktır.
  Konuya dair yazdığımız tüm yazıları, bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....

m*********** :

Hocam dün sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık cinsel organlarımız birbirine sürtünüyordu . Zevk suları birbirine değiyordu ama boşalırken peçeteye boşaldım . Sevgilimin bekareti yok . Ayrıca 2 saat sonra ertesi gün hapı yuttu acaba çocuk olma riski var mıdır? Adetleri düzensizmiş 6 gün sonra olacakmış.


Cevap:

Tavsiyemiz adet tarihini beklemeniz gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızdır. 

k*********** :

Mrb ben ilişki falan yaşamadım nişanlımın spermi elime bulaştı elimi ıslak mendille sildim.45-50 dk sonra eve gittim unutup elimi vajinama sürdüm.Sonra günümde 1 agustosta regl oldum.Reglim bitti 20 gün geçti 20 agstosta doktora gittim kist için ultrasona girdim hamile olsam görünürmüydü bu sürede


Cevap:

Çoğunlukla erken yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür deneyimler yaşayan sizin gibi bir çok okurumuz var.Çoğunlukla da ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bu türsorular soruyorlar.
Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Ancak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

o******* :

Bende ve sevgilimde çamaşır varken sürtündük yani bir kaç dk öyle üstünde kaldı vajinamın boşalma olmadı suyu çamaşırımı bulaşıp bir risk varmı?


Cevap:

Hayır hamilelik riski yok.

m******** :

Merhaba hocam benim sorum gebelik testine su damlatıncada tek çizgi çıkarmı??teşekkürler..


Cevap:

Gebelik testi idrarla yapılmalıdır, su ile yapılmaz..

g************ :

iyi günler hocamm ben izmirden hocam arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik erken adet oldu acaba hamilemidir saygılarımla üstüne görme olabilirmi??


Cevap:

Daha önce ilişkiniz oldu ise gebelik ihtimali olabilir..Adetli iken girilen ilişkide gebelik ihtimali yok denecek kadar azdır..

b******* :

Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. 1. kez boşaldığımda üzerimde boxer vardı ve çıkan meniyi bezle sildikten sonra 2. boşalmada ikimizin üzerinde de bir şey yoktu ve pen*si vajinanın üst taraflarına sürtünerek ilişki yaşadık. acaba 1. boşalmadan kalan meni ile vajinaya sürtünmeyle hamile kalır mı?


Cevap:

İhtimal düşük de olsa vardır. Adet gecikmesi bir haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

s******** :

Yaklaşık 3 ay önce sevglimle sürtünme yoluyla iliski yaşadık. Icime bosalmadi bunu farkedince başka yere veya belime boşaldı ben peceteyle sildim yanlislikla bile olsa biraz vajinaya gelse hamilelik olur mu. 2 kere adet oldum bu ay bir damla kan ve kahverengi akıntı geldi


Cevap:

Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.


Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.

S********** :

Hocam nezman hamile berirtileri beli olmaya baslar ? Adet gecikmesi oldukdan sonrami yoksa iliskiden 1-2hafta sonrada beli olmaya baslarmi ?


Cevap:

Kişiden kişiye değişmekle beraber adet gecikmesiyle belirtiler genellikle eş zamanlıdır..

p********** :

Öncelikle iyi gunler bundan 20 gün önce kız arkadaşımla sürtünmeli ilişkiye girdik fakat iç çamasırlarımız üstümüzdeydi ve bosalma falan olmadı kız arkadasımın adetı 17 gun gecıktı dktra gıttıgndede ultrosonda sadece kucuk bır kis old. cıktı baska bısı cıkmadı ama hala tedrgınız hamılelık varmıdı


Cevap:

Bu şekilde hamilelik olmaz.

b******** :

Hocam dün kız arkadaşımla sürtünmeli ilişkiye girdik ikimizde çıplaktık ve ben pen*simi onun cinsel organına sürerken pen*simdeki sulanmalar ona da değdi ama oraya boşalmadığım için hamile kalma durumu var mıacaba ?


Cevap:

Boşalmadan zevk suyu ile hamileliğin oluşumu yok denecek kadar azdır. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir. 

s************ :

Sevgilimle dün sürtünmeyle ilişkiye girdik. üstümüzde çamaşır yoktu ama pen*simde sanırım zevk suyu vardı ve onu vajinasına değdirdim. sizce hamile kalma riski var mıdır. var ise ne yapılmasını önerirsiniz.


Cevap:

Adet zamanını bekleyeceksiniz. Eğer 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.

t*********** :

Sevgilimle 2 bucuk ay once surtunme ile iliskiye girdik. Ama sadece ic camasirlarimiz vardi bosalma vs olmadi fakat zevk suyu gelmisti farkedince hemen biraktik. 2 aydir adet oluyorum suan 2 gun gecikti hamile olma olasiligim varmi sizce


Cevap:

Kıyafetli ilişkide gebelik olmaz. 2aydır da adet görüyor olmanız hamile olmadığınızı gösteriyor. Zaman zaman adet tarihleri değişimleri normaldir.

k************* :

İyi günler. Adetime 10 gün kala sevgilimle çıplak sürtünerek beraber olduk. İçeri girme ya da vajina üstüne boşalma asla olmadı. Bakireyim. Zevk suyunun vajina içine girmiş olabileceğinden şüpheleniyoruz. Hamilelik riski nedir? Kolay gelsin.


Cevap:

Hamilelik riski oldukça düşük de olsa mevcuttur. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. 

h*********** :

Merhabalar Hocam
sevgilim ile 4 gün önce ilişkiye girdik fakat içine bosalma olmadı bacak bolgesıne oldu ama ıcıne gıtmıstır dıye hemen pecete ıle sıldık ve yıkadık. adet gününe suan 3 gün var. Olasılık var mıdır ?


Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.
  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.s******* :

Bundan 2 gün önce sevgilimle böyle bir ilişki yaşadım adet olmasına 4 gün falan var bide yumurtalıklaran da kis var bide vajinal bölgesine bosalmadim ama zevk suyu gelmiş olabilir tükürük ve krem sürmüştum spermleri öldürüyor Muş sizde hamile kalma olasılığı nedir


Cevap:

Adet tarihinizi bekleyin 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsin.

g********** :

Sevgilim arkama bir kez boşaldı benimle teması olmadan yıkandı.bundan birkaç saat sonra sürtünme ile ilişki yaşadık.ön kısmıma sürtünürken boşalmadı.benden zevk suyu geldi.acaba ilk boşalmasında yıkadığı halde sperm kalmış mıdır sürtünürken bana bulaşmış olabilir mi iki gündür midem bulanıyor lütfen yardım edin.


Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşması yok denecek kadar azdır. Adet gecikmesi olur ise gebelik testi yaptırılabilir. 

c******* :

Merhba.Sevgilmle yaklşık 15 gün önce ve dün sürtünrek ilişkiye girdik. Genital bölglerin teması oldu,sevgilm boşalmadı yalnz zevk suyu o bölgye geldi.adetim 5 ün geckti.Şişlk,sivlce gibi adet öncsi belirtiler oldu fakat yumurtlma dönmindeki kıvamlı akıntı gelmye devm ediyr.Hamilellk ihtimali nedir?


Cevap:

Adet gecikmeniz var, test yapmanızı öneririz..

a****** :

Merhaba. Adetim tam 1 ay gecikti. Dün idrar testi yaptim negatif çıktı. Gebelik soz konusu olabilir mi? Gecikme stresten mi kaynaklaniyor. Geçen hafta yumurtlama belirtilerim oldu. Akinti kivami vs. Herhangi bir gebelik belirtisi taşımıyorum.


Cevap:

Adetiniz 1 ay gecikti ise kanda Beta HCG yaptırmanızı öneririz..

y************ :

Merhaba sevgilimle adetinin ilk günü analdan ilişkiye girdik patlama sırasında pen*simi çıkarıp beline boşaldım hemen sonra peçeteyle sildim ardından sevgilim tuvalete gidip önce eliyle belini sonrada vajinasını sildiğini söyledi eline sperm bulaşma ve hamilelik ihtimali var mı ?(adeti iki gün erken bitti)


Cevap:

Vajinaya spermin bulaşıp bulaşmadığı konusunda yorum yapamayız. Eğer bulaşmış ise bile bu şekilde hamilelik oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırınız. 

e*********** :

Meraba. Benim adetim bitmisti erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdik bnim ic camasirim vardi onunda boxeri ben ic camasirimi islak hissettim. Simdi adetim biteli 15gun oluyo ama benden kahverengi bi akinti geldi onceki gun simdi de kucuk kanlar geliyo acaba iliskiden zararmigordum?


Cevap:

Sürtünmeye bağlı tahriş olmuş olabilir, muayene edilmeden anlaşılamaz..

e******** :

Hocam bişi sorcaktım ben daha ilk defa cinsel ilişkiye giricem o yüzden sürtünme yoluylamı yapıyım yada başka bi yollamı ? Bide eğer ilişki sırasında içine boşalırsam napmalıyım ki hamilelik oranı azalsın


Cevap:

Prezervatif kullanabilirsiniz..

h********** :

Hocam merhaba. 26 haziranda sürtünerek bir ilişki yaşadım. Normal adet tarihimden 5 gün gecikmeyle adet oldum. Normalde 7 gün sürerdi bu kez 5 gün sürdü. Eğer hamileysem hesaplamalara göre 6-7 haftalık ve ben karnımda kıpırdanmalar hissediyorum. Sizce 6-7 haftalık gebelikte kıpırdanmalar olur mu?


Cevap:

Hayır..

o************ :

Hocam lütfen cevap verin kız arkadaşımın vajinasına pen*simi değdirdim vajinasının içerisine 1 cm girdi ama vajinanın ne içerisine ne de dışarısına boşalmadım acaba hamile kalma ihtimali var mı =


Cevap:

Kesin olarak spermin vajinaya temas etmediğinden eminseniz hamilelikten bahsedilmez.

y************ :

Hocam lütfen cevap veirn sürtünerek ilişkiye girdik vajinamın dış bölgesine boşaldı ve saniyesinde yıkadık ertesi gün normal adet tarihimdi ve adet oldum ama 3 gün sürdü. Stresten erken bitti bunu biliyorum ama hamile kalma olasılığım var mı? 


Cevap:

İlişki sonrasında adet görülmüş ise hamile kalma ihtimaliniz yok. Emin olmak için gebelik testi de yaptırabilirsiniz. 

m*********** :

merhaba hocam
benim tahlil sonuçlarım fsh 8.52 lh 18.27 e2 39.20 tsh 1.45 çocuk için tedaviolcam ama tahlil istenmişti adetimin 3 günü degerler normalmi


Cevap:

Hormon testlerinin yorumlanmasında, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.

Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar

y************ :

İyi günler hocam dün aksam sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik kızlık bozulmadı ve içme boşalma olmadı ama vajina bölgeme boşaldı ve hemen yıkadım hamile kalma riskim var mıdır?


Cevap:

Vajina bölgesine boşalma olduğu için hamilelik ihtimali az da olsa mevcuttur. Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırmanızı öneririz. 

r******** :

22 temmuz günü sevgilimin sırt bölgesine boşaldım kızlık zarı falan bozulma yok sırt bölgesinden ayaklanınca vajina kısmına çok az sperm gelmiş 23 ünde sabah baş dönmesi akşam halsizlik başladı 24 ünde ise baş ağrısı halsizlik ve vajınada kaşıntı katı kokulu akıntı parmaklarda şişme var acaba gebe miyim?


Cevap:

Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırarak durumunuzu netleştirebilirsiniz. 

h******* :

İyi günler hocam. İlişkiden sonra kanamam oldu. Kanamam varken ev tipi gebelik testi yaptım. İdrar ile ölçen gebelik testlerinden yaptım yani. Kanama testin sonucu herhangi bir yönde etkiler mi?


Cevap:

Kanamanın nedeninin araştırılması gerekir.Ancak kanama test sonucuna direkt etki etmez.

b************ :

Hocam merhaba. 20 haziran adetimin son günüydü. 26 haziranda ilişkim oldu. Bugün de tekrar adet oldum. Sizce hala hamilelik olasılığım sürüyor mu?


Cevap:

Bu durumda hamilelik ihtimaliniz devam etmiyor. İlişki sonrasında düzenli adet kanaması görmek hamileliğin oluşmadığını gösterir. 

E********* :

Merhaba hocam ;
6 aylık evliyim 22 yaşındayım . Ve hiç korunma olmadı.
Hormon testlerim şöyle çıktı :
FSH 14,1
Estradiol 35
TSH 4,365 ( 0,5-4)
Degerler nasıl , gebe olma şansım dusuk mu? Tesekkurler


Cevap:

  TSH değeriniz yüksek, hipotiroidi sorununuz olabilir.Bu sonuçlar tiroid bezinizde hastalık olduğunun göstergesi  olabilir. İleri tetkik ve tedavi için endokrinoloji bölümüne başvurmanız uygun gözüküyor.

  TSH testleri ve TSH testlerinin yorumlanmasına dair detaylı bilgi sahibi olmak, bu konuda sorulmuş soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

http://tahlil.com/10-soru-ve-cevapta-tiroid-hastaliklaritiroid-testleri-st3-st4-tsh-ve-tiroid-testlerinin-yorumlanmasim*********** :

beta hcg kan testi yaklaşık 30 yıldır kullanılan bir test olarak duydum peki beta hcg değerinin eksik ölçülmesi gibi bir durum söz konusu olabilirmi mesela beklenen adetten 6 hafta sonra 56.500 olacak bir değer 0.31 çıkabilirmi teşekkür ederim


Cevap:

Bu durumda test negatiftir..

g******* :

Merhaba nişanlımla ben kalkık halde sürtünerek ilişkiye girdik sonra vajinaniniçine değil dışına boşaldı içe gider mi kendiliğinden hamile durumu nedir vajinaya değdi


Cevap:

Düşük bir ihtimaldir, gecikme olursa test yapmanızı öneririz..

i************* :

5 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Benim üstümde iç çamaşırı vardı onda ise boxer vardı. Bi ara boxerı çıkardı boşalırken tekrar giydi ancak benim iç çamaşırımda da bir ıslaklık vardı (boşalmadığım halde) Hemen iç çamaşırımı çıkardım. Hamile kalma riskim var mı?


Cevap:

Hayır yoktur..

a********** :

Kolay gelsın sevgılımle surtunerek ılıskıye gırdık ben ne olur ne olmaz dıye prezervatıf taktım ve oyle surtunduk sevgılımın suan adet olması gerekıyo bacagı agrıyo ve karnı agrıyo ama hasta olamadı hamilelik riski varmı ?


Cevap:

Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..

b************ :

İyi günler hocam. Umimi kullanılan tuvalet ve klozetlerden dolayı hamile kalmak mümkün müdür? Bir de sıçrama söz konusu ise.. Şimdiden cevabbınız için teşekkür ederim.


Cevap:

Hayır böyle bir risk yoktur..

s******** :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdikten tam 20 gün sonra ultrasona girdim hamile değildim risk var mı daha sonra hamile kalır mıyım ?


Cevap:

Hamileliğin oluşması pek mümkün görünmüyor. Yine de adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

a********* :

Merhaba hocam. 19.06.2014 tarihinde Sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadık. 2 kez boşaldıktan sonra 3.sünde sürtünmeyi yaptık boşalırken de vajinamdan uzaktaydı 1 ve 2. Boşalmalarda hep ıslak mendille sildik. En son 23.05.2014 te adet oldum ve şuanda da adet olmuyorum sizce hamile miyim?


Cevap:

Adet gecikmesi yaşadığınız için gebelik testi yaptırmanızı öneririz. Test sonucuna göre net cevaplara ulaşabilirsiniz. 

m*********** :

Hocam norlevodan 7 gün sonra 6 gün kanama oldu sonra ilişkiden 16 gün sonra beta hcg 0.100 çıktı 50 gün sonra tekrar yaptırdım 0.31 çıktı norlevo kanamadan 33 gün sonra tekrar regl oldum hocam risk kalmamıştır değil mi? olayi kafamdan atamadım.


Cevap:

Test sonucunuz negatif olduğu ve ilişki sonrasında normal adet kanaması yaşadığınız için hamilelik ihtimaliniz ortadan kalkıyor. 

b********** :

Merhaba hocam. Sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadık. Tipik cinsel ilişki pozisyonuydu. Ama ikimizin de üstünde pantolon vardı. Erkek arkadaşımın pantolonu çok ıslanmıştı. Islaklığı elimle hissettim. Acaba pantolonlarımızdan geçip vajinaya ulaşabilir mi? uzun süre pantolonum üstümde kaldı.


Cevap:

Bu olasılık oldukça düşük. Ancak tedbir olarak adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

g************ :

Ben bir kaç gun once sevgilimle surtunme yoluyla iliski yasadim fakat o sirada regl idim benim altimda ic camasiri vardi sevgilimse ciplakti bosalma hissetmedim ama ic camasirimin icinden gecmis olabilir mi diye korktum ve iki tame nor levo tablet aldim midem bulaniyor gebelik olabilirmi?


Cevap:

Bu durumda gebelik riskin oldukça düşük.

e*********** :

Merhaba ben erkek arkadaşımı ağız yoluyla boşalttıktan sonra eliyle benim vajinama dokundu düzensiz adet görüyorum ve adetim bir hafta gecikti bu sabah şiddetli kasık ağrısı ve mide bulantısıyla uyandım fakat hemen geçti hamilelik riski var midir?eline sperm bulaşabileceğinden şüpheleniyorum..


Cevap:

Bu ihtimal olmakla birlikte oldukça düşüktür. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla sürede yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir. 

k************* :

Tekrar merhabalar arkadaşım bugün regl (sanırım) olduğunu gelen kanın normal renkte ve pıhtılı olduğunu söyledi. Üstüne görme bu şekilde de olabilir mi yoksa sadece açık/koyu renkte mı olur? Önceden gelen kahverengi kanın sebebi sadece üstüne görme belirtisi mıdır? Aldığı ilaçtan olabilir mi?


Cevap:

Üstüne görme kanaması ayırmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz. Eğer sonuç pozitifse üstüne görme kanaması görülmüş olabilir. Dolayısı ile hamilelikten söz edilebilir. 

b************ :

Merhabalar hocam erkek arkadaşımla giyinik olarak bana sürtünerek boşaldı.. Yani normal cinsel ilişki pozisyonunda ama o da giyinikti ben de. Acaba hamile kalır mıyım bu durumda? Boşalınca benim kotum da ıslanmıştı çünkü. Çok korkuyorum hocam hamile kalır mıyım?


Cevap:

Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.Çoğunlukla erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan zaman zaman böyle çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.

Size önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız.

k************* :

Hamilelik şansı yok demiştiniz ama regl olmadan kahverengi kan geldiğini söyledi henüz regl olmadı. Üstüne görmeden şüpheleniyoruz çok korkuyoruz. Aldığı ilaç (norlevo) ya da herhangi bir sebepden dolayı olabilir mı? Acaba bütün ayrıntılar ile anlatabileceğim ve yanıt alacağım mail adresi var mı ?


Cevap:

Gebelik testi yapmanı tavsiye ederim.

k************* :

Merhabalar, devam olarak; bizi endişelendiren acaba pen*s ucu ya da kanallarda sperm kalmış olabilir mı? Boşaldıktan hemen sonra tekrar ilişki yaşadığımız için döl yatağında ilerleyip döllenmiş olabilir mı? 4 gün sonra regl dönemi regl olursa hamilelikten hala söz edilebilir mı?
Teşekkürler.


Cevap:

 Nasıl hamilelik oluşacağına dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Özellikle cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  bu tür yüzlerce soru geliyor.Bunların çoğu da bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
 Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

k************* :

Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık çıplaktık karın bölgesine boşaldıktan sonra silip tekrardan ilişki yaşadık bir kaç kez tekrarladık. Sonradan kafamıza hamilelik ihtimali gelince bir kaç saat içinde norlevo tablet aldık ve 2 tableti de aynı anda içti tam 5 saat sonra tarif edemediği bir ağrı hissetti.


Cevap:

Sürtünme ve karın bölgesine boşalma ile hamilelik oluşmaz. Aynı anda iki tablet içmek bir çok yan etkiye ve zarara neden olabilir. Ağrı devam ederse kontrol için doktora muayene olmanızı öneririz. 

a****** :

hocam kolay gelsin erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorum bu süre zarfında adet tarihlerim 3-4 gün önce olmaya basladı ve eskisi kadar agrılı gecmiyo hamilelikten bahsedebilirmiyiz bu durumda ???
simdiden tesekkürler


Cevap:

Bu durumda hamilelik söz konusu değil. Dikkatli olmak faydalı olacaktır.

o******* :

Iyi günler sevgilimde ve bende mayo varken Deniz'de sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama boşalma olmadı hamile kalır mıyım


Cevap:

 Yaşadığınız  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

  Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

d*********** :

Erkek arkadaşımla 1 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, boşaldı ama beni çekti üstünden bana geldi mi gelmedi mi bilmiyorum, adetim olması gerekti ama tam tarihini bilmiyorum şuan kasıklarımda bir ağrı var hamile olabilir miyim?


Cevap:

Adet döneminiz 1 haftadan fazla gecikirse gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

a******* :

İyi günler hocam eşimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik hiç bir korunmamız yoktu fakat eşimden herhangi bir sıvı gelmedi kıyafetlerimiz vardı adetimin 5.gününde oldu olaydan sonra ve önce hafif hafif kan geliyordu acaba bununla bir ilgisi var mıdır hamilelik oranım nedir?


Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Durumu netleştirmek için gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

s******** :

3 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik bende kilot sevgilimde baxsr vardı iliskiden sonra bosaldı kilodum cok ıslandı vajinama sızmıs mıdır hamile kalır mıyım kızlığım bozulmus mudur


Cevap:

Hayır risk yoktur..

h********** :

Merhaba kız aarkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik onda pantalon iç çamaşır birde kilot vardı bende ise sadece baxter vardı ben baxterın içine boşaldım boşalırken onun karnına yaslandım baxterden sızde göbek deliği hizasına geldi tuvalete gitti adeti geldi adetide çok düzensizmiş hmle klr mı


Cevap:

Anlattığınız şekilde risk yoktur..

d********* :

Merhaba sevgilime analdan 30 sn kadar değdirdim vajinasınada 1 kere sürttüm ama pen*simin ucunu değil sonra dışarı boşaldım zevk suyundan korkuyoruz hamile kalır mı ?


Cevap:

Vajinaya sperm teması olmamışsa hamilelikten söz edemeyiz. 

s*********** :

2 hafta kadar önce sevgilimle ilişkiye girdik vajınasının 2-3 santim kadar içine girdim adetinin son günüydü ilişkiye girdik başka bir yere boşaldım pen*simi temizledikten sonra tekrar 2-3 santim içine girdim kızlığı bozulmadı ve eve gidince kahverengi bir kan geldiğini söyledi gebe kalır mı ?


Cevap:

Vajina ile temas olduğu için hamilelik oluşma ihtimali düşük de olsa vardır. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaparak durumu netleştirebilirsiniz. 

b****** :

merhaba sevgilimle 2 hafta önce 1dakikayı aşmıcak şekilde ayakta sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve ben sadece 1 kere 2-3 cm girdim fakat boşalmadığıma ve eminim sevgilimin adeti düzenliyken 2 ay once aldığı ilaç ve stresten oturu son 2aydır gecikiyor şu andada 3. gün geçikmiş durumdane yapmalıyız


Cevap:

Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.

Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.e***************** :

Bir kızla sürtünme yoluyla ilişkim oldu.adet dönemindeydi hamile kalır mı?


Cevap:

Sürtünme yoluyla yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir ihtimaldir. 

e********* :

Hocam 10gun öncesinde sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat ben Çıplaktim sevgilimde sadece ic çamaşırı ve Külotlu Çorap vardı boşaldım ama üzerine degil sevgilim suan korkuyor ve felaket karın ağrısı çekiyor sebebi nedir lütfen yardımcı olun :(


Cevap:

Kıyafetli ilişkilerde gebelik söz konusu değildir.

s************* :

Mrb..bugun kız arkadşımla bir srtünme yasadık.ayaktayken yaptık.1 dk bile sürmeden bıraktık.lakin er suyundan dolayı hamile klmasından korkuorum.er suyu vajinaya değdimi bilmiıorum..ama o oraya kadr gttiğimi düşnmyorum.ama bi kusku var.korkudan 1 saat sonra ertesi gün hapı kullandık.hmile olasılği?


Cevap:

Hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır..

a********* :

Merhaba kiz arkadasimla 2 hafta once sevistk ben bisey yktu onda sadece kulot vardi ben baska yere bosaldm snra sarildik şüpheleniyruz ama yarm saat snra vajinasini yikadim dedi ve gecen hafta cok stres li gecti asiri derecede 6 gun oldu adet gecikmesi hamilemi szce ve hamileyse bunu hemen nasil önlenebilir


Cevap:

Adet olduysa gebelik riski ortadan kalkmış bulunuyor. Strese bağlı gecikme olmuş olabilir.

e********* :

Ben 17 yaşındayim 10 gün önce sevgilim ile sürtüsme yoluyla ilişkiye girdik sevgilim çıplaktı fakat benim üzerimde ic çamaşırım ve ince kilotluçorap vardı sevgilim üzerime yada vajinama boşalmadı ama ben onun pen*sine oturdum sürtünme oldu boşalıp bosalmadigini bilmiyorum 10 gün oldu yumurtalıklarim ağrıyo adet günümede 20 gün var sizce hamilemiyim çok düşünüyorum stresten mi ağrıyo yardımcı olursanız sevinirim .


Cevap:

Gebelik oluşmasında temel olan sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesidir.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.


x******** :

Merhabalar kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik 2 ay öncesine kadar sonraki ayda ise normalden 10 gün önce koyu kırmızı siyahımsı renkle adet oldu üstüne görme diye test yaptık negatif çıktı ama o zaman antibiyotikte alıyordu bu ay ise adeti 5 gün gecikti çok korkuyoruz acaba stresten mi?


Cevap:

Büyük olasılıkla yaşanan gecikme stresten kaynaklanıyor. Bir kaç gün daha gecikme devam ederse gebelik testini tekrarlayabilirsiniz. 

m********* :

Merhaba. Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve boşalmış olmama rağmen devam ettik. Çamaşır vs. yoktu üzerimizde. Bu durumda hamile kalma olasılığı var mıdır?


Cevap:

Gebelik oluşmasında temel olan sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesidir.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.


k******** :

Merhaba hocam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ama üzerine hiç boşalmadım. zevk suyu vardı. adeti 3 gün gecikti hamile olma ihtimali var mı ?


Cevap:

Zevk suyu ile hamileliğin oluşumu oldukça düşüktür. Gene de adet gecikmesi bir kaç gün daha devam ederse gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

a********** :

Martın ilk haftasında adetlıyken 5.yada 6.adet günümde ilişki yaşadım.icime boşalmadı hatırlıyoruz.fakat 4 nisanda adet gördüm,koyu renk ve kan parcalıydı ama normalinden kısa sürdü(5 gün) şuan adetliyim 4.gün.ilk 2 gün koyu kan parcalıydı şimdi azaldı ve yine kısa sürcek gibi.acaba hamile miyim??


Cevap:

Hayır bu durumda hamilelikten bahsedilemez.

o*********** :

Merhaba ben erkek arkadaşımla 2 hafta önce iç çamaşırı olmadan bir sürtünme yaşadım sürtünme olmadan önce sevgilim boşalmıştı pen*sini peçete ile sildikten sonra sürtünme yaşadık ve şimdi hamile olup olmadığımdan korkuyorum sizce bu mümkün mü?


Cevap:

Sürtünme şeklinde yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

a********** :

kolay gelsin sevgılımle 1.5 hafta once surtunme yoluyla ılıskıye gırdım cıplaktık ve benım penısım onun gobek deliğinin o tararafa dogruydu ve o anda bırden boşaldım sevgılımde aynı sekılde boşaldı spermin vajınaya ulaşma olasılıgı nedır ?


Cevap:

   Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
   Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....


a******* :

Öncelikle merhaba hocam.Bundan 5 gün önce sevgilimle ilişkiye girdik.Fakat pen*simin sadece 4-5 cmlik kısmı vajina bölgesine girdi ve içe boşalma olmadı.Zarı duruyorDışarı boşaldıktan 30dk sonra yine aynı işlemi yaptık.Sevgilim mide yanması olduğu söylüyor.Bu koşullarda hamile kalma durumu var mı. ?


Cevap:

Kızlık zarının bozulmaması hamileliğe engel değildir, eğer adet gecikmesi olrsa test yapmanızı öneririz..

n*********** :

üzerimizde bir şey olmadan adet tarihimden 1 hafta önce sürtünme yoluyla cinsel ilşki yaşadık.Bakireyim ve pen*s cinsel organımın genellikle üst taraflarındaydı.herhangi bir boşalma da olmadı vajinama yakın yerlere.Hamile olma ihtimalim vardır.


Cevap:

Boşalma olmadan gebelikten bahsedilemez. Bilinçsiz ve erken yaşlarda yaşanan cinsel ilişkiler neticesinde ciddi sıkıntıların yaşanabileceğini unutmayın.

a************** :

Merhaba,sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik iç çamaşırlarımız vardı bitek.Ben boşaldım ondanda zevk suyu geldi.Baksırımın ıslaklığı küloduna geçti göbeğin altına.Gebe kalmış mıdır şuan çok tedirgin.Lütfen aydınlatın bu konuda biliyorum çok soru gelmiş ama içimiz rahat değil


Cevap:

Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.Çoğunlukla erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan zaman zaman böyle çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.

Size önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız.


a************* :

Merhaba hocam daha once yazmistim sevgilimle surtunme yoluyla ilskiye girdik onun ustunde boxr bende külot vard karnıma bosaldi üstümü sildik temizledik snra surtunmeye devam ettik boxrinin önünde bir iki damla zevk suyu vard. Hamile kalmazsiniz dediniz ancak adet günüm geçti. Bu durumda hamile miyim


Cevap:

Adet gününüz bir haftanın üzerinde geciktiyse gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz. Giysi üzerinden ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Adet gecikmesinin sebebi yaşanan stres olabilir. 

c***************** :

Meraba ben erkek arkadasimla yaklaşık 1 ay once sürtünme yoluyla iliski yasadim yalniz erkek arkadaşımın uzerinde boxer benim uzerimde ic çamaşırı vardı erkek arkadasim bosaldi ama uzerime cok az geldi ikiskiden 3 hafta sonra adet oldm ama normal adetimden farklıydi ve 7 gun suren adetim 3 gun surdu


Cevap:

Gördüğünüz kanamanın adet kanaması mı yoksa hamileliğin oluşumunu haber veren yerleşme kanaması mı olduğunu anlamanın en pratik yolu gebelik testi yaptırmaktır.

n*********** :

merhaba hocam sürtünerek ilişkiye girdik vajinal boşluğun kenarına çok az bir boşalma oldu ( ilk norlevo hapımı ikinci hapı almadan 1 ay önce almıştım) altı saat sonra norlevo aldım aldıktan 10 gün sonra gebelik testi yaptım negatif çıktı. adet belirtilerim sürmekte hamile kalırmıyım ?


Cevap:

 Nasıl hamilelik oluşacağına dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Özellikle cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  bu tür yüzlerce soru geliyor.Bunların çoğu da bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
 Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.


e*************** :

Hocam eğer ilişkiden 15 gün sonra kadın adet olsa hamilelik riski ortadan kalkar mı ? her zaman ki adetini yaşasa? lütfen cevap verin :(


Cevap:

İlişki sonrasında adet gören bir kişide hamileliğin oluşmadığını söyleyebiliriz. 

a************* :

Mrb hocam sevgilimle surtunme yoluyla ilskiye girdik onun ustunde boxr bende külot vard karnıma bosaldi üstümü sildik temizledik snra surtunmeye devam ettik boxrinin önünde bir iki damla zevk suyu olduğunu fark ettik böyle bir durumda hamile kalir miyim?


Cevap:

Bu durumda hamile olma olasılığın yok tatlım. Kıyafetli ilişkilerde gebelik olmaz.

m******* :

mrb hocam. kız arkadaşım bakire. elime bir damla zevk suyu değdi ve kuruladım. son elimle vajinasına dokundum ama sadece üst kısmına. 10 dakika sonra yıkamya gitti ve vajinasında soğuk algınlığından çok su akması oluyordu. dokunurken bile suyu vardı vajinasında . hamilelik riski var mı ? yardım edin


Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.
  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
b********* :

merhaba hocam varikosel ameliyatı sonrası sperm tahlili yaptırdım.

sonuçlarda mikroskobi: 20-25 lökosit görüldü diyor.

diğer tahlillerde bu kadar yüksek değildi. lökosit ne oluyor acaba


Cevap:

 Sperm tahlilinde lökosit görülmesi  idrar yollarında bir enfeksiyon varlığının bulgusu olabilir.İ

  İdrar yolu enfeksiyonu olup olmadığının araştırılması için idrar kültürü testi yapılması bu aşamada uygun olacaktır.
  


f************** :

Mrb Hcam Sevgilimle sürtünme yoluyla birbirimizi orgazm ettik sevgilimde koruma vardı düzensiz adet görüyorum 03.04.14 adet günümdü bu zaman oldu hala adet falan olmadım bundan 2 ay önce sürtünmeyle yine birbirimizi orgazm etmiştik korunmasız ondan sonra bir adet oldum ama bu ay olmadım sizce hamile


Cevap:

Korunma demekle neyi kastettiğinizi anlamadık ama boşalma olmadı ise hamilelik riski yoktur..

d********** :

Mrb acaba dıs ortanda speemin omru ne kadardr.Yarim saat kadar uzun sure yasarmi.Benim elim sperme degdi yarim saat sonra unutup cinsel organima dokundum.Ve simdi bu suphe beni delirtiyor boyle hamilelik olurmu.Sperm elde ne kadar yasar.


Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.
  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
r********** :

Kız arkadaşımla arka taraftan iç çamaşırlarımız varken beraber olduk ve ben onun üstüne boşaldım bunun sonucunda kız arkadaşım hamile kalır mı? ayrıca kız arkadaşım adet döneminin son günlerinde cevaplarsanız sevinirim.


Cevap:

Çamaşırlar üstünüzdeyken hamile kalınmaz...

s********** :

Bundan 3.5 ay önce an*l ilişki yaşadım ilişki yaşadığım akşam adet oldum fakat ondan sonra bir daha da regl olamadım bu zamana kadar 2 kilo aldım ama karnım daha fazla gözüküyor çok şiş sanki hamile gibiyim hissediyorum acaba hamile miyim lütfen acil cevap verirseniz sevinirim


Cevap:

Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.


Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


b*********** :

Bazı insanlar hamilesin bazısı değilsin diyor. Lütfen yardım edin. Sevgilimle 2 ay önce üzerimizde çamaşırlar varken sürtünme ile ilişki yaşadık ama boşalma olmadı sadece vajinam çok fazla ıslandı ve hala adet görmüyorum bu şekilde gebelik mümkün değildir di mi?


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?


j********** :

Ertesi gün hapın 72 saat sonra alsak yine etki gösterir mi ?


Cevap:

Olabilir ancak ne kadar erken alınırsa etkisi o kadar iyidir..

d************ :

Sevgılımle ılıskıye gırdık ondan once 2 kere tuvallete bosaldım daha sonra 3 ye arkadan yan sekılde surtturuyordum vajınasına sonra bosalır gıbı oldum cektım kendımı cok az bısı bosaldım sonra hemen yıkattım ıyıce peceteylede sıldıgını soluyor bozma fln olmadı nolur gebelık olurmu ?


Cevap:

Anlattığınız şekilde yaşanan ilişkilerde hamilelik ihtimali oldukça düşük olsa da vardır. Önerimiz adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırarak durumu netleştirmeniz. 

s****** :

10 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım,kesinlikle sperm bulaşmadı ama zevk suyundan emin değiliz.9 gün önce adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım.3 gün önce hamilelik testi yaptım negatif çıktı,bu sabah yaptığım test de negatif ama korkum geçmiyor.


Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz yok enecek kadar azdır..

j********** :

Merhaba. 18 yaşındayım kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. pen*sim vajinasının içine girmedi vajinasına boşalma olmadı. Sadece zevk suyunun vajinasına sürülmesinden korkuyorum. Sizce hamilelik riski var mıdır var ise % kaç ? Hızlı cevap verme dileğinizle


Cevap:

Hamilelik riski yüzde olarak verilemez ama oldukça düşüktür..

e****** :

adete 3 gün kala kasık agrıları ve göğüs hassasiyeti doğal mıdır, öncesinde sürtünme yoluyla bi ilişki yasadik ve 24 saat içinde norlevo kullandik


Cevap:

Evet adet öncesi bu tür şikayetler olabilir..

y********** :

Erkek arkadaşımla 2 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Onda iç çamaşırı yok ama bende vardı kucağındayken iç çamaşırıma boşaldı hamile kalma oranım varmıı?


Cevap:

Kıyafetleriniz üzerinizde iken hamile kalma şansı yoktur..

e********** :

erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. üzerimizde kıyafetler yoktu. zevk suyu bulaştı mı bulaşmadı mı bilmiyorum. hatırlamıyorum. hamile kalmış olabilir miyim?


Cevap:

Zevk suyunda az miktarda da olsa sperm hücresi bulunma ihtimali vardır adet gecikmesi durumunda test yaptırmanızı öneririz.

a******* :

kız arkadaşımla üzerimizde kıyafet varken sürtündük bi saat sonra lavaboda hafif kan gelmiş bunun nedeni ne olabilir ve daha fazla gelir mi acaba


Cevap:

Cinsel bölgedeki tahrişe bağlı olabilir..

n*********** :

sevgilimle 1ay önce surtunme yoluyla seviştik sadece. bu ay adet oldum fakat günde nerdeyse 1 çay kaşıgı kadar oluyorum karnımda adet ağrısı yaşamıyorum bu defa. bunun sebebi ne olabılır;? hamıle kalmaktan korkuyorm. boşalma söz konusu olmadı .3gündür 1 çay kaşıgı kadar pedimde kan görüyorum??


Cevap:

Boşalma olmadıysa gebelik olmaz canım için rahat olsun. Adet düzensizliğinin başka sebepleri olabilir. Doktora görünmeni tavsiye ederiz.

a************** :

adetımın bıttıgı gun sevgılımle surtunme yoluyla bı ılıskı yasadık onun zevk suyu vajınama degdı bosalma soz konusu degıl adetımı oldum test yaptım yok cıktı ama 2 gundur karnımda bı kıpırtı var anlam veremedıgım sızde nden cevabınız ıcın tesekkur ederım


Cevap:

Karnınızdaki kıpırtı gaz olabilir..

t***** :

sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, eline zevk suyu geldi ve yanlışıkla vajinasına değdirdi, zevk suyunda, az oran da sperm olduğundan ertesi gün hapı yani norlevoyu 12 saat sonra içti,herhangi bir sorun olur mu, normal günde, 21 nisan da adet oldu, kanama az oldu, hamile kalma durumu var mıdır.


Cevap:

 Yaşadığınız  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

  Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.


y********* :

merhaba 1 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik fakat kızlık zarını bozacak birşey yapmadık ama ertesi gün iç çamaşırımda kan vardı. bunun sebebi ne olabilir cevaplarsanız sevinirim. kızlık zarına zarar vermiş olabilirmiyiz? ve adetim 1 hafta önce bitmişti.


Cevap:

Kızlık zarına birşey olup olmadığı sadece muayene edilerek anlaşılabilir..

e*************** :

acil cevap! kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik.ikimizin de iç çamaşırı vardı.ben kız arkadaşımın üzerindeyken iç çamaşırıma boşaldım ama iç çamaşırımın ıslaklığı ile kız arkadaşımının da iç çamaşırını ıslanmıştı.şu an kız arkadaşımının adeti 3gün gecikmiş durumda.gebelik riski var mı


Cevap:

Kıyafetler üzerinizde iken yapılan cinsel birlikteliklerde hamilelik riski yoktur..

s*********** :

5-6 gün sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kız arkadaşımla.vajinaya boşalma olmadı.göbeğe boşalma oldu.sürterken prezervatif kullandık 2 kere.sonra cıkarıp biraz devam ettik.2-5 mayıs arası regl olması lazım.hamıle kalma sansı var mıdır?


Cevap:

Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar az bir ihtimaldir. Gene de adet tarihinde 1 hafta ve üzerinde gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

m********** :

Sevgilimle bir gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. ben ilişkiye girmeden önce bo***dım. sonra kıyafetlerimizi çıkarttık sürtündüm arkadan. biraz meni aktı benden ve değdirdim mi değdirmedim mi hatırlamıyorum ama onun vajinasında da biraz ıslaklık vardı. sizce hamile kalır mı?


Cevap:

Bu durumda hamile kalma ihtimali çok düşük.Eğer adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.

t********** :

Hocam 2 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık üstümüzde kıyafetler vardı aradan 2 ay geçti adetlerim düzenli hasta oluyorum yinede test yaptım negatif cıktı bi sorun yok ama yinede korkuyorum cok saçma ama yinede hamilelik söz konusu olabilir mi?


Cevap:

Sizin gibi yaşadığı ilişki sonrası çoğunlukla pişman olan veya hamilelik ihtimali nedeniyle oldukça huzursuz olan okurlarımız da, bazen psikolojilerini bozacak kadar derecede hamilelik korkusu bulunuyor.

Adet görmüş olsa da hamile olacağından hala şüphelenen, gördüğü adet kanamasını üstüne görme zanneden ama aslında üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkı bile bilmeyen veya gebelik testi negatif çıktığı halde yine de hamilelik korkusu olan okurlarımıza önerimiz, bu kuşkuları giderek daha da artıyorsa psikolojik bir destek almaları yönünde.
Ayrıca sakin bir kafayla ve dikkatli bir şekilde aşağıdaki bağlantıda verilen tüm konuları detaylı şekilde okumanız da, bilgisizlik nedeniyle duyabileceğiniz korkuları yenmenizde işe yarayacaktır.


s*********** :

3 gün önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Adet 1-10 mayıs arasında olması gerekiyormuş.Takvim tutmadığından net olarak bilmiyor gününü.Vajinaya boşalma gerçekleşmedi.Hamile kalabilir mi?


Cevap:

Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..

i*********** :

26 gün önce sürtünme yoluyla ilşkiye girdik.cogu zaman camasır vardı bosalma yok zevk suyu cok az geldi ama yine de ertesi gün hapı kullandım.ilişkiden sonra adetm hic gecikmedi. gününde belirtiyle berabar adet oldum 7 gün adetim biteli 10 gün oldu ama korkuyorum.panik var.hamılelik olasılıgı var mı


Cevap:

   Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
   Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....


e************** :

Kız arkadaşım 21 yaşında. Adedinin son gününde sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve ilişkiden 5 dakika sonra kız arkadaşım lavaboya gitti ve pıhıtılaşmıs şekilde kan oldugunu söyledi iç çamaşırında. Acaba bakireliği bozuldumu? lütfen cevaplarmısınız


Cevap:

Sürtünme yolu ile bakireliğin bozulması oldukça düşük bir olasılıktır. Görülen kanın sebebi yüksek olasılıkla sürtünme sırasında oluşan bir zedelenmeden kaynaklanıyordur. 

y************* :

Merhaba. Sevgilimle ikimizdede iç çamaşırları varken sütrünme yoluyla beraber olduk.ben boşalmadım yalnız iç çamaşırım zevk suyundan ıslandı. Sevgilim 15 nisanda adet olması gerekirken hala olmadı acaba hamilelik ihtinali var mıdır? ?


Cevap:

Kıyafetler varken olan ilişkide hamilelik riski yoktur..

s*********** :

Merhaba,

Kız arkadaşımla 22.04.2014 günü sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.En başlarda vajinasına pen*simi sürterken korumasız bir şekilde sürttüm daha sonrada prezervatif ile korundum.Prezervatifi çıkarıp göbeğine boşaldım hemen temizledik.Vajinasını peçete ile temizledik.Bu gunlerde adet olması grk


Cevap:

Adet gecilmesi var ise gebelik testi yapmanızı öneririz..

p*************** :

Merhaba esimle gecen pazaretsi iliskiye girdikten sonra uzerime bosaldigi icin kolonya ile uzerimi ve vajina bolgemi sildim. Bir kac gun akintim oldu. Ve idrarimi yaparken agri oluyor. Ustelik adetim 10 gun sonra olmasina ragmen bugun adet belirtileri yasiyorum. Hamile olabilirmiyim.


Cevap:

Anlattığınız şekilde hamilelik ihtimali çok düşüktür, ancak belirtiler var ise test yapmanızı öneririz..

d************* :

Sevgilimle adet tarihimden 2 hafta öncesinde ve 1 hafta öncesinde çıplak bir şekilde sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Ve olması gereken dönemde adet oldum(daha yeni) ama ateş,şişkinlik,tokluk hissi gibi şeyler olmaya başladı.pen*si vajina içine değmedi ama zevk suyundan hamile olma ihtimalim nedir?


Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz çok çok düşüktür..

m**************** :

Kiz arkadasim 2ay dir adet gormuyor ondan once bi iliskiye girme olmadi 1 haftadir surtunerek iliskiye giriyoruz ama her hangi en ufak bile bosalma olmadi pen*sim acikti ve partnerimde ic camasiri ve ince ped vardi hamile midir ? Yardiminizi bekliyorum kolay gelsin.


Cevap:

Vajinaya herhangi bir sperm bulaşığı olmadıysa hamileliğin oluşmasını beklemeyiz. Ancak kız arkadaşınızın adet düzensizliğinin nedenini öğrenmesi için ilgili doktora başvurmasını tavsiye ederiz. 

s************ :

Hgb 9.9 dusuk mcv 64.1 dusuk. Mch20.3 dusuk. Rdw 19.4 yuksek demırbaglams 363yuksek ferrıtın 3.2 dusuk 4 bucuk aylıkbebegım var saclarım dokuluyo dıye testlerı yaptırdım dokulme sebeplerı tahlılerımın dusuklugunden mıdır acaba?


Cevap:

Demir eksikline bağlı kansızlığınız var, tedavi olmanızı öneririz..

s******** :

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizin ustunde de esofman ve iç çamaşırı vardı hastaligim bir hafta gecikti ama oldum acaba üstüne olmuş olabilir miyim yani hamile kalmis olabilir miyim


Cevap:

Kıyafetler var ikenolan ilişkide hamile kalma olasığı toktur..

b******** :

Erkek arkadasımla surtunme yoluyla ılıskıye gırdık adetımyenı bitmstı bosalmadan dırek cektım dedı benım adetım 10 gundur gecıktı ıkı kere test yaptım negatifti hıcbır hamılelık belırtısı doktora gıttım ultrosanla baktı adet sokturucu verdı ama ben hastalık derecesınde stres yaptım sızde nedenı ne


Cevap:

Boşalma olmasa da korunmasız yaşanan ilişkilerde hamilelik düşük bir olasılık da olsa söz konusudur ancak testler negatif çıktığı ve doktorunuz da herhangi bir şey görmediği için hamilelik ihtimaliniz azalıyor. Gecikmenin sebebi yaşadığınız stresten kaynaklanıyor olabilir. Bir süre daha adet kanaması görmezseniz daha detaylı bir inceleme için doktora tekrar başvurmanız gerekebilir. 

h************** :

hocam merhaba adetimin ilk günü kahverengi damlalar geldi sonrası gün test yaptım negatifti. daha sonra çok yoğun bi şekilde regl oldum ve çok sancılıydı. sonraki regl dönemimde ise reglim cok azdı. ilişkiden 8 hafta sonra tekrar test yapyım yine negatifti acaba testin yanılma payı olabilir mi


Cevap:

Her testin yanılma payı olabilir..

c************** :

Hocam iyi gunler sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik. Bnde baxer vardi onda zibin tayt bide ic camasiri vardi.. ustune bosaldim hemen cektim kendimi ama. Zibininda islaklik vardi hamile kalma riski varmi ? Bugun adet olmasi lazimdi ama olmadi. Tesekkurler


Cevap:

Hamileliğin oluşması yok denecek kadar az bir ihtimaldir. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

m********** :

merhaba hocam adetle ilgili hiçbi sıkıntım yok 29 günde bir adet görüyorum enson 5 mart günü adet gördüm yumurtlama dönemım 15-25 mart tarihleri arasında ve ben 31 mart günü erkek arkadasımla ters ilişkiye girdm hamıle kalmıs olabilirmiyim yanısıra prednol L40 mg ignede kullandım en kısa sürede cvp


Cevap:

Arkadan ilişki ile hamilelik söz konusu değildir, ancak emin olamıyorsanız ve adet gecikmeniz var ise test yapmanızı öneririz, ilaçlar bazen gecikmeye neden olabilir..

e*************** :

Merhaba daha önceden azmıştım sevgilimin adeti 23 martta oldu bir hafta sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Adetine daha çok var ama ilişkiden 1 hafta sonra hamile kalma riski nedir ilk belirtisi ne olur baş dönmesi olabilir mi acil cevap verirseniz sevinirim


Cevap:

Evet adetten bir hafta sonra yaşanan ilişkilerde de hamilelik diğer zamanlarda olduğu gibi olasıdır ancak sürtünmeli ilişkilerde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Baş dönmesi her hamilelikte olacak diye bir şartta yoktur. Önerimiz bir hamilelik şüpheniz var ise adet gecikmesinden 1 hafta sonra gebelik testi yaptırmanızdır. 

g********* :

Merhaba ben 22 yasndayim. Sevgilimle surtunme sonucu ilişkiye girdim. Bakire degilim. Bakire olmadığım hormon testinde gorunur mu


Cevap:

Bakire olup olmadığınız sadece muayene ile anlaşılabilir..

c************** :

Merhaba,ben ޞžubat'ın 27 si gibi adet oldum ve tam tarihini hatırlamıyorum ama Mart'ın ortasında sevgilimle sürtünerek iliskiye girdim ve belime boşaldı cinsel organını sildi tekrardan yaptik ve regl takvimime gore Mart'ın 31nde olmam gerekiyordu fakat olmadım acaba hamilemiyim yardımcı olabilirmisi


Cevap:

Bunu söylemek için henüz çok erken. Eğer adetinizde 1 haftadan fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırarak bu durumu netleştirebilirsiniz. 

y******* :

Merhaba soruma hızlı cevap verirseniz sevinirim sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişkiye girdik benim spermim ona dokunmuş olabilir 2 tane test yaptı bişey çıkmadı sizce risk varmıdır?


Cevap:

Bu durumda hamileliğin oluşması oldukça düşük de olsa söz konusudur. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

e*************** :

bu gün kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ilk sürtünme onun üstünde kilotu benim baksırım vardı benbaksırıma boşaldım kilodunda ıslaklık vardı sanırım ondan su geldi ikinci yaptığımızda hiç biri yoktu üstümüzde tam boşalacağım zaman üstünden itti baksırıma boşaldım bişey olmuşmudur ??


Cevap:

   Sürtünerek ilişki özellikle evlilik öncesi  genç çiftlerce çok sık başvurulan bir ilişki yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
  Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .Bu tür ilişkilerde sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.Ancak bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinizde de en az 7 günlük bir gecikme olursa gebelik testi yaptırmanız kafanızı rahatlatacaktır.
  Konuya dair yazdığımız tüm yazıları, bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....


e********* :

kiz arkadasimla martin 22sinde surtunmeyle iliskiye girdik. ustumuzde bir sey yoktu fakat bastan beri prezervatif vardi. son adeti ayin 1inde olmustu. bugun tekrar olmasi gerekiyordu fakat grip oldu fazla stresli ve bir yolculuga cikti. sizce gecikmesi normal mi? hamilelik riski var midir?


Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.
  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
s********** :

5 martta sevglimle surtunmeyle iliskiye girdk anck onda pantolon vardi bende de kilot . kendi kiloduna bosaldi . son adetim 25 subatti . hamile olabilir miyim?


Cevap:

Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Adet tarihinizde 1 haftanın üzerinde gecikme yaşanırsa ebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

s****** :

Dün kız arkadaşımla sürtünmeyle ilişkiye yaptık ,üzerimizde iç çamaşırlarımız vardı , sonra ben boşalacağımı hissederek uzaklaştım yanına uzandım o arada çamaşırımdaki ıslaklıktan arkadaşımın bacağına veya iç çamışırına değmiş olabilir ,hamile kalma olasılığı var mı , ertesi gün hapı kullanmalımıyız


Cevap:

Hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir olasılık. Tavsiyemiz adet gecikmesi olur ise gebelik testi yaptırarak durumu netleştirmenizdir. Ertesi gün hapları ciddi ilaçlardır ve dikkatli kullanılmalıdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen yazımıza göz atın. Yazımız için tıklayınız. 


q******** :

Kız arkadaşım çok düzensiz adet oluyor.Ocak ayının 28.günü,ޞžubat ayının sekizinci günü oldu .ޞžubat 17. günü sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.Boşalırken diikkat ettik .Bu ay 16sında ultrasonla baktık temiz çıktı.Ve 16sında idrar test yaptk oda negatif çıktı.Hala olmadı.Sizce durum nedir?Teşekkürle


Cevap:

ޞubat 8'inden sonra adet olmadı ise birkaç gün sonra testi tekrar etmenizi öneririz..

p******** :

Zevk suyundaki düşük ihtimalli spermler ortama çıkınca ölürlermi yada suya karışınca?


Cevap:

 Korunmasız ilişkilerde, her ne kadar dışarı boşalma olsa da, pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz.Bu hamilelik şansı tabii ki, meninin vajinaya boşalmasından çok daha düşüktür ama yine de düşük de olsa  bir hamilelik şansı bulunmaktadır.Bunun nedeni de zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısında  sperm hücrelerinin bulunuyor olmasıdır.

  Zevk suyu nedeniyle hamilelik şansı ve bu konuya dair Tahlil.com'a sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız...

Hamilelik tanısı ve hangi durumlarda hamilelik olasılığının bulınduğuna dair aradığınız tüm bilgiler burada

Zevk suyu ile hamilelik şansı nedir?a************* :

Ergenlik döneminde yumurtalar düzensiz olduğu için 12 saat içinde gebe kalınabiliyomus, , belirtileri ne olabilir nasıl anlayabiliriz?


Cevap:

 Nasıl hamilelik oluşacağına dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Özellikle cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  bu tür yüzlerce soru geliyor.Bunların çoğu da bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
 Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.


e*************** :

Selam benim adetim 2 gün gecti 8 martta ilişkiye girdim 23 ve 28 mart arası adet görmem gerekiyodu ama iki gün gecti olmadım gebe olabilirmiyim test yapmalımıyım yoksa beklemelimiyim ay sonuna kadar ?


Cevap:

Dediğiniz gibi ay sonuna kadar beklemenizi, adet gecikmeniz hala devam ediyorsa test yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

h*********************** :

Kız arkadasımla sürtünme ile ilişkiye girdim zevk suyu değmiş olabileceğini düşünüyorum döllenme olmus olsaydı kusar dı diye düşünüyorum kusma olmadı nasıl değerlendirirsiniz ??


Cevap:

Kusma her hamilelik oluşumunda görülen bir durum değildir. Ancak zevk suyu hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırarak cevaba ulaşabilirsiniz. 

s****** :

Mrb ben banyo yaparken abimlerle aynı tabureyi kullanıyorum.Abim banyoda masturbasyon yapsa spermi bulaşmış olsa tabureye 15-20 dk sonra ben otursam gebelik olabilimri.Çamaşırsız oturmuyrm.Bu ay regl olmadım lekelenme şeklinde oluyor ama sökülmüyor inanın deliricem böyle bişi mümkünmü.


Cevap:

Banyodaki tabureden hamile kalıp kalmama konusu defalarca cevaplanmıştır..

m**************** :

Adetinden 15-16 gün sonra kız arkadasımla sürtünme ile ilişkiye girdik prostat sıvısının vajinasına doğrudan değilde cokcok az(1damla) bir miktar akarak geldiğini düşünüyoruz ortamla temas olduğu için spermler ölmüşmüdür hamile kalma riski varmıdır?su ile temizledim acaba su ile taşınma olmusmudur?


Cevap:

Adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririz..

a************* :

Kız arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik prostat sıvısı kız arkadaşıma aktığını düşünüyoruz adetide düzensiz olarak geliyor bazen 2 ay bile gelmediği oluyor adeti gelse bile düzensiz olduğundandöllenme olup olmadığını anlayamicaz nasıl öğrenebiliriz


Cevap:

ޞüpheli ilişkiden 1 ay sonra gebelik testi yapabilirsiniz..

c*********** :

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. adeti 2 hafta gecikti 5 gun arayla 2 idrar testi yaptı ikisi de negatif fakat 1.cısınde belli belirsiz 2. çizgi belirdi 2.si tek çizgiydi. hamile kalma olasılığı var mı


Cevap:

Sürtünme yoluyla yaşanan bir ilişki de hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Sonucunuz hamileliğin oluşmadığını söylüyor ancak adet gecikmesi birkaç gün daha devam ederse testi tekrarlamanızı öneririz. 

e*********** :

nişanlımla sürtünerek ilişkiye girdik ben bakire değilim 2 sefer sürtünme sırasında içime boşaldı adet günüm 3 gün geçikti acaba hamilemiyim ?


Cevap:

Test yapmanızı öneririz..

k********* :

İlişkiden sonrakı 50. gün kanda hcg 1.2 çıkan sonuç bu zamana kadar gözükmeyip birden artarmı kesin sonuçmudur? testi tekrarlamaya gerek varmı ?


Cevap:

Kanda Beta HCG testi sonucunu sizin gibi merak eden okurlaımız için günün her saatinde bizlere gerek kalmadan sonuçlarını öğrenecekleri bir GEBEMATİK uygulamamız var.

Aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp,GEBEMATİK uygulamamızı ziyaret edin.  Beta HCG değerinizi açılacak ilgili sayfaya girin hamilelik  olup olmadığın, hamilelik  varsa da  tahmini kaç haftalık hamilelik  olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.


b************* :

Merhaba sevgilimle 1 hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik prezervatif kullandık . Suan kabızlık ve kasık ağrım var regl olmama daha 12 gün var sizce hamile miyim


Cevap:

Gebelik oluşmasında temel olan sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesidir.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.


A****** :

Bakire sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.İkimizin üzerinde de iç çamaşır yoktu.Boşaldıktan hemen sonra ıslak mendille sildi ve banyoda yıkadı sonra tekrar ıslak mendille sildi.Hamile kalma olasılığı var mı ?


Cevap:

Gebelik oluşmasında temel olan sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesidir.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.


k************ :

nisamlimla periyodunun oldugu donemde surtunme yoluyla iliskiye girdik ikimizin uzerinde ic camasiri ve pantolon vardı periyod pedi takiyordu

bosalma veya zevk suyum gelmedi

nisanlimin adeti 3 gun gecikti


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?


f***************** :

sevgilimle sürtünmeyle ilişkiye girdik onun üzerinde baxsır vardı bende hiç bişey yoktu hamile kalırmıyım


Cevap:

Hamilelik olasılığınız yok denecek kadar azdır..

s************************* :

Surtunmyle iliskinin 6.gununde zamaninda adet oldum ve normaldi o gun idrar testi negatifti.26.gunde yeniden idrar testi negatifti ve 28.gununde tekrar gununde adet oldum ama biraz az kanama oldu adet bittikten sonra yogun akinti ve kasigimin sag kisminda agri var iki gundur. Gebelik ihtimali varmi?


Cevap:

Adet kanamanız düzenli olduğu ve gebelik test sonuçları negatif çıktığı için hamilelikten bahsedemeyiz. 

t********** :

3 gün önce sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik fakat onun üzerinde boxer benim üzerimdede iç çamaşrım ve taytım vardı. benden zevk suyu geldi ama onun boşalıp boşalmadıgını bilmiyorum taytımda herhangi sıvı birşey yoktu.hamilelik ihtimali var mıdır? kasıklarım agrıyor bundan dolayı olblr mi


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?


m************** :

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik az içime girdi ve çıktı çıkınca kendi eline boşaldı yumurtlama dönemindeydim sanırım hamile kalma ihtimalim var mıdır


Cevap:

Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
 Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
 Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....


e********** :

aciklamada bulunmus olabilirsjniz ama bende duymak istedim 2gun once sevgilim ve ben ciplaktik biraz surtunduk sivi bisey vardi ama ondan zewk suyu geldimi ondan emin degilim o gelmedi dedi cunku yapiskan degildi senden gelmistir dedi. İslakliktan sonra da hemen yikanmadim sizce hamile olabilirmyim


Cevap:

Hamile kalma olasılığınız çok düşük de olsa vardır..

m************* :

Sürtünme yoluyla olduğu için bastırmadan kaynaklı sürtünmede bir sorun olur mu? İlk sorumun cevabını alamadım?


Cevap:

Bu kadar anlamsız soruya nasıl bir cevap bekliyorsunuz ki.En iyisi sitemizin aşağıdaki bölümünü satır satır okuyun.Belki bir işe yarar

m************* :

Merabalar,Ben sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. Ben iç çamaşırı ve eşofman ile sevgilim ise çıplaktı. Boşaldım bunda bir sakınca var mı_?Bu tür bir ilişkilerde sakıncalı başka bir durum var mıdır_? Vajina ve pen*ste olabilecek başka bir sorun_?Cevabını bekliyorum. Teşekkürler.


Cevap:

Giysilerinizde yaşadığınız bir ilişkide vajina ve pen*sle ilgili nasıl bir sorun olabilir, sorunuzu açık olarak sormanız gereklidir..

h******* :

Hocam merhabalar . Kız arkadaşımın adet günüydü . Benim üzerimde boxer , varı onda kilotlu çorap kilot ve ped vardı . Sürtünmeyle ilişki yaşadık .. Boşalmadım ama boxerimın üstü ıslanmıştı . Hamile kalma ihtimali varmıdır


Cevap:

Anlattığınız şekilde hamilelik ihtimali yoktur..

b****** :

Hocam iyi günler kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdiik ama bende ıc camasırı ve esofman onda kot ıclık ve ıc camasırı varda ama kotunda bı ıslaklık vardı bılıyorum boyle bi şey mumkun degıl ama yıne de bır rısk var mı sizce sagolun


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?


z****** :

sevgilimle sürtünme yolu ile iliskiye girdik ama icine girme ve boşalma gibi birsey olmadi prostat suyu geldi ve cok az meni geldi ama vajina agzina gelmedi veya ben öyle düşünüyorum tetbir icin ertesi gun hapı aldi arkadasim sizce hamile kalma olasiligi nedir.


Cevap:

Zevk suyu olarak isimlendirlen bu sıvının tıptaki adı ise prostat sıvısıdır.
Prostat sıvısı nadiren de olsa sperm hücresi içerebilir.
Bu nedenle az bir olasılık da olsa gebeliğe yol açabilmektedir.
Geri çekme veya dışarı boşalma yöntemi ile korunanlarda istenmeyen gebeliklerin oluşumasına nadir de olsa yol açabilir. Bu tür bir riske girmek istemeyen çiftler için en doğru ve güvenilir yöntem ise prezervatif bir diğer adıyla da kondom kullanılmasıdır.

s************** :

Daha önce yzmstm iç camasrlarmz varken bosaldk kesnlkle ustme gelmdi benim bacaklarım belindeydi sanrm bnde bosalmisim üst kisma gelmiş adet oldm 1 ay snra dktra gttm koyu kahve pihti ve lekelerm.vardi ultrason cekti stresten dedi adet dönemim yine koyu pihtilarim gelio olamadim üstüne grme olablrmi


Cevap:

Gebelik testi yaptırarak oluşan kanamanın üstüne görme olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Test sonucunuz negatifse, üstüne görme kanaması yaşamamışsınızdır. 

s******** :

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girmeden önce erkek arkadasım bosalmıstı ondan bi zaman sonra sürünme yoluyla ilişkiye girdik bir risk varmıdır ? Cevap için teşekkür ederim


Cevap:

Özellikle evli olmayan çiftler, bakire bayanlar sürtünme ile ile ilişki sonrası hamile kalınıp kalınmayacağına dair sitemize sıkça sorular soruyor.
Cinsel ilişki tam olarak gerçekleşmeden yani pen*s vagina içine girmeden,dışarıdan temasla ve dışarıya boşalma ile hamile kalınıp kalınmayacağı yoğunlukla merak ediliyor. Bu tür ilişkilerde, yani erkek cinsel organının vagina içine girmeden dışarıdan sürtünme ile teması ve dışarıya boşalma sonrası , spermlerin ancak vagina ağzı ile teması sonrası gebelik olabilmektedir.
Bu durumda, tabii ki normal bir cinsel ilişkiye göre gebelik şansı çok daha az olmakla birlikte, gebelik ihtimali bulunmaktadır. Bu şekilde, sürtünme yoluyla gerçekleşen ilişkiler hamileliğe karşı tam koruma sağlamadığı gibi genital siğil, Herpes gibi bir takım cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara karşı da tam olarak korunma sağlamamaktadır. 
Sürtünme ile cinsel ilişki sonrası hamilelik ihtimali her ne kadar çok az olsa da, bu tür bir ilişki sonrası beklenen adet tarihlerinde en az bir hafta gecikmesi olanlar, tedbiren de olsa gebelik testi yaptırmalıdırlar.

k******** :

MERAHABA 20 YAޞžINDAYIM KIZ ARKADASIMIN İÇ ÇAMASIRINA BOLSALDIM ODA BOSALDI BİR SAAT SONRA İSE ADETİ GELDİ VE ADET GÜNÜ 3 GÜN SÜRDÜ ŞžÂžİMDİ MİDESİNİN BULANDIGINI SÖYLÜYOR SİZCE HAMİLEMİ?

e******** :

merhaba 20 yaşındayım. dün erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile bir birliktelik yaşadık. ve vajinama boşaldı. adetimin olmasına henüz 14 gün var. midemde bir bulantı hissediyorum ve muhtemelen psikolojik. akan sıvıyı hemen sildik fakat idrarımı 2 saat sonra yapabildim. hamile olma ihtimalim nedir?


Cevap:

Bu durumda hamilelik olasılığı vardır.Adetinizde gecikme olursa test yaptırın

o************ :

Kız arkadaşımla sürtünmeyle ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyu geldi olayın üstünden 4 gün geçtik kız arkadaşım sürekli midesi bulanıyor istifar ediyor bası dönüyor gebelik olabilir mi bu kadar kısa zamanda belli olur mu


Cevap:

Zevk suyu olarak isimlendirlen bu sıvının tıptaki adı ise prostat sıvısıdır.
Prostat sıvısı nadiren de olsa sperm hücresi içerebilir.
Bu nedenle az bir olasılık da olsa gebeliğe yol açabilmektedir.
Geri çekme veya dışarı boşalma yöntemi ile korunanlarda istenmeyen gebeliklerin oluşumasına nadir de olsa yol açabilir. Bu tür bir riske girmek istemeyen çiftler için en doğru ve güvenilir yöntem ise prezervatif bir diğer adıyla da kondom kullanılmasıdır.

s******** :

Kız arkadasımla adet gününde sürtünmeyle ilişkiye girdik herhangi bir sokma olmadı o esnada kalca kısmının üst tarafına bosaldım hemen temizledik yinede hamile olmasından korkuyoruz kusmaları var ?


Cevap:

Söylediğiniz şekilde hamileliğin oluşması pek mümkün görünmüyor. Stres kaynaklı kusmalar olabilir. Ancak gene de adet gecikmesi 1 hafta üzerinde olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

k********* :

kız arkadaşım bakire ve bnim temizlendiğim ıslak mendili belli bir zaman geçtikten sonra farkında olmadan vajinasına sürdü adeti olması gereken günde olmadı ve 4 gün geçti bu gecikme arada olabilen bir gecikmemi yoksa bakire olmasına rağmen hamilelik başlangıcına işaret mi


Cevap:

Gebelik testi yapmanızı öneririz..

c******* :

hocam yaklaşık 2 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilşkiye girdim .fakat ayaktaydık sevgilimin organına boşaldım meni nin çoğu pantalonuna gitti birazı benim elime geldi daha sonra arkadaşım 1 dk bile olmadan peçeteyle cinsel organını sildi hamile kalma ihtimalı varmı


Cevap:

Özellikle evli olmayan çiftler, bakire bayanlar sürtünme ile ile ilişki sonrası hamile kalınıp kalınmayacağına dair sitemize sıkça sorular soruyor.
Cinsel ilişki tam olarak gerçekleşmeden yani pen*s vagina içine girmeden,dışarıdan temasla ve dışarıya boşalma ile hamile kalınıp kalınmayacağı yoğunlukla merak ediliyor. Bu tür ilişkilerde, yani erkek cinsel organının vagina içine girmeden dışarıdan sürtünme ile teması ve dışarıya boşalma sonrası , spermlerin ancak vagina ağzı ile teması sonrası gebelik olabilmektedir.
Bu durumda, tabii ki normal bir cinsel ilişkiye göre gebelik şansı çok daha az olmakla birlikte, gebelik ihtimali bulunmaktadır. Bu şekilde, sürtünme yoluyla gerçekleşen ilişkiler hamileliğe karşı tam koruma sağlamadığı gibi genital siğil, Herpes gibi bir takım cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara karşı da tam olarak korunma sağlamamaktadır. 
Sürtünme ile cinsel ilişki sonrası hamilelik ihtimali her ne kadar çok az olsa da, bu tür bir ilişki sonrası beklenen adet tarihlerinde en az bir hafta gecikmesi olanlar, tedbiren de olsa gebelik testi yaptırmalıdırlar.

g****************** :

Ben bakire deyilim.ve sevgilimle yattim ama bunu sevgilim bilmiyor. Biz sadece sürtünerek yattık. Boşalmadı bile sevişirken. Ben bu ay adet olmadim sizce hamilemiyim?


Cevap:

Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz ancak adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.
a******* :

sevgilimle adetim bittikten 1 gün sonra sürtünme ile ilişki yaşadık boşalma olmadı ama zevk suyu yani prostat suyu gelmiş olabilir ertesi gün 24 saat içince ertesi gün hapı içtim şimdi hapı içeli1 hafta oldu ve kanamam oldu 2 gündür devam ediyor pembe renk adetime 2 hafta vardı bu kan ne hamilmym


Cevap:

Ertesi günü hapı içildikten 24-48 saat sonra kanama olabilir, hamile olup olmadığınız adet gecikmesi olmadan belli olmaz..

g************** :

merhabalar. erkek arkadaşım ile sürtünme yoluyla birlikte olduk. iç çamaşırımız yoktu. boşalma olmadı fakat ilişki sırasında vajinama zevk sıvısı aktı. ertesi gün hapı almalı mıyım herhangi bir sorun çıkar mı ? yada yapabileceğim başka birşey var mı ? teşekkür ederim şimdiden.


Cevap:

Zevk Suyu cinsel ilişki, sevişme veya ön sevişme sürecinde sperm boşalması yani ejekulasyon öncesi süreçte erkeğin cinsel organından gelen şeffaf sıvıya verilen isimdir.
 Zevk suyu olarak isimlendirlen bu sıvının tıptaki adı ise prostat sıvısıdır.
 Prostat sıvısı nadiren de olsa sperm hücresi içerebilir.
 Bu nedenle az bir olasılık da olsa gebeliğe yol açabilmektedir. 
 Geri çekme veya dışarı boşalma yöntemi ile korunanlarda istenmeyen gebeliklerin oluşumasına nadir de olsa yol açabilir. Bu tür bir riske girmek istemeyen çiftler için en doğru ve güvenilir yöntem ise prezervatif bir diğer adıyla da kondom kullanılmasıdır.

i********* :

merhaba yine ben.benim adetim gecikeli bu gun 10gun oldu ve sabah ilk idrarla test yaptim yine negatif cikti.bu arada benim tirioit hastaligim var doktora gittim tahliller yaptirdim hormonnarimin normal oldugunu soylemisti simdi acaba ben bi jenekolagami gitsem?hamile olup olmadigmi oyrenmek icin?


Cevap:

Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.

Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....


b************** :

Merhaba sevgilimle en son bir ay once surtunme yoluyla iliskiye girdik ve ic camasirlarimiz yoktu erkek arkadasim vajinama bosalmadi ama zevk sulari akti ve benim adetim 13 gn gecikti acaba hamilellik riski varmidir ? Bakireyim


Cevap:

Zevk Suyu cinsel ilişki, sevişme veya ön sevişme sürecinde sperm boşalması yani ejekulasyon öncesi süreçte erkeğin cinsel organından gelen şeffaf sıvıya verilen isimdir.
Zevk suyu olarak isimlendirlen bu sıvının tıptaki adı ise prostat sıvısıdır.
Prostat sıvısı nadiren de olsa sperm hücresi içerebilir.
Bu nedenle az bir olasılık da olsa gebeliğe yol açabilmek

c************ :

Merhaba, 1 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık üstümüzde iç çamaşırlarımız vardı boşalma yaşanmadı ve kız arkadaşım olaydan 2 gün sonra adetini gördü ama bu ay 10 gün gecikti ama normal zamanlarda da adeti bir hafta geçerdi hamile olma riski var mı ?


Cevap:

 Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor.Ancak görülen adet sonrası yeni bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.
 Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.

   http://tahlil.com/adet-gormek-nedir-adet-goren-biri-hamile-olabilir-mi

   Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


 Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

m************ :

Mrb yaklasik 6 ay once erkek arkdsm eliyle pen*sine dokundu sonra benm cinsel bolgeme dokundu.Bosalmamisti ama ya zevk suyu bulastiysa eline diye korktum.Bu olydn snra 6 kere regl oldum iki idrar testi negatf.Dun 7.reglimi olcktim olmdm hamilemiyim inanin deliricm karnim sisermiydi hamile olsaydm


Cevap:

6 aylık hamile olsaydınız anlardınız..

o********* :

ters ilişki yaşayıp (hiçbir şekilde boşalma olmadan) 2 gün sonra adet görüp ve bunu takip eden 3 ay boyunca zamanı ve miktarı aynı olmak üzere adet gören biri hamile kalır mı?


Cevap:

 Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor.Ancak görülen adet sonrası yeni bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.
 Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.

   http://tahlil.com/adet-gormek-nedir-adet-goren-biri-hamile-olabilir-mi

   Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


 Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

k************ :

Abim banyo yapıp boşalsa ve tabureye bulaşmış olsa ben 15 dk sonra oraya oturup banyo yapsam bir sorun olurmu.Bir yerde okudum ve inanın deliricem.Ama sonuçta o tabure ıslanıyor ve çamaşırım oluyor.Geçen ay 3 gün erken regl oldum ama her zamanki gibiydi bugün regl olcktım olmadım hamilelik olurmu:(


Cevap:

Psikolojiniz çok normal görülmüyor.Psikolojik destek almanız gerekebilir, hamilelik konusunda da sitemizdeki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

b******** :

Hocam sevgilimle surtunme yolu birlikte olduk ve ben bakireyim her defasinda kendini geri cekti hep bosalirken ciplaktik simdi ise goguslerim cok ağrıyor karnimda seyirmeler oluyor goz seyirmesi gibi hamile olabilrmiyim lutfen aciklayici bise soleyin goguslerim ağrıyor hep korunuyoruz geri cekme ile


Cevap:

  Bu tür cinsel beraberliklerde  hamilelik olasılığı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür.Bu konuda bilinmesi gereken önemli nokta ise,ilişki sırasında  sperm hücrelerinin vajinaya girme ihtimalinin bulunup bulunmadığıdır.
  Ancak  böyle bir olasılıktan şüphe duyuyorsanız, en doğru davranış adet görülmesinde bir gecikme olmasının beklenmesidir.

  Beklenen adet tarihinde en az 7 günlük bir gecikmeyi takiben tedbir amaçlı da olsa gebelik testi yapılması uygun olacaktır.Konuya dair çok daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bağlantıda yer alan bilgileri dikkatle gözden geçirmenizi öneririz.


r************** :

merhaba ,sevgilimle 3 ay önce şüpheli ilişkiden sonra iki defa test negatif çıktı 3 ay boyunca biraz düzensizde olsa adet gördüm fakat 3 aydır kasık ağrım var ve karnım midemden itibaren büyümeye başladı sizce bu nedir hamilelik olabilir mi?yoksa tahmin edebileceğiniz başka bir rahatsızlık mı


Cevap:

Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.


Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.


d********** :

Merhaba, erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişki yasadık üzerimizde kıyafet yoktu, sürtünmeyi arkadan yapıyorduk sadece kısa bir an klitorisimle temas oldu ve gördüğümüz kadarıyla kendi iç çamaşırına boşaldı. İlişkiden 14 saat sonra norlevo kullandım hamilelik riski nedir ?


Cevap:

Risk yok denecek kadar azdır..

o****** :

erkek arkadasımla sürtündük ama üzerimizde kıtafetler vardı.ve o boşaldıktan sonra pijamasına bile geçmediğini söyledi. adetim on gün gecikti. normalde en fazla 5-6 gün gecikirdi.yedinci gün test yaptım negatif cıktı. testte belli olmamıs olabilir mi? hamilelik riski nedir ?


Cevap:

Hamilelik riski yok denecek kadar azdır..

h********** :

merhaba kız arkadaşımla seviştik ama ilişkiye girmedik. açıkça yazmak istiyorum herşeyi. benim üzerimde iç çamaşırım vardı sevgilimde yoktu ve sürtünmeden ince iç çamaşırıma boşalmıştım. daha sonra sürtünme ile birlikte seviştik. hamile kalınabilir mi bu durumda?


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?


i************ :

merhaba kız arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık yaklaşık 3 ay geçti ve düzensiz regl olduğunu söylüyor hamilelik olabilir mi 3 ay sonra bile?


Cevap:

Hayır..

k******* :

Hızlı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim el yoluyla vajinaya bulaşmış olabilir bu durumda acaba risk nedri?


Cevap:

Çok düşük bir ihtimaldir..

k******* :

kız arkadaşım pen*simle oynarken zevk suyu gelmiş.Daha sonra kız arkadaşım bi kaç dk sonra unutarak elini vajinasına değdirmiş.Bu durumda hamile kalma gibi bi durumu olur mu?


Cevap:

Sürtünme yoluula ilişki nedir, hamile kalınır mı? adlı makalemizi okuyunuz lütfen...

G************ :

Merhaba doktor hanim durumumu size anlatmıştm hamile olduğumdan şüphelenmiştim ve adetim 17 gün geçtikten sonra test yaptm negatif çıktı siz hamile değilsin demiştiniz 2 gün önce adet oldum bu üstüne görme olamaz demi ?


Cevap:

Gebelik testi negatif idi... Hala üstüne görme olmaz..

t******* :

Merhaba. Ben 27 eylül tarihnde ikimznde ustunde kıyafet varken surtnmeli ilişki yasadık. İkimizde boşaldık. Ama ten tene hçbir şeklde temas etmedi. 3 Kere adet gördum ama hala korkuyorum. Hamilelik var mıdır ? karnmda bazen şişlik hissediyorum


Cevap:

Endişelenmenize hiç gerek yok. Söylediğiniz şekilde düzenli adetlerinizi olmuşsunuz. Hamileliğiniz söz konusu değil. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. 

r****** :

Kız arkadaşımla iç çamaşırlarımız varken sürtünme ile ilişkiye girdik. Boşaldım ama spermin çoğu kendi iç çamaşırımda kaldı. Kız arkadaşımınkine de bulaştı. Ama bu olaydan sonra kız arkadaşım adet oldu. ޞžimdi sıkıntı yapıyoruz acaba hamile mi?


Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.
  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
b************ :

sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik girmediğinden ikimizde eminiz ama zorladık daha sonra kan geldı az mıktarda ılk basta acık renktı daha sonra kıloduma koyu renk olarak akmıs acaba kızlık zarım bozulmuş mudur ?


Cevap:

Kızlık zarı vajenin 2-3 santim içerisinde bulunur ancak kişiden kişiye bu mesafe değişebilir. Bazen sadece zorlmaya bağlı bozulmasa bile az miktar kanama olabilir. Ancak kesin birşey söylemek mümkün değildir. Geçmiş olsun.

b********* :

Merhabalar Hocam. Geçen ay erkek arkadaşımla sürtünerek bir ilişki yaşadık ve ben yaklaşık 30. saatte norlevo kullandım. Bundan 1 buçuk hafta sonra regl oldum yani normal regl tarihimden 4 gün önce. Fakat 2. adetim yaklaşık 4 gün gecikti. Strese bağlı bir durum olması mümkün müdür? Ne yapmalıyım?


Cevap:

Bu gecikmenin sebebi dediğiniz gibi yüksek oranda stresten kaynaklanıyor. Eğer gecikme devam ederse doktora görünmenizde yarar var. 

s************ :

Merhaba ben suan reglim hicbir sekilde cinsel iliski yasamadim bakireyim ancak erkek arkadasim ve ben kiyafetlerimiz uzerimizdeyken surtunerek iliski yasadik o da bosaldi test yaptim 1 hafta arayla negatif cikti,1 haftadir gobek deligimin altindan baslayarak vajinama dogru inen bir cizgi var?


Cevap:

 Nasıl hamilelik oluşacağına dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Özellikle cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  bu tür yüzlerce soru geliyor.Bunların çoğu da bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
 Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.


s*********** :

Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile üzerimizde gündelik kıyafetlerle sürtünerek dün öğlen takıldık ben azcık zevk suyu geldi hafif boşalma pantolon üstüne geçmedi ama kız arkadaşımın pantolon üstünde azıcık vardı benden hiçbir şekilde geçmedi o bugün yani ikinci gün adet oldu bunda gebelik mümkün mü?


Cevap:

Bu şekilde gebe kalma ihtimali yok. 

s****** :

hocam merhaba sevgilim klozete bosaldı ve 2 3 dk sonrada ben lavaboya gittim eger klozete oturulan yere sperm bulastysa 1 damla bile kalmıs olsa bn oraya otrdgumda tuvaletimi yapmak ıcın bana bulasıp hamle kalma ihtimali var mı lutfen link yollayın bır cevp yazın hocam cok acıl beklyrm ..


Cevap:

Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.Hamilelik korkusuyla sizin gibi okurlarımızdan bir çok soru geliyor.

Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
j********* :

evet temas olmadı.ama ben böyle bir şeyi ilk defa yaşadğm icin korku var.erkek arkadaşım boşalmamış da sordum.baktığımda pedimde hafif bir akıntı vardı sadece.ama dışarı taşma vs yoktu.ıslaklık da yoktu pantolonumda.adetimin 3 ay gelmediği de oluyordu önceki zamanlarda.bunun sebebi ne olabilir peki

j********* :

Erkek arkadaşımla sürtünme yollu ilişki yaşadık 4-5 kere.her seferinde üstümüzde kıyafetlerimiz vardı.ayrıca ben de ped de takılıydı.herhangi bir temas olmadı ama adetim bu ay gecikince açıkçası korktum ancak adetim normalde de düzensizdir.karnımda şişlik varmış gibi hissediyorum.


Cevap:

Temas olmadıysa gecikmenin ve şikayetlerinin sebebi hamilelik değil. Eğer adetin gecikmeye devam ederse doktora gitmen gerekir. 

y******** :

Erkek arkadaşımla adetimden bir hafta önce ilişkiye girdik. Üç damla kan çıktı. Bu üç damla kan ne demektir kız mıyım kadın mıyım ? Ve normal zamanda Âdet gördüm. Ama korkum var. Sürekli midem bulanıyor başım ağrıyor ve dönüyor. Bayılacakmışım gibi oluyorum. Adetim yeni bitti ancak sanki karnım oynuyormuş gibi hissediyorum. Hamile olup olmadığımı nasıl anlayabilirim ve kız olup olmadığımı nasıl anlayabilirim ? Lütfen bana yardımcı olun.


Cevap:

Eğer birleşme olduysa gelen kan kızlığın bozulduğunu işaret edebilir. Adet gördüğün için hamilelik ihtimalin ortadan kalkıyor. Kızlığının bozulup bozulmadığını anlayabilmek için muayene gereklidir. 

M************* :

selam hocam size bir sorum olucak kız arkadaşımla sürtünme yoluyla lişkiye gitdik zara gelmemek koşuluyla iiçine girdi ve baktıgımda sperme benzeyen hafif beyazlıkta birşeyler vardı zevk suyu kadar şeffaf deildi ve boşaldıgımı hissetmemem mümkün deil bu beyaz sıvının ne oldugunu ögrenebilirm


Cevap:

Tahlil.com öncelikli olarak tahlil yorumlayan bir sitedir.İlave hizmetler olarak da Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? bölümleri vardır.

    Bunun dışında sorduğunuz türden ve tıbbi bir anlamı olmayan çok da mantıklı olmayan sorulara ise cevap verilmemektedir.Bu konuda başka siteleri tercih edebilirsiniz.


m**************** :

hocam meraba çok acil . sevgilimle o pantolon lu ben pantolonlu sürtünmeyle ilişkiye girdık birde ben elimi kota degdim ıslandımı dıye sonra bı cok yere vurdum elımı ama sonra vajınayada dokundum akşamınada koyu bir sıvı gelmış hamıle olabılır mı ?


Cevap:

Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.Hamilelik korkusuyla sizin gibi okurlarımızdan bir çok soru geliyor.

Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
a********** :

Hocam iyi günler.İç çamaşırlarımız varken sürtünerek ilişki yapıyoruz, ben boşalmıyorum ama iç çamaşırımda bi ıslaklık oluyo ve sevgilimin hamilelik ihtimali var mı ayrıca bu ilişki güvenilir mi yapabilir miyiz ?


Cevap:

Sürtünme ile ilişkide boşalma olmasa bile zevk suyu bulaşabileceğinden hamilelik riski azda olsa vardır. Aşağıda bu ilişki hakkında bilgi verilmiştir. 

o******* :

Hocam merhaba. Biz 4 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bazen icine kactıgını düşündümki acıdıgını soyleyip duraklattı . Boşalma bittikten sonra her zaman az bi meni gelir yine geldimi acaba bilmiyorum bununla bişey olur mu ? Birde ilişki sonrası sarı birşey gelmiş intahap gibi nedendir acba


Cevap:

Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.Hamilelik korkusuyla sizin gibi okurlarımızdan bir çok soru geliyor.

Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
o*********** :

Merhaba. Hocam kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. boşalacak gibi oldum ve çektim 1 damla geldi biraz sıvı gibiydi sildim tekrar sürtünme yoluyla ilişkiye girdim sonradan aklıma geldi hamile olma ihtimali var mıdır


Cevap:

Sürtünerek ilişki özellikle evlilik öncesi çok sık başvurulan bir ilişki yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir. Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz.Bu tür ilişkilerde sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.Ancak bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinizde de en az 7 günlük bir gecikme olursa gebelik testi yaptırmanız kafanızı rahatlatacaktır.Konuya dair yazdığımız tüm yazıları, bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....


n**** :

sevgilimle 20 agustosta surtunme denen iliskiden yasadik goguslerime bosaldi banyoda yikanirken suyla vajinaya akmismidir bilmiyorum yada surtunurken degmismidir bilmem sonra 15 eylulde adet oldum normalde 5 gun suruyodu 3 gun surdu, simdi bu adet mi yoksa ustune gorme mi? hamile olabilirmiyim?


Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.e*************** :

merhaba ben arkadaşımla ilişki yaşadım pen*sin ucundaki sıvı benim vajınama girdi fakat adet oldum idrar testi negatif çıktı ama karnım agıyo midem bulanıyo karnımda şişkinlk hissediyorum hamile olma olasılıgım ne kadar ?


Cevap:

Zevk suyu içerisinde az da olsa sperm bulunma ihtimali vardır ve vajina ile temasında düşükte olsa hamilelik durumu doğabilir. Ancak ilişki sonrası adet görmeniz ve testin negatif çıkması hamile olmadığınızı gösteriyor. 

c*********** :

hocam bundan bir kaç gün önce erkek arkadşımla sürtünme yollu bir ilşkiye girdik ikimizde çıplaktık ve bosaldıgı zaman vajinamla temaz halindeydi pen*si hamile olma olasılıgım yüzde kaç çok tedirginim yardımcı olursanız bide eczaneden alıcagım hamileilk testinin yanılma oranı yüzde kactır.


Cevap:

Sürtünme ile ilişki sonrası hamilelik olasılığına dair o kadar çok soru geliyor ki, yetişemiyoruz artık. Bu tür ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir.Çok düşük bir ihtimal boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. Bu tür bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde  en az 1 haftalık bir gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...


Hamilelik nasıl oluşur, sürtünerek ilişki ile hamile kalma olasılığı nedir?


s**** :

hocam bundan 1 ay önce erkek erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bır ılışkı yasadık onun üzerinde boxer vardı fakat bnde birşey yoktu ve ogün 5 kere boşalma yaşadı ben bakireyim ve adet günüm 10 gün gecikti normaldede düzensizdir fakat hamile kalmış olabılırmıyım sizce ? spermler boxerdan geçer mı ?

m********* :

Hocam mrb sevgılımle ters ılıskı yasadık ve ben makatına bosaldm zaten kız arkadasımda adet donemındeydı hem analdan yaptık hemde adet donemındeydı. Test yapalım dıyorum ıkna olmuyor sızce hamılemıdır hocam cok korkuyorm:(


Cevap:

Hamilelikten  bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyuno******* :

Ama bende çamaşır vardı erkek arkadaşımda yoktu o şekilde vajînama deliğe çok baskı yaptı pen*siyle vajinam arasında sadece çamaşırım vardı. Adetim bu günlerde gelmesi gerekiyor ama 2 güdür gelmedi çok korkuyorum yardım edin


Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyuno******* :

Bayanda çamaşır varken erkek çıplak şekilde vajinaya baskı yapsa zevk suyu o şekilde çamaşırdan bulaşıp hamile kalma riski var mıdır


Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.o******* :

Merhaba hocam 4 gün öncee bende çamaşır sevgilimde çamaşır yoktu o şekilde vajina deliğime dayandı. Boşalma olmadı ama bende çamaşır vardı. Adetim gecikti çok korkuyorum


Cevap:

Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yap

s****** :

Hocam benim sorum görünmüyor galiba son reglim 11 aguststa bitti 13 agstosta korunmadan ilişki yaşadık icime bosaldı bir hafta sonra kan testi yaptık 2.39 çıktı iki haftadır sağ kasığımda agrı ve batma var bir haftadır göğüslerimi tasıyamıyorum agrıdan,hamile olma olasılıgım nedir ltfn cvplayın


Cevap:

Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.

Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...

http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi


m******* :

Hocam sevgilimle sürtünmli ilişki yşadık.Boşalma olmadı zevk suyunu bilmiyorum.İlişkiden 1 hafta sorna adet gördü.Hocam bazı sitelerde adet görrek hamile olunableceğini yazmışlar.Zevk suyuyla imkansız böyle bişey ama biz yinede sizin içmizi rahatltmanızı istedik hamile kalınmaz dimi ?


Cevap:

Bu durumda hamile kalma ihtimaliniz yok.

m******* :

Hocam sevglmle surtunme ile ilski yasadk bossaltma olmadi o bosaldi bndende zevk suyu gelmstr 1 2 damla anca ama hissetmedim.ilslikden snra adet gordu 4 5 gun gecti bitti adeti. Ama korkuyorz pismanizda bizi rahatlatsaniz ihtiyacmz var buna yalvaririm hocam mesgul ettim sizide ama yardm edin :-(


Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.


a********** :

12.08.2013 de sürtünme yoluyla ilişki yaşadım boşalma olmadı 15.08.2013 de normal zamanımda adet oldum yinede korkum var hamile kalmış olabilirmiyim ?


Cevap:

Sürtünme ile ilişki sonrası hamilelik olasılığına dair o kadar çok soru geliyor ki, yetişemiyoruz artık. Bu tür ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir.Çok düşük bir ihtimal boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. Bu tür bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde  en az 1 haftalık bir gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...


Hamilelik nasıl oluşur, sürtünerek ilişki ile hamile kalma olasılığı nedir?


m********** :

İyi günler ben temmuz 6 da sürtünme yoluyla ilişki yaşadım 2 gün gecikmeyle adet oldum ve her zamankı gıbı 6 gün sürdü. karnımda şişlik çok fazla şu an hamile olabılır mıyım ?


Cevap:

Sürtünme ile ilişkilerde hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Konuya dair aşağıdaki bağlantıdaki yazımızı ve sorulmuş benzer sorular ve verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.


e********* :

Bir ay önce yaklaşık 28 sevgilimle beraber olduk.. arkadan yaptıkk.... ve bn hastalandmm..bu durmda bnm hamıle klmam cok küçük ihtimal dimi... test almam gerekırmı lütfen yantlarsanız sevinirim


Cevap:

Bu şekilde ilişkide zaten hamile kalınması neredeyse imkansızdır.Zaten adet de görmüşsünüz ilişki sonrası, hamilelik ihtimali bulunmuyor.

y***************** :

sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama benim organım asla vajinanın içine girmedi sadece üstünde gel-git yaptım ve boşalma olmadı, bu şekilde zevk suyundan hamile kalma riski var mıdır?


Cevap:

Sürtünme ile ilişkilerde hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Konuya dair aşağıdaki bağlantıdaki yazımızı ve sorulmuş benzer sorular ve verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.


h********** :

Hocam sürtünme yoluyla ilişkiye girmek istiyoruz.Ama daha önce hiç yapmadık arkadaşım üzerinde külot olucak ben ise prezervatif takmayı düşünüyorum.Sürtünme durumunda kız arkadaşımın cinsel oragnınn 2 dudak arasına benım pen*sim oturdugu zaman kızlık zarına herhangi bir zararını bozma ihtimili varmı


Cevap:

Sizin aklınız karışmış ihtimaller üzerine ilişki yaşanmaz siz bilirsiniz.

s********** :

Hocam sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadık zevksuyu geldi sadece. Adetinden 1 hafta önceydi.Adetini 1 hafta sonra oldu ve adeti 4 5 gün sürdükten sonra bitti... Hocam pisikoljmz bozuldu ya hamile olursan diye kafayı iyiyoruz pişmanız. Bişey söyleyin bizi rahatlatın korkmamıza gerek var mı ?


Cevap:

Sürtünme ile ilişkilerde hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Konuya dair aşağıdaki bağlantıdaki yazımızı ve sorulmuş benzer sorular ve verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.


s********** :

Hocam sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadık zevksuyu geldi sadece. Adetinden 1 hafta önceydi.Adetini 1 hafta sonra oldu ve adeti 4 5 gün sürdükten sonra bitti... Hocam pisikoljmz bozuldu ya hamile olursan diye kafayı iyiyoruz pişmanız. Bişey söyleyin bizi rahatlatın korkmamıza gerek var mı ?


Cevap:

Korkmanıza gerek yok içiniz rahat olsun.

s********** :

Hocam sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadık zevksuyu geldi sadece. Adetinden 1 hafta önceydi.Adetini 1 hafta sonra oldu ve adeti 4 5 gün sürdükten sonra bitti.Hocam hamile kalabilirmi ? Yoksa kesinlikle olmaz mı yardımcı olur musunuz size zahmet.


Cevap:

Adet görmüş, hamile olma ihtimali yok. 

t******* :

hocm 1,5 ay once sevglmle surtunme yoluyla ilişki yptk bakireym zewk suyu akms olbr dedi ardından 2 hafta snra adet oldm. suan adet gnumden 8 gün gecti hamile olabilirmiyim sizde. karnım hamıle gibi duruyo beklıyrm adet olmayı sncm war adet sancsı gibi


Cevap:

Sürekli aynı soruyu soruyorsunuz. Daha önceki cevaplarımızı okuyabilirsiniz.

s********** :

Hocam sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadık zevksuyu geldi sadece. Adet günü oldu şuan 3 günü normal gidiyo. Hamile olma olasılığı varmı çünkü adet olupta hamile kalan kişilerde varmış korkuyoruz içimizi rahatlatacak bişey söyleyin aklımıza geldikçe korkuyoruz.


Cevap:

Hamile kalma durumun yok.

s********** :

Hocam sevgilimle ön tarafın değilinin yukarısından sürtnme yşadk ben zevk suyu çıktımı bilmiyorum çıksada 1 2 damla anca.Kız arkadaşmda boşalmştı sürtünürken bişey olabilirmi sizce ? Adet günü geldi 1 günü şuan sancısıda kanamasıda var hocam içimizi rahatlatacak bişey söyleyin nolur.


Cevap:

Daha dikkatli olun, bir dahaki sefere şimdilik gebe olma ihtimali yok.

p******** :

merhabalar iyi gunler ben ve kız arkadasım 21 yasındayız yaklasık 5 hafta önce surtunme yoluyla ilişkiye girdik sadece uc kısmı girmisti cok az ve ben dısarı bosaldım yaklasık 5 haftadır kız arkadasım adet olmuyor hamilelik testi yaptırmıyor doktora birlikte gidelim diyorum istemiyor sizce sebebi?


Cevap:

Bu şekilde hamilelik ihtimali çok çok düşük adetgecikmesinin başka nedenleri de olabilir yine de bir haftaya kadar adet görmezse arkadaşınız bir doktora başvursun

s********** :

Hocam adet günüm geldi belitileri var belitrisi oldğuna göre hamile kalmam mümkünmü sürtünme ile cinsellik yaptık boşaltmadı zevk suyunu bilmiyorum.LÜTFEN YARDIM EDİN HOCAM ÇOK STRETLİYİM 2 GÜNDÜR.


Cevap:

Adetinde 5 günden fazla gecikme olursa gebelik testi yap. Strese girme.

y****************** :

Hocam merhaba .ayakta sürtünerek Spermin iç çamaşırı kapri yazlık kot pantolon ve iç çamaşırından geçip hamile bırakması mümkün mü ? ޞžimdiden teşekkürler hocam


Cevap:

Hayır canım bu şekilde hamile kalma olasılığın kesinlikle yok.

h***************** :

hocam bi sorum daha olacak ; sevgilim antidepresan ( prozac) şurubu kullanıyo 3-4 aydır hamile kalmayı engeller mi ? veya ileç ( şurup veya hap ) kullanan biri haminle kalabilir mi ?


Cevap:

Kullanılan ilaçların direkt olarak hamile kalma olasılığına etkisi yoktur

h***************** :

2 gün önce kız arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik sadece dudaklarına sürttüm pen*simi zevk suyu felan yoktu ucunda hemde dudaklar kapalıydı eminim sonra ağızdan bölgede kalçalarının arasında gel git yaptım zevk suyu pen*simin ucundaydı kız arkadaşımında zevk suyu akıyodu hamile kalma şansı var mı ?


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


s********* :

erkek.arkadasm kendi pen*sine dokundu eline zevk suyu bulasmis olabilir daha sonra benim cinsel organimds gezdirdi elini tatmin amacli ama parmagini vajinanin icine sokmadi kızligim durdugu icin cok tedirgnm hamilelik olurmu.Bu.zevk suyu bi iki damla kadar az gelen bisimi acsba yardimci olurmusnz


Cevap:

Bu şekilde hamilelik olmaz ama bu kadar bilgisizlik de olmaz.Biraz sitemizi oku, verdiğimiz cevapları incele bilgi sahibi ol.

s********* :

.Benim üzerimde iç çamaşırı erkek arkadaşımdaysa sadece şort vardı.Bu şekilde cinsel bölgeme biraz sürtündü ama vajina kısmına değil daha çok üst kısımlara klitorise.Ama çıplak olarak hiç sürtmedi.Ve boşalma asla olmadı.Eğer zevk suyu çamaşırıma bulaştıysa gebelik olurmu lütfen bir cvp yazın sevincm


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


i******** :

4 temmuz bir ilişkiye girdim fakat condom yanlışlıkla çıkmış ve sevgilim orgazm olduğundan emin değil. Nolur nolmaz ertesi sabah hap aldım.bir seferde 2 sini yuttuğun o haplardan. İşe yarıyorşar deği mi? Hamile kalmam yani?


Cevap:

Sitemize garip sorular sürekli gelmekte  Partneriniz veya siz nasıl oluyor da farkında olmuyorsunuz boşalma olup olmadığını Sevgiliniz emin değilmiş orgazm olup olmadığından demek ki bundan sonra sizler bu durumdan emin olmayacaksanız demek ki bir bilirkişi demi olmalı acaba yanınızda Pes doğrusu

d********* :

ben daha öncedensoru sormuştum size üzerimizde kıyafetler varken yakınlaştık sevgilimde şort ve iç çmaşırı bende gecelik ve iç çamaşırı vardı boşalıp boşalmadığını bılmıyorum fakat benim iç çamaşırım ıslaktı acaba geçmişmidir çok korkuyorum ?ve şuan karnım çok şiş acaba adetim yaklaştı oyüzdenmi?

d********* :

sevgilimle7 haziran gibi üstümüzde kıyafetler varken benim iç çamaşırı ve gecelik onunda şortu ve iç çamaşırı varken yakınlaştık üstümdeyken boşalıp boşalmadığını bılmıyorum eğer boşaldıysa hamile kalabilirmiyim? ve ayın 10hazırandada adet gördüm bu olmadığınımı gösterir yoksa bu ay mı belli olucak


Cevap:

Hamile değilsiniz.

e******* :

son olarak hamileyken adet görülebilir mi böyle bir olasılık var mı? internette bu konuda farklı yazılar gördüm sizce doğru mu?


Cevap:

İnternette ne yazıkki saçma sapan yazılar olabiliyor bu konuda Tahlil.com da daima doğru bilgileri bulabilirsiniz

e******* :

sürtünme sonrası olan ilişkide gecikmeli olarak adet gördüm hamilelik riski devam eder mi? bir sonraki adet dönemime kadar hala risk var mıdır?


Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.


e******* :

sevgilimle onun üzerinde şort çamaşır benim üzerimde kot pantolon ve çamaşır varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, arkadaşım vajinama yakın yere boşaldı ben de biraz ıslaktım sperm bu şekilde kıyafetler varken temas etmiş olabilir mi, adetimde 5 gün geçikme oldu hala gelmedi hamilelik var mı?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


v************ :

Kız arkadaşımla üstümüzü çıkarmadan sevistik fakat bu sırada boşaldım kız arkadaşımin vajina kısmındayken onun üstü boşalma etkisiyle islandi bakire olan kız arkadaşımın hamile kalma olasılığı nedir?


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


h*********** :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, çişe çıkmam falan çoğalmıştı. Vajinam enfeksiyon kapmış. Ve şimdide adet oldum. Artık hamile olma ihtimalim yok değil mi? Çok korkuyorum lütfen yardım edin. Teşekkürler doktorum.


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


g******** :

merhaba. erkek arkadaşımla adetimin bitiminden 5 gün sonra ilişkiye girdik. içime boşalmadı. ben bu ay adet olmadım ve adetim 5 gün gecikti. kasıklarım agrıyor göğüslerim ve karnımda şişlik var. genelde adet olacagım zaman bu belirtiler olur ama hamile miyim dir ?


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


m*********** :

kız arkadaşımla sürtünmeli ilişki yaşadık pen*sim vajinasına girmedi sadece sürttüm spermim vajinasına değmedi ama zevk suyum değmiş olabilirmi bilmiyorum hamilelik riski varmıdır?


Cevap:

Adetinizde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.

m******* :

kız arkadaşım düzenli adet görüyor ve adet gününde (daha gelmemişti ) sürtünerek cinsel ilişkiye girdik boşalmadım aradan bir kaç saat geçti ve karın ağrısı akşama doğruda kasıklarında ağrı olduğunu söyledi adet gününden 1 gün geçti hamile olma şansı nedir yani acaba boşaldımda ben mi fark etmedim


Cevap:

4-5 gün daha bekleyin eğer adet olmazsa gebelik testi yapın.

i********* :

zevk suyu ile gebe kalınabilineceği dogru mu ben erkek arkadasımla ilişkye girdikten hemen sonra ıdrarımı yaptım o ozel bolgesini yıkadı ve tekrar ilişkiye girdik adetıme daha 10 gün var sizce nasıl öğrenebilirim?


Cevap:

Korunmasız ilişkilerde, her ne kadar dışarı boşalma olsa da, pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz.Bu hamilelik şansı tabii ki, meninin vajinaya boşalmasından çok daha düşüktür ama yine de bir

hamilelik  olasılığı  bulunmaktadır.Bunun nedeni de zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısında da sperm hücrelerinin bulunuyor olmasıdır.
Zevk suyu nedeniyle hamilelik şansı ve bu konuya dair Tahlil.com'a sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız...

Zevk suyu ile hamilelik şansı nedir?
http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-mi


y******* :

adettimin tam olarak bittiği gün erkek arkadaşımla ilişkiye girdik , içimizde kıyafetler vardı ve benim ayrıyeten de petim de vardı , ilişkiye girdikten sonra kanama meydana geldi acaba hamilemiyim ?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


d*********** :

Hocam sürtünmeyle ilişki sonrası boşalma olmadıysa ve adet olunduysa gebelik ihtimali ortadan kalkar mı ?


Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.


A********* :

Oncelikle bole bi site ile hizmet verdiginiz icin tum emektar arkadaslari cani gonulden kutluyorum sorum su kiz arkadasmla surtnme yokuyla iliski yasadik bi bosalma olmadi hemen aksam salya icinde bi damla kan gormus camasirinda ertesi gunde koyu yesil bi akintisi oldu iki gun sureyle hamilmidir?


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


A********* :

Oncelikle bole bi site ile hizmet verdiginiz icin tum emektar arkadaslari cani gonulden kutluyorum sorum su kiz arkadasmla surtnme yokuyla iliski yasadik bi bosalma olmadi hemen aksam salya icinde bi damla kan gormus camasirinda ertesi gunde koyu yesil bi akintisi oldu iki gun sureyle hamilmidir?


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


b********* :

Meraba. 2 aydir yasmin iciyorum gecen ay antibiyotik de ictim. Reglden 1 hafta once surtunme ile iliski oldu bosalma olmadi. Reglim 2 gun surdu. Emin olmak icin reglden 10gun sonra idrar testi yaptim negatif cikti. Hala hamile olma ihtimalim var midir?


Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.


a************ :

merhabalar, erkek arkdaşımla yaklaşık bir kaç hafta önce üstümüzde pantolonlarımız varken birşeyler yaşadık onun sıvısı pantolondan bana geçmiş kanama filan olmadı adetime var birde pantolonunun üzerinden pensini okşuyordum ıslaktı bikaç dk sonra farkında olmadan vijinama sürdüm elimi hamilemiym


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


h*********** :

14 yaşındayım sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, sevgilim boşalmadı ama pen*si vajinama değdi zevk suyu bulaştı mı emin değilim.O olaydan bi kaç gün sonra idrarımdan kan geldi,sık sık idrara çıkmam oldu.Araştırdım sistit olma ihtimalim yüksekmiş.Sistit hapı içtim adetimi bekliyorum. Hamile miyimdir?


Cevap:

Adet tarihinizde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.

p******** :

Hocam benim sevgilimin adet günü geçti ve âdet olmadan önce belirtiler oluyormuş o belirtiler var ama adeti olmuyor bide benim sevgilim doğum kontrol hapı tutuyor ondan olabilir mi adetin olmamasi hocam teşekkür ederim hocam


Cevap:

Adet tarihinden sonra kaç gün geciktiğini yazmamışsınız.

k********* :

Kız arkadasım adet dönemindeydi iç camasırı ve pedi vardı ic çamasırının üstüne pen*simi sürttüm bosalma olmadı fakat zevk suyunun gelmiş olabilir tamam olarak hatırlamıyorum hamile kalma ihtimali varmı?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


d*********** :

Sürtünmeyle ilişkiye girdik ama boşalma olmadı adet de gecikmedi hocam adetten sonra yine emin olmak için yaklaşık 1 hafta sonra da gebelik testi yaptı negatif çıktı hocam gebelik ihtimali var mıdır ?? :/ Bir sonraki aya bakmamız gerekiyor mu?


Cevap:

Rahat olun. Hamile değilsiniz.

g********** :

sürtünme yoluyla ilişkiden 4 gün sonra adet oldum. Fakat üstüne görmüş olabilirim diye adetimden 10 gün sonra idrarda gebelik testi yaptım, negatif çıktı. hamilelik riski var mıdır? üstüne gördükten kaç gün sonra test yapılmalıdır?


Cevap:

Öncelikle hamile olmadığınızı bilin. Adetinizde 5 gün vaya daha fazla gecikme yaşarsanız hamilelik testi yaptırmalısınız. Üstüne gördükten sonra test yapma gibi birşey yok.

a************* :

biz sevgilimle 1 hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.. bende kilot onda kilot ve pet vardı. sizce hamile kalır mı? sevgilim ya pet kaydıysa diye korkuyo sizce bişey olur mu ve sevgilim adetti


Cevap:

Korkmayın ama dikkatli olun. Sevgilin hamile değil.

u********* :

Hocam tekrar selamlar bir hususu dile getirmeyi unutmusum. Iliskiden sonraki gunun aksami adet oldum. Hamilelik riski tamamen ortadan kalkmismidir ?


Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.


u********* :

Hocam merhabalar... erkek arkadasimla 2 gun once surtunerek iliski yasadik lakin benim ic camasirim vardi onun yoktu. pen*si vajinamin icine cok az girdi. Benim ic camasirim cok islakti, onun zevk suyu bu islakliktan faydalanp vajinama gecmis olablrmi? Ayrica uzerime bosalmadi, tesekkur ederim...


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


c*********** :

merhaba sayın hocam ben Ters ilişki

yaşadim erkek arkadaşım içime boşaldı hamilelikten çok korktuğum

için normal adet döngümüden bi gün

önce beta hcg testi yaptırdim 0.100 çıktı. Adet günüm 2 gün geçti olmadım bi daha test yaptırmalimiyim.

hamilelik yok dedi doktor kafama

takmıyayim artık demi hocam lütfen yardımcı olun .


Cevap:

Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Zaten sonuç da negatif çıkmış

Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız....


http://tahlil.com/arkadan-iliski-ile-ters-iliski-hamile-kalinir-mim************ :

yaklaşık 40 gün önce kıyafetlerle ile bi ilişkimiz oldu boşalma olmadı 2. adet döneminin başında kasık ağrısından ultrasona girdi eğer gebe olsa ultrasonda belli olur muydu kan testide yaptırdı doktor kansızsın dedi sadece


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


c*********** :

Dun yazmistim norlevo aldip ictim simdi adetimi bekliyorum bi kac gune kadar olmam lazim peki olazsam yani norlevonun bi sıkıntı si olabilirmi bana hala hamile kalabilirmiyim


Cevap:

Normal süreçte adet görmezseniz ve adetiniz de en az 1 hafta gecikirse gebelik testi yaptırmalısınız.

l********** :

sevgilimle Ters ilişki yaşadim ve arkaya boşaldım. Hemen 3-5 dakika içinde kalktı o bölgeyi yıkadi. Sizce hamile olma durumu var mi ?


Cevap:

Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Meninin yani spermlerin
vajina ile temas etmesi ve buradan da vajina ağzından içeri girmesi ile
ancak bu tür bir ihtimalden söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük
bir ihtimaldir. Böyle bir olasılıktan şüpheleniyorsanız tedbiren
adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun
diye test yaptırabilirsiniz.

Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız....


http://tahlil.com/arkadan-iliski-ile-ters-iliski-hamile-kalinir-mia**************** :

beta hcg sonuç değeri : 0,0 negatif Negatif : Negatif : < 5

0,2 - 1 hafta : 5-50

1 - 2 hafta : 50-

500

2 - 3 hafta : 100-

5000

3 - 4 hafta : 500-

10000

4 - 5 hafta: 1000-

50000

5 - 6 hafta: 10000-

100000

6 - 8 hafta: 15000

- 200000

2 - 3 ay : 10000 -

100000

Trofoblastik

hastalık : >

100000

hamilemi


Cevap:

Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.

Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...

http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi


s************ :

Merhaba.nisanlimla surtunme yoluyla ve arkadan iliskiye girdik vajinama bosalma olmadi fakat arkadan oldu..adetim bir gun gecikti normalde bir hafta surerken iki uc gun surdu.bobreklerimde tas ve kum var ayrica adetimden once agir spor yaptm.2 adet test yaptim negatif cikti hamile olabilir miyim?


Cevap:

Bu durumda hamile değilsiniz. Rahat olun.

c*********** :

Bugun nisalmla iliskiye girdik ama kizlik zari patlamadi disariya bosaldi boşlma snrasi yeniden iliskiue girdik hamile kalma olasiligi varmidir kafam cok karisti dogmkntrl hapi aliyimmi


Cevap:

Hamile kalam ihtimaliniz var. Adetinizde 5 gün veya daha fazla bir gecikme olursa gebelik testi yaptırmalısınız.

p******** :

hocam benim sevgilim 16 yaşında hamile kalırsa aldırma olasılığımız var mı hocam ailesi duymadan hocam


Cevap:

18  yaşın altında olduğu için  ailesi duymadan böyle bir şeye girişilirse yasal açıdan bir sorun yaşanabilir, umarız bu tür bir sorun yaşanmaz.

a**************** :

regl döneminin son gününün hemen ertesi günü sürtünme ile yüzüstü kalçalarım arasında boşaldı ve hemen sildi. vajinaya bulaşmış olabilir. yaklaşık 3 hafta geçti gebelik testi yaptırdım negatif çıktı. hamile kalma riskim varmı hala ? ilişkiden 1 hafta sonra narkoz aldım fıtık ameliyatı oldum bilmeniz


Cevap:

Kanda beta hcg tahliline baktırın.

a**************** :

regl döneminin son gününün hemen ertesi günü sürtünme ile yüzüstü kalçalarım arasında boşaldı ve hemen sildi. vajinaya bulaşmış olabilir. yaklaşık 3 hafta geçti gebelik testi yaptırdım negatif çıktı. hamile kalma riskim varmı hala ? ilişkiden 1 hafta sonra narkoz aldım fıtık ameliyatı oldum bilmeniz


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


a******** :

erkek arkadaşımla 2 gün önce benım uzerımde pantolon vardı fakat onun spermı açıktı sürtündük pantolonuma boşaldı daha sonra pantolonum ve mayom ıslanmıştı ön tarafı sizce hamile miyim acıl


Cevap:

Hayır hamile değilsiniz. Rahat olun.

d*********** :

Sevgilimle sürtünmeyle ilişkiye girdik ilişki sonrası zamanında adet gördü . 2 kez test yaptı biri 1 gün biri yaklaşık 1 hafta sonra ikisinde de negatif çıktı hamileliği için hiç ihtimal yoktur değil mi ?


Cevap:

Hayır yoktur.

s******** :

Sevgilimin eli vajinama değdi.Sperm olup olmadığını bilmiyorum.O akşam regl oldum.5 gün sonra Beta hcg 1.2 çktı.30 gün sonra yineledim yine 1.2 çıktı.Ve adet gecikmesi de yaşamadım fakat karnımda şişlik hissediyorum.ޞžuan aradan 2 ay geçti. 3.adetim 1gün erken geldi.Bu sonucun değişme ihtimali var mı


Cevap:

Hayır yok. Kafanıza takmayın.

b************ :

mrb sevgilimle sürtünme ile ilişkiye girdik üzerinde iç çamaşırı vardı ama çamaşırın kaydığını farkettim spermin çok az da olsa bulaşmış olmasından korkuyorum Sevgilim normal adet zamanında adet gördü ama öncekilerin aksine ağrısının olmadığını ve çok az miktarda kan geldiğini söylüyo. ihtimal varmı


Cevap:

Bu durumda hamile kalma durumu yok.

k************************** :

hocam merhaba sevgilmle an*l yoldan ilişki yaşarken makat deliğinin oraya bosaldı ve bezle aşağıya doğru sildi spermlerini vajinama değmiş olabilirmi diye çok endişeleniyorum. Adetimi oldum ama normalden az oldum ve çok stres yaşadım , adetimin 2. günü gebelik testi yaptım negatif çıktı. Yardım edin


Cevap:

Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Meninin yani spermlerin
vajina ile temas etmesi ve buradan da vajina ağzından içeri girmesi ile
ancak bu tür bir ihtimalden söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük
bir ihtimaldir. Zaten adet görülmesi de hamilelik olmadığını gösteriyor.


n******** :

mrb

erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye gidm ikimizde boşalınca erkek arkadaşım booşaldıktan sonrada pen*sini vajinama soktu korkuyorum hamilemiyim diye


Cevap:

Bu durumda tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.,Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.

Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.e********** :

Mrb sevgilim arkadan ciplakken kalcalarimin arasina gitgel yapti vajinama surtmedi veya sokmadi dedigim gibi sadecemakatima gitgel yapti ama makatimdan iceride girmedi herangi bi bosallma olmadi ama zevk suyu gelmistr 5 aydir bole birlkte oluyoz ama bise olmuyo hamilemiyimdr korkuyom


Cevap:

Düşük olsa bile her zaman bir ihtimal var. Fakat adetinizde gecikme olup olmadığını yazmamışsınız. 5 gün veya daha fazla gecikmeler olursa hamilelelik tesi yaptırın.

p******** :

hocam dün sevgilimle ilişkiye girdim prezervatif takmıştım yırtılmış ve içine boşaldım doğum kontrol hapı ilişkiden 3 saat sonra aldı ve bugünde aldı 21 tablet var her gün içecek bitene kadar etkisi olur mu? hamile falan kalmaz değil mi yada hap bitene kadar almasına gerek var mı hocam


Cevap:

Hamile kalma ihtimali var. Zaman gösterecek adet tarihinde beş gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.

y******* :

merhaba,nisanlimla surtunme yoluyla cinsellik yasadik,bosalma olmadi ama meni vajina agzina degmis olabilir,adet gunume 2-3 gun kala olmustu. hamile kalma durumu varmidir? tesekkurler.gecen ayin 12si adet gormustum bu olay bu ayin 9u oldu..bide yumurtlama adet kanamasina yakin donemde olabilirmi?


Cevap:

Rahat olun. Hamile değilsiniz.

p******** :

hocam doğum kontrol hapı ilişkiden 3 yada 4 saat sonra aldı ve bunu 21 tanesi bitene kadar alsa etkisi olur mu hocam hamile falan kalmz değil mi hocam

a********* :

sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadım. Üstümüzde birşey yoktu. Sonra bana bekle dedi ve yatağa çok çok az boşaldı. Sonra yatak örtüsüne özel bölgesini sildi ama kıllarında az birşey kalmış. Sonra biz sürtünmeyle ilişkiye devam ettik. Hamile,kalır mıyım ? Lütfen acil cevap verin. Delirmek üzereyim


Cevap:

Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


p******** :

ben sevgilimle ilişkiye girdim prezervatif taktım ama vajinanın içinde yırtılmış ve içine boşaldım ve doğum kontrol hapı aldık hemen yuttu ve hamile olur mu hapı ne kadar kullanması gerekiyor ve sürekli kullanması gerekiyor mu hocam acil cevap verir misiniz teşekkür ederim.


Cevap:

Bu durumda ertesi gün hapı alınsaydı daha tedbirli bir davranış olurdu, doğum kontrol hapı ise bu durumda yani ilişki sonrası çok etkili değildir.

e************** :

merhaba sevgilimle sürtünme yolu ile arkadan bi beraberlik yaşadım acba hamile kalır mıyım boşalma falan olmadı.


Cevap:

Hayır rahat olun.

m************ :

kıyafetlerle bi ilişki yaşadım boşalmadım zevk suyundan emin değilim kız arkadaşım 15 gün sonra det gördü son günlerde ara ara sabahları bulantı ve öğürme ile uyanmaya başladı ama 2 gündür olmuyor doktora gitti kan tahlilinde hormonların normal olduğunu söyledi doktor aynı zamanda ateşlenmiştide


Cevap:

Bir de kanda beta hcg değerine baktırsın.

g****** :

Merhabalar , sevgilimle sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ikimzdede iç çamaşarı vardı fakat sevgilim boşaldı kilotan geçen sperm hamile bırakırmı ve ikinci günü vajinamdan kahve rengi bi sıvı geldi


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


s************ :

telaşlıyım üstümüzde bişey yoktu ve vajinama deydi ama boşalma olmadığını söylüyo hissedermiş cok emin konustu benim karnım sert gibi geliyo bana olmam gereken tarihte adetimi oldum yinede endişeleniyorum daha öncedende yasadık ama elbiseler vardı 8 gün adet gecikti ama düzensiz oluyodum sonuc nedr


Cevap:

Sonuç hamile değilsiniz.

y********** :

merhabalar nişanlımla 5 gun önce banyoda surtunme yoluyla ilişki yaşadım üzerinde bikini vardı ve boşalma olmadıı bikinisi ıslaktı ve zevk suyu bulaşmış olup veyaa cok az boşalmıs olup üzerine değdiysee bikiniden geçip hamile kalma ihtimali var mı..adet gunune 2 hafta var test yapsk cıkar mı


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


s************ :

sevgilime sürtünme yolyla bi ilişki yasadık ikimizin e üstünde bisey yoktu sevgilm bosalma olmadığını söyledi regl i dönemimde oldum ama kardımda sanki bi kalp atıyo stressten olan bişey mi acaba yardım edermisiniz


Cevap:

Merak etmeyin böyle hamile kalamazsınız.

m************ :

merhaba sevgilim ile kıyafetlerimizle bi sürtünerek ilişki yaşadık bende iç çamaşırı ve onda kot ile iç çamaşırı vardı ben kendi boxerımda bi nemlilik hissettim fakat boşalmadım sevgilim 10 gün sonra gününde adet gördü fakat 1 ay sonra sabahları mide bulantısı oldu ve kilo vermeye başladı


Cevap:

Kesinlikle hamile değil.

k********** :

merhabalar sevgılım cınsel bolgeme elıyle gıt gel yaptı ama parmak sokma veya ılıskıye gırme olmadı ogun adet gunumda azıcık bı acı hıssettım kızlık zarı yırtılmıs olabılırmı. kan geldı adet oldum


Cevap:

Nasıl anlayalım buradan kızlık zarınızın durumunu belirtiğiniz şekilde muhtemelen bir zarar görmemiştir  ama bu konuda kesin bilgiyi muayene sonrası kadın doğum uzmanı vermelidir.

h*********** :

svglmn cnsel organına dokunmuştum, öncesinde o boşalmıştı, organı kuruyken dokundum elimle zaman geçtikten sonra lavaboya gittim vajinama dokundum.taharet aldım.adetim 4 gün gecikmeli 18 inde oldu. ilk ve ikinci gün iyiydi sonraçokazaldı.şimdi 21i hala adetolmadım.karnımsert,şiş. hamilelik varmıdır


Cevap:

Yoktur

n******************************* :

Merhaba hocam.Nisanlimla 7 subatta surtunme yoluyla iliskiye girdik. Herhangi bir birlesme olmadi. Vajinama da bosalmadi, hep geri cekti kendini. Zevk suyundan dolayi hamile kalmis olabilir miyim ? Adetim bi kac gun gecikti. Psikolojik midir sizce ?


Cevap:

Vajinadan içeri boşalma olmadığı sürece hamilelik çok düşük ihtimal.

u****** :

Merhaba, Sevgilimin çamaşırına saniyelik bir şekilde pen*sim değdi ve bir damla zevk suyu bulaşmasından şüpheleniyorum. Emin değilim, sadece bir saniyelik değdi ve çektim sonra. Belki zevk suyu gelmemiş de olabilir. Gelmişse bile hamile kalma riski var mı acaba? Yani tek damladan bile? Cidden içim içimi yiyor şu anda korkudan.


Cevap:

İçiniz rahat olsun bu tür birliktelikte hamile kalınmaz. Aklınıza takılan başka sorularda var ise alttaki linki tıklayarak bulabilirsiniz.

http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi

d********** :

merhaba nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinamın tam üstüne değilde biraz yanına boşaldı hamile kalma riskim varmıdır acaba teşekkürler ...


Cevap:

Bu tür cinsel birliktelikte hamilelik çok düşük ihtimal.

b********* :

Merhaba ben 20 yasında kızım.sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadım fakat pen*si içime girmedi ve herhangi bir boşalma olmadı fakat ikimizin üstünde de hiç bir şey yoktu. bakireyim. adetim 5 6 gün gecikti ve doktora gittim ultrasona bakıp doktor gebe olmadığımı söyledi. Yaşımdan dolayı söylememiş olabilir mi diye düşünüyorum her hangi hamilelik belirtisi yok hamile kalma riskim var mı yardım lütfe


Cevap:

Doktorunuz gerekli kontrolü yapmış ayrıca yaşadınız ilişki de hamile kalmazsınız.

m******* :

Hocam kiz arkadasimla önden cinsel iliskiye girdik . fakat bu ilk kez olduguna vajinaya 4-5 cm kadar girdigimda acidan hemen kendini cekti . kizligi bozuldu icine bosalmadim yinede hamile kalabilir mi ? kalabilirse yüzde kac ihtimali vardir ?


Cevap:

Hamilelik ihtimali yüzde 15,89. Sen galiba burayı iddia tahmini yapan bir site zannettin.Nerden bilelim yüzde kaç hamilleik olacağını,burası tahlil yorumlayan ciddi bir sağlık sitesi.Müneccim değiliz biraz mantıklı sorular sorun lütfen.
Olan olmuş artık her ne kadar hamilelik şansı düşük olsa da yapmanız gereken çok basit aşağıdaki yazıya göre uygun zaman da test yaptırmak.
http://tahlil.com/gebelik-testi-yaptirmak-icin-en-uygun-zaman-nedir

o******* :

erkek arkadasimla yakinlasmam oldu adetim zsmannda geldi fakat 5 gun yerine 3gun surdu

h*********** :

hocam sevgilimin pen*si dokunmuştum elime harhangi birşey bulaşmamıştı ama o daha önceden boşalmıştı aradan zaman geçince vajinama dokundum. çok stresli bir dönem geçirdim acaba hamile miyim diye ve adetim 4 gün gecikti. 2 gün ağrılı geçti ama kanamam çok az oldu bu sefer. 3 gün sürdü yaklaşık olarak adetim sizce bu durumda hamilelik olabilir mi? stres kanamayı azaltır mı ?


Cevap:

Bu durumda hamilelik yok.

y************** :

mrb benım sorum kız arkadasımla uzerimizde bisey olmadan kuvete girdik. bosalma olmadı zevk suyu nedeniyle hamile kalma ihtimali var mı. su içinde zevk suyu nedeniyle hamile kalma ihtimali olabilir mi cinsel organların hıc teması olmadı.tesekkürler bizim için önemli lütfen cevabınızı bekliyoruz

h*********** :

verdiğiniz linkdeki bilgilere benzer çok şey okudum ama ben benim anlattığıma göre üstüne görme olabilirmi diye sormuştum.kızarkadaşımın adeti 1gün gecikti ama 5 6 gün sürdü normal.


Cevap:

Okumuşsun ama bir şey anlamamışsın o zaman. verdiğimiz linki dikkatli oku.

h*********** :

üstüne görme nasıl oluyor? biz kız arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik herhangi bir boşalma olmadı sadece elimi pen*sime sürüp vajinasına dokundum.midesi falan bulndı bikaç gün şüphelendik adetini bekledik.adeti birgün geçti sonra adet oldu.üstüne görme ilişkiden kaç gün sonra görülür biz 3ünde ilişkiye girdik kız arkadaşım 25inde adet oldu bu durumda üstüne görme olabilirmi?


Cevap:

Üstüne görme hakkında aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz
http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

s********** :

merhabalar , nişanlımın cinsel organı vajinama değdi fakat boşalma olmadı. Yani saniyelik bir olay, zevk suyu ile hamile kalmam mumkun mu ? ( Adetimden 9 gun sonra, cok duzenli adet dongum var )


Cevap:

Bu durumda hamilelik olmaz.

h*********** :

hocam soruma cevap vermişsiniz ve Bu yaşadığınız olayda hamile kalmazsınız.dediniz. yalnız dün adet olmam gerekiyordu olmadım. başım dönüyor ve karnımda şişlik var. bu sıkıntıdan kurtulamıyorum. ağlamaktan canım çıktı. sizce ne yapmalıyım.daha adetim gelmedi.geçen ay 14 ocakta adet olmuştum.

t************* :

Birşey daha sorsam ? İlişki sırasında bende mide bulantısı ve tiksinme oluyor sonlandırıyorum. Hemen her hafta test yapıyorum sonuç negatif. 13ü adet günümdü gecikti. Arka arkaya 2 test yaptım. Testlerin yanlış gösterme ihtimali var mı ? yada belirli bi zaman sonra mı göstermesi gerekiyor ?


Cevap:

Güvenilir bir yerde ve uygun zamanda yaptırdıysanız testler yanlış sonuç vermeyecektir.

a******** :

merhaba, erkek arkadaşımla aralık 29 unda bir yakınlaşmamız oldu göbeğime boşaldı boşaldıktan sonra sildim ama bir süre daha devam ettik herhangi bir birleşme olmadı bir kaç gün sonra şüpheye düştüm adetim ocak 14 ünde olacaktı tam gününde oldum ama cok az geldi ve 2 gün sürdü bugün 2. adetimi de oldum ama yine çok az geliyor test yaptırmadım ve cok endişeliyim hamile olabilir miyim?

a******** :

merhaba, erkek arkadaşımla aralık 29 unda bir yakınlaşmamız oldu göbeğime boşaldı boşaldıktan sonra sildim ama bir süre daha devam ettik herhangi bir birleşme olmadı bir kaç gün sonra şüpheye düştüm adetim ocak 14 ünde olacaktı tam gününde oldum ama cok az geldi ve 2 gün sürdü bugün 2. adetimi de oldum ama yine çok az geliyor test yaptırmadım ve cok endişeliyim hamile olabilir miyim?


Cevap:

Belirtiğiniz şekilde gebelik ihtimali yok denecek kadar az, zaten adet de görmüşsünüz.

o******* :

sevgilimle kiyafetler ustunden birbirimize sürtündük. Sevgilim bosaldi esofmaninda da islaklik vardi. 2-3 dakika sonra Elimde dişinden islakliği elledim sonra elimde islaklik yokken vajinama surttum hamilelik olur mu?


Cevap:

Hamilelik yok,bu konu ile aklınıza takılan tüm soruların cevabını alttaki linki tıklayarak bulabilirsiniz.


http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi

t************* :

iyi günler. erkek arkadasımla ilişkiye giriyoruz. boşalma durumu olmuyor ama ben zevk suyundan şüpheleniyorum. O ısrarla gelmediğinden , bi damla dahi geldiğinde hissedeceğini söylüyor. Ben bu konuyu açtıkca şiddetle tersliyor imkansız diyor. Erkeklerin zevk suyunu hissetme gibi durumları var mı ?


Cevap:

İlişki sırasında hissetmeye bilir. Ama şöyle bir durum var prostattan gelen sıvı ile hamile kalma ihtimalide çok düşük.

h*********** :

. erkek arkadaşımla birlikteyken pen*sini tuttum. birlikte olmadık önceden boşalmıştıve kurumuş meni. ama elime ıslaklık felanda gelmedi elimde kuruydu bir süre sonra tuvalete gittim ve vajinaya dokundum ve idrarımı yapıp temizlendikten sonra şüpheye düştüm. çünkü tuvalete girerken elimi yıkamamıştım. hamile kalır mıyım diye korkuyorum. aydınlatırsanız çok memnun olurum.


Cevap:

Bu yaşadığınız olayda hamile kalmazsınız.

o******* :

sadece dün koyu kahverengi leke geldi bugun hicbisey olmadi bu hafta adet olmam lazim

s*********** :

Merhabalar ben kız arkadaşımla 2 gün önce ilişkiye girdim prezervatif kullandım fakat ilişki sırasında prezervatif yırtılmış ve fark etmemişim ilişki esnasında kız arkadaşım üstteydi hamile olma ihtimali nedir ve ne kadar sure sonra test yapmalıyız şimdiden teşekkürler yaşımız 20


Cevap:

Gebelik testinin ne zaman yapılması gerektiğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz


http://tahlil.com/gebelik-testi-nedir-ne-zaman-ve-nasil-gebelik-testi-yapilir

G********** :

hocam ben adetim bittikten 1 hafta sonra sürtünmeyle bir ilşki yaşadım ama benim yumurtlamam ilşkiden sonra oldu bu durumda hamilelik var mıdır?


Cevap:

Hamilelik yok.

s*********** :

ben kız arkadaşımla ayakta sürtünerek üstünden çıkıp gidip geldimm ama kız arkadaşım diyorki içine döl girdi diyorrr acaba hamilemi değilim bunuda 11 şubatta yaşadıkk


Cevap:

Sorunuzun cevabını adeti bekleyip gecikme yaşarsa bir test yaparak bulabilirsiniz..

p************** :

merhabalar.kız arkadaşımla yaklaşık 20 gün önce sürtünme ile ilişkiye girdik.fakat daha önce prezervativle ilişkiye girmiştik ve boşalmıştım.size sorum önceki boşalmadan kaynaklanan cinse organda veya zevk suyunda kalan menilerden hamile kalma ihtimali varmı kesinlikle tam birleşme olmadi iki ilişkidede.kız arkadaşım adet düzensizliği var gecikmeler oluyor 3 gün nce adet oldu fakat 7 gün sürmesi gerekirken 3 gün bitti.hamile olma ihtimali varmı şimdiden teşekkürler.


Cevap:

Hamilelik yok.

a******* :

kız arkdasımla dun gece surtunme yoluyla ılskıye gırdık vajınasının ustune az bısey sprem geldı hemen ıslak mendılle sıldık acaba hamıle kalma olasılıgı var mı cok tedırgnız..


Cevap:

Hamilelik çok düşük ihtimal, kafanıza takılan diğer soruların cevaplarıda alttaki linkte.


http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

o******* :

otururken vajinamda sizi olustu yarim saat sonra idrara çiktigimda kanli koyu kahve leke vardi adet donemimde yaklasiyor neden olabilir? Hamilelikle alakasi var midir?


Cevap:

Adet dönemiyle ilgili olabilir, devam ederde şikayetiniz kadın doğum doktoruna başvurunuz

p******* :

Sevgilime arkadan verdim, boşaldı fakat aktı vajinama doğru hemen gidip yıkadım . ve hala adet olmadım acaba hamilemiyim :??


Cevap:

Aşağıda bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz

http://tahlil.com/arkadan-iliski-ile-ters-iliski-hamile-kalinir-mi

o******* :

sik sik idrara cikiyorum, idrarimi yaparken yanma ve hafif ağri olusuyor. Bir kaç gundur kasiklarimda hafif siskinlik ve agri var.


Cevap:

İdrar yollarında enfeksiyon olabilir, üroloji doktoruna görünmende fayda var.

b********* :

hocam soruma hala cevap alamadım acaba cevap verdinizde ben mi bulamıyorum ?


Cevap:

Üyelik bilgilerinizle sitemize login olduktan sonra, sorunuza cevap verildiyse aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
http://tahlil.com/account/questions.jsp

t************* :

Merhaba sevgilimle an*l iliskiye girdik prezervatifle.hesaplarima gore adet gunum 1gun gecikti hamile kalma ihtimalim varmidir?


Cevap:

Belirtiğiniz şekilde bir ilişkide hamilelik ihtimali yok

o******* :

dün sevgilimle yakinlasirken boşalmam gerçeklesti. Dünden beri kasiklarimda siskinlik bosluk hissi sik idrara cikma olayim var normal mi? (kiyafet ustlerinden gerceklesen yakinlasma)


Cevap:

Yaşadığın ilişkişle bağlantılı olmayabilir, bir ürolojı doktoruna görünmende fayda var.

o******* :

spermler dişarda canli kalir mi? Kalirsa ne kadar kalir?


Cevap:

Sorunuzun cevabını alttaki linki tıklayarak bulabilirsiniz.


http://tahlil.com/surtunme-yoluyla-iliski-nedir-hamile-kalinir-mi

o******* :

link icin tesekkur ederim fakat ben partnerimin islak bölgesini elledim elim islandi. Kuruyunca da vijanami elledim. Korkuyorum. hamilelik riski var mi?


Cevap:

siviyi elledim elim kuruduktan sonra vijanama surttum lütfen cevaplar misiniz?

d************ :

artik delircem hocam. Su hamilelik belirtileri ndir ? Yazdim size testleri negatif dediniz. Bakiyorum gazim var kasigim agriyor diyorlar hamilemiyim diye dusunuyorum. Hem hocam surtunme cok dusuk ihtimal demi? Psikolojim cok bozuk hemde cok. Test negatif ama yine de acaba diyorum yanlis midir ? Bir daha test yapayim mi yoksa artik dusunmeyim mi?

s********* :

merhaba benim sorum ctesi sancılanarak acile gittim gebelik testi yapıldı ve sonuç 17.7 çıktı referans aralığı ise 0 ile 2.37 ayrıca adet günüme 1 hafta vardı,daha sonra evde 2 kez idrar tahlili yaptım ve ikiside pozitif hamilelik durumum nedir ve ne zaman dr a gitmeliyim teşekkürler


Cevap:

Testler pozitif çıkmış gebelik muhtemel. Alttaki linki tıklayarak kafanıza takılan diğer soruların cevabınıda bulabilirsiniz.


http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi

o******* :

merhaba. Ben bugun erkek arkadasimla ilk defa bi yakinlasmam oldu. Ikimizde de esofman vardi distan birbirimizle temas halindeydik bi sure sonra erkek arkadasim bosaldi. Esofmani islandi bende islakligi elledim. Elimde nemlilik oldu. Nemlilik gectikten sonra elimi ön bölgeme degdirdim bisey olur mu? Tesekkur ederim.


Cevap:

http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi

k************* :

Hocam merhaba, 2 gün önce sevgilim ile ciplak sekilde sürtünerek iliskiye girdik, pen*s vajinaya girmedi ve bosalmada olmadi sadece zevk suyu geldigini hissettik ve sildik . ayni gün sevgilimin mide bulantisi oldu ama sabaha dogru gecti (adeti hep düzensiz oluyor) suan halsizmis gibi geliyor bana . hamilelik var midir ? ertesi gün hapi alicaktik ama vazgectik birsey olmadigini düsünüyor ama icimde bir tedirginlik var sizce hamile olma olasiligi varmidir?


Cevap:

Bu tür cinsel ilişkide hamilelik çok düşük ihtimal.

g********** :

Merhaba hocam benımde bir sorum olacaktı. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.ikimizde de iç çamaşırı vardı fakat erkek arkadaşım eliyle vajina çevreme şiddetili baskıda bulundu ve yanma yapıyor onun dışında daha önce de sürtünme yoluyla ilişkiye girmiştik erkek arkadaşımdan sadece az bi miktarda zevk suyu geldi fakat yine iç çamaşırı vardı ve adetim 5 gün erken geldi ve normalde 7 gün sürerken 3 gün ve az akıntılarla sürdü. Hamile kalma riskim nedir?


Cevap:

Adet olmuşsunuz hamilelik yok.

a********** :

Bana da bir cvp verin!!! Evliliğimizin ilk aylarında bebek istemediğimiz için 6 ay kadar miranova isimli doğum kontrol hapını kullandım. ıkı ay önce ilacı bıraktım ve üstünden iki adet dönemi geçirdim. artık bebek istediğimiz için bu ay korunmasız ilişkiye girdik. Son adetim 18 ocakta oldu ve adet bitiminden sonra gun asırı ilişki yaşadık. Daha erken olmasına ragmen çok merak ediyorum ilk denememiz olmasına rağmen hamile kalma oranım nedir sizce? ve en erken hamilelik testini ne zaman yapabiliri


Cevap:

Gebelik testi ne zaman yapılır aşağıda detaylı bilgi bulunmakta

http://tahlil.com/gebelik-testi-nedir-ne-zaman-ve-nasil-gebelik-testi-yapilir

e********* :

Hocam az once sorumu cevaplamissiniz :) sorun su ki 16sinda regl olmam gerekiyordu fakat suan kan geldi sabah olmus. Iliski 31 ocakda idi o zaman kizlik zarima birsey olmamisti ve arkadasim hemen cikmisti,hamilelik cok dusuk ihtimal demistiniz reglim erken geldi bu bir sorrun olusturur mu ? Onceden gorme oldugunu dusunmuyorum aradan sadece 6 gun gecti


Cevap:

Bu bir sorun teşkil etmez.

e********* :

Hocam merhaba bu soruyu nereye yazıyım bilemedim :) ben 31 ocakda ilişki yaşadım çok düşük ihtimal hamilelik demiştiniz. 16 şubatta adet olmam gerekiyor. eğer 16 şubatda adet olursam hamile değilim anlamına gelir mi? ve şuan vajinamda hafif ağrı ve kaşıntı var bu birşeyin göstergesi midir?


Cevap:

Tabiki adet dönemini bekleyip ona göre yorum yapmak lazım diğer sıkıntılarında hamilelik ilgili bir belirti değil.

d************ :

sprmak ıstedıgım aralık ayının ortalarında cıplak surtunme yasadık bosalma olmadı zevk suyunu hatırlamıyorum. aralıgın sonunda adet gıbıde denmez ama adete benzer bır kanamam oldu 3 gun adet olmadan gebelık yapmıstım negatıftı. erkendır die bırde ocak aynının ortasında kan tahlılı yaptım negatıftı . ocak ayındada adet gıbı oldum fakat dunde test yaptım eczaneden alıp negatıftı. vajınamda agrı var anlamadım. kasık agrım karın agrım var enfeksıyon mudur yoksa tekrar kan tahlılı yaptırımı?


Cevap:

Hamilelik yok, diğer sıkıntılarınız içinde bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

f*************** :

Efendim adet gecikmesi tam olarak nedir kız arkadaşımın adetinin adetinin 2. gününde ilişki yaşadık hamile olma ihtimaline çok düşük yazmışsınız ve test içinde adet gecikmesinden 1 hafta sonra yaptırabilirsiniz demişsiniz yarın adetinin 4. günü olacak tam olarak bir tarih verebilir misiniz? Yoksa kişiden kişiye değişir internettende edindiğim bilgiler doğrultusunda zannediyordum ki adet gecikmesinin olmama olasılığı da var yani sanırım böyle? Lütfen yardımcı olun...


Cevap:

Adetli iken hamile olma ihtimali çok düşük demiştik zaten hala adetli diyorsunuz bir sonraki adet döneminde gecikme yaşar ise test yaparsınız o zaman tekrar yazarsınız.

o******** :

Merhabalar ben kiz arkadasimla iliskiye girdim aslinda tam bir iliski sayilmaz surtunme yoluyla oldu ve pen*simin ucunda kalan sperme dokunup vajinasini oksadim hamile kalmasindan cok korktum regli 8 gun suruyor ve iliskiden yaklasik 10 gun sonra regl oldu ve 8 gun surdu(normaldede 8 gun suruyor ustune gormeden soz edilemez sanirim) ve bu ayda cok stresli bi donemden gecti regli gununde geldi ama 4 gun normal bi sekilde surdu ve azalarak 6. Gunde bitti hamile kalma riski varmidir cok merak ediyoruz tesekkur ederiz


Cevap:

endişelenecek bir durum yok ilişkiden sonra iki kere adet olmuş bu durumda hamilelik yok.

s***************** :

an*l ılıskı yasarken neden bu kadar acı duyuluyor?


Cevap:

an*l ilişki normal bir ilişki yöntemi değildir, bu nedenle acı duyulması olağandır.

G********** :

erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadım sevişirken tamamen içime boşalmadı sanırım zevk suyu veye boşalma öncesinde azıcık bir meni içime boşaldı hamile kalmam söz konusu mudur? yani sonradan o spermler dışarı çıkıp vajinaya bulaşabilir mi ?


Cevap:

Ters ilişki yani an*l ilişki ile hamilelik şansı vajinaya sperm bulaşı olmadıkça yoktur.

b********** :

Merhaba hocam bi sorum olucakdı sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz çıplak olarak spermlerm akarken peçete ve elimle temızlemıstım daha sonra vajinaya elimi sürmüştüm hamilelik olasılıgı olabilirmi ? el yoluyla gitse oraya yani ? ve bilgidim kadarıyla zevk suyuylada olmaz hamilelik ama merak ediyorum genede bunuda cevaplarmısınız ve hamilelik olması için kızlıgın bozulması şartmı ?


Cevap:

Hamilelik çok düşük ihtimal. Hamile kalınması içinde spermlerin vajınadan içeri girmesi bile yeterli olabilir.

e********* :

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler gerçekten çok emek harcıyorsunuz. Size bir sorum daha olacak iç çamaşırından geçme ihtimali düşükmüş, Peki boşalma veya meni sıvısı olmadan vajinaya girme tehlikeli midir? erkek arkadaşım yanlışlıkla girmişti ama hemen fark ettik ve bıraktık. herhangi bir sıvı yoktu. Tehlike var mıdır? ve iç çamaşırlarımızda onun kendi sıvısı benim kendi sıvım vardı yani bu durumda iç çamaşırından geçme ihtimali var mıır hocam yorumunuzu bekliyorum gerçekten tedirginim çünkü


Cevap:

Bu cinsel birlikteliklerde hamilelik çok düşük ihtimal. Bu tür birliktelikler için sayfamızın cinsellik bölümünde kafanıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.


http://tahlil.com/cinsel-saglik

b*********** :

Sürtünmeyle hamile kalınmayacağını defalarca anlattım gebe olsan test negatif çıkmaz ultrasonda görülür.Adet olmazsın gebelik belirtilerin olmaz diye.Kafasına adet olunca gebelik olabilir ve belirtiside herkes de aynı olmaz diye şartlamış 2 ay sonra nişanımız var günden güne ilişkimiz kötüye gidiyor bu yüzden lütfen söyleyin hamile midir?


Cevap:

İçiniz rahat olsun hamile değilsiniz. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını alttaki linki tıklayar bulabilirsiniz.


http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

e********* :

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler gerçekten çok emek harcıyorsunuz. Size bir sorum daha olacak iç çamaşırından geçme ihtimali düşükmüş, Peki boşalma veya meni sıvısı olmadan vajinaya girme tehlikeli midir? erkek arkadaşım yanlışlıkla girmişti ama hemen fark ettik ve bıraktık. herhangi bir sıvı yoktu. Tehlike var mıdır?

h*********** :

hocam peki meni veya sperm elde kurursa vajinaya değince hamile kalınır mı ?


Cevap:

Kalınmaz, size önerimiz bu işlere biraz yaşınız büyüyünce girişin.Bu kadar temel bilgileri bilmiyorsanız, ileride başınız iş açabilirsiniz.

e*********** :

Bugün erkek atkadaşımla üzerimizde kıyafetler varken arkadaşım pen*sini cinsel organıma bastırdı jam,le kalır mıyım biliyorum çok saçma bi soru ama yaşım küçük olduğundan bilgi edinmek istiyorum ve çok korkuyorum lütfen sorumu yanıtlar mıısnız?


Cevap:

Hamile kalınmaz sana tavsiyem aşağıdaki linki tıklayarak cinsellik ile ilgili bilgi edinmen.


http://tahlil.com/tag/cinsellik

h*********** :

hocam, spermler boşaldıktan sonra dış ortamda canlı kalır mı ? kurumuş bir yerden ele sperm bulaşıp burdanda vajinaya değmesi sonucu hamile kalınır mı?


Cevap:

Kalınmaz merak etmeyin

b********** :

Merhaba hocam biz 2 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Yılbaşında ya adetim bitmişti ya da o hafta bitecekti. Yani benim şu ara adet olmam gerekiyordu. Yanılmıyorsam bir kaç gün gecikti. Açıkçası sürtünme sırasında ikimizinde iç çamaşırları vardı ve sürtünme sonrası boşalma vajinanın baya üstünde oldu. Ancak benim iç çamaşırımda çok az da olsa sıvı vardı. Ben de ne olur ne olmaz gidip vajinamı yıkadım ve iç çamaşırımı da değiştirdim. Ama şu an ikimiz de tedirginiz. Gebelik sizce var mı?


Cevap:

Gebelik çok düşük ihtimal adet olmanı bekleyip ona göre karar verebilirsiniz.

G********** :

merhaba ben sevgilmle bir ilşki yaşadım onun üstünde bişey yoktu fakat ben de pantolon vardı. pantolonuma boşalma oldu fakat çok fazla olmadı. sonra göbeğime boşaldı, tuvalete gittim iç çamaşırımda fazla gelen bir sıvı vardı ve bu sıvı onda ki sıvının kokusuyla aynıydı.acaba hamile kalmış olabilr myim yoksa kokular aynı olabilr mi? çok korkuyorum yardım edin lütfen????????


Cevap:

Bu tür cinsellik deneyiminde halilelik çok düşük ihtimal. Ayrıca aklına takılan diğer soruların cevabını alttaki linke tıklayarak bulabilirsin.


http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi

a********** :

Hocam bir sorum olacaktı 2 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım üzerime boşalmadı ama boşalmadan sonra tekrar sürtünmeye devam ettik.Adet gecikti ilk ay bende idrar testi yaptım.Negatif çıktı.Adetim hala gelmedi bende kadın hastalıkları doktoruna gittim.Adet söktürücü verdi kullandım.7 gn sonra adetim geldi.9 ocak adetim bitti.Fakat ben 25 ocak tekrar adet oldum.2 ay adet oldum böyle bir durumda gebelik olur mu?


Cevap:

Testte de negatif çıkmış ayrıca adette olmuşsun bu durumda hamilelik yok.

b********** :

erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.vajınamın ustune bosaldı hala bakıreyım.hemen yıkadım ve ertesı gun norlevo hapını kullandım.kullanmamdan 1hafta sonrada kanamam basladı.acaba hamıle kalma rıskı var mıdır?


Cevap:

Gerekli önlemleri almış ve adet olmuşsunuz hamile kalma riskiniz yok denecek kadar az.

G********** :

merhabalar, ben sevgilimle br ilşki yasadım bende pantolon onda ise birşey yoktu. sevgilm fazla sürtmedi vajinama o kadar çok ıslaklık da yoktu sonra göbeğime boşaldı tuvalete gittim iççamaşırımda çok fazla sıvı vardı ama pantolonumda o kadar yoktu acaba ben organzm mı oldum? lütfen yardım ediin hamile miyim?


Cevap:

Bu ilişkide hamilelik yok. çamaşırınızdaki sıvı sizden kaynaklanıyor olabilir.

s******** :

Ben dün sevgilimle ilşkiye girdim arkadan içime boşaldı ondan önce sürtünme oldu acaba hamile kalır mıyım çünkü ben kişisel temizliği biraz geç yaptım vajinama bulaşıp bulaşmadığını bilmiyorum lütfen yardım edin hamile kalır mıyım


Cevap:

Vajına içerisine boşalma olmadığı sürece gebe kalınmaz.Bu durumda hamilelik çok düşük ihtimal.

u*********** :

sevgilimle sürtünme yoluyla bır cinsellik yaşadık . bıraz vajınayı zorladık meni gelmiş olabilirde olmayabilirde . kızlıga jerjangibir zarar gelmişmidir ? meni geldiyse hamile kalma olasılığı nedir adet dönemi yeni bitmişti ? eğer öyle bir durum olabiliyorsa hamıle olup olmadığını nasıl anlayabılır ? acil cevap beliyorum teşekkürler .


Cevap:

bu durumda hamilelik düşük ihtimal, adet dönemini bekleyip hareket etmekte fayda var.

m****** :

Erkek arkadaşımla 28 ocakta yani dün sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Vajinama boşalmadı ancak zevk suyu gelmiş olabilir az bir miktar, ıslak mendille hemen sildim zaten ama vajinanın içine girmedi sadece dış kısmıne sürtünme oldu. Benim adetim 18-19 ocak gibi başladı 23-24 veya 25 ocak gibi bitti tam hatırlayamıyorum. Hamile kalma olasılığım nedir? 17 yaşındayım ve aileme söyleyemiyorum bana yardım edecek kimse yok lütfen yardım edin.


Cevap:

Bu tür ilişkide hamilelik olasılı çok düşük. Adet dönemini bekleyip görmek lazım.

t************ :

hocam sevgilimle 2 gun once sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bende tayt onda iç çamaşırı vardı. zevk suyu bulaşmış olabilir fakat üzerime boşalma olmadı. ama iki gündür kasıklarımda ve belimde ağrı var. neden hala geçmedi korkuyorum bi risk var mıdır


Cevap:

Bu durumda hamilelik yok. Diğer kafana takılan soruları alttaki linki tıklayarak bulabilirsin.

http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi

h********* :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, ikimizinde kıyafetleri vardı. Eve geldiğimde pantolonum da sarı-beyaz arası bir sıvı gördüm ve erkek arkadaşımdan geldiğini düşündüm. içime geçti mi bilmiyorum. Kanama falan gibi olaylar olmadı, bakireyim. Adetimde 3 günlük geçikme var, çok stres yaptım kasıklarım ağrıyor, yorgunluk var . Psikolojik midir ? Hamilelik var mıdır?


Cevap:

Bu durumda hamilelik yok. Kafana takılan diğer soruların cevabını alttaki linke tıklayarak bulabilirsin.


http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi

k*************** :

Hocam ne olur soruma cevap verın çok korkuyorumm :( aralagn 11 de adet gordum duzenlı bı sekılde erkek arkadsmla da aralgın 15 de surtnmyle ılskı yaşadık ama ayakda aralagın 11 de adet gormedım zaten ama aralgın 15 de yaşadım bn bu olayı 2 gun oncede test yaptrdım negatf tek cızgı cıktı ama hala adet olmadım yanı tam 18 gun gectı adet olmadım . . Normlde hep düzelndılr geckse bıle 5 gn sürmezdı ..


Cevap:

Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.test sonucuna göre hamile olmadığınız anlaşılıyor.Zaten sürtünme yoluyla ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.
Adet gecikmesinin nedenlerine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.
http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni

  Sorularınızı cevaplayalım