Tahlil Sonuçlarını Değerlendirme Programı Nedir?

16.12.2020 10:23 | Güncelleme: 17.12.2020 11:17
Tahlil.com tarafından tahlil sonuçlarını değerlendirme programı geliştirildi. Bu programa Tahlilmatik adı verildi. Bu yazımızda sizleri Tahlilmatik hakkında kısaca bilgilendirelim istiyoruz.
Tahlil Sonuçlarını Değerlendirme Programı Nedir?
A

Tahlil Sonuçlarını Değerlendirme Programı Nedir?

Tahlilmatik bir Tahlil.com buluşudur. Dr.Cem ARGUNDr.Oğuz Alp Gürbüz ve Dr.Mustafa Cesur tarafından oluşturulan bir kurul tarafından geliştirilmiştir.

Tahlilmatik 200 000 den fazla ziyaretçimiz tarafından kullanılan  bir tahlil sonuçlarını değerlendirme programıdır. Gebelik testi sonucu, böbrek ve karaciğer fonksiyonları, diyabet şüphesi, kısırlık, prostat kanseri, guatr hastalığı, sarılık, kansızlık (anemi), HIV enfeksiyonu testi gibi konularda merak edilen tahlil sonuçlarınızı Tahlilmatiğe girerek tahlil sonuçlarınız hakkında 7/24 ön bilgi alabilirsiniz.

Tahlilmatik programı anlık olarak tahlil sonuçlarını değerlendirme programını kullanan kişilere dair kullanım sayısını ve programın cevapladığı soruyu göstermektedir.

Sizler de Tahlilmatik kullanarak tahlil sonuçlarınız hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tahlilmatik Nasıl Kullanılır?

Doktorunuzun farklı bir önerisi yok ise sabah aç karına iken yaptırdığınız kan tahlilleri en sağlıklı sonucu verir.Sonuçlarınızın Tahlilmatik tarafından en doğru şekilde yorumlanması için sabah aç karına verdiğiniz tahlil sonuçlarını girmenizi öneririz.Tahlil sonuçlarınızı girerken sonuç raporunu dikkatle okuyup tahlilinizin sonuç değerini özenle giriniz.Yanlış girilen tahlil değerleri tahlil sonucunun yanlış yorumlanmasına sebep olacaktır.

Tahlilmatik programı, merak ettiğiniz tahlil ile ilgili değerlerinizi ilgili alana girmeden önce sonuçlarınızı nasıl ve hangi parametreler olarak girmeniz gerektiğini açıklamaktadır.

Tahlilmatik kullanmak için hemen tıklayınız.Ücretsizdir.

Beta HCG Değeri İle Gebelik Dönemi Tahmin Edilebilir
Beta HCG testi sonucu, hamilelik durumu olup olmaması cevabının yanı sıra hamilelik varsa hamileliğin hangi evrede olduğu hakkında bilgi verebilmektedir.
Bağırsak Görüntüleme Sisteminde Kapsül Endoskopi Dönemi
Bağırsak hastalıklarının tanısı sırasında endoskopi yöntemine sıklıkla başvurulur. Kapsül endoskopi hakkında aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Genetik Testler ve Genetik Tahliller Nelerdir?
Belirli bir gen ya da kromozomda meydana gelmiş bir değişim varsa bunun tanımlanması için yapılan test ve tahlillerdir.
eGFR Testi Nedir? eGFR Normal Değerleri, Yüksekliği ve Düşüklüğü Nedir?
Bu makalemizde eGFR nedir, normal değerleri, düşüklüğü, yüksekliği nasıl ölçülür, ne işe yarar, sonuçlar ne anlama gelir gibi soruların cevaplarını…
İdrar tahlili ve idrar testi hakkında pratik bilgiler
İdrar tahlili ve idrar testi hemen her laboratuvarda çalışılan ve bazı hastalıklar hakkında önemli bilgiler veren değerli laboratuvar analizleridir.İdrar tahlil temel olarak idrar yolları,…
Tam Kan Sayımı (Hemogram) Nedir? Normal Değerleri Nedir?
Tam kan sayımı diğer adıyla da Hemogram testi tüm laboratuvarlarda çalışılan temel bir kan tahlilidir.Tahlil yapılan hemen her hastadan istendiğinden oldukça da merak edilmektedir.Tam…
tahlil.com
tahlil.com
tahlil.com