1 aya yakın gaz sıkışması çekiyorum.Hastaneye gittim karın filmi ve idrar testi yapıldı idrar testi temiz karın filminde gaz sıkışmas çıktı .Midem bulanıyor

Merhabalar 1 aya yakın gaz sıkışması çekiyorum.Hastaneye gittim karın filmi ve idrar testi yapıldı idrar testi temiz karın filminde gaz sıkışmas çıktı .Midem bulanıyor ve ara sıra kasıklarıma ağrılar giriyor karnımın sol tarafında sertlik hissediyorum başım ağrıyor ve dönüyor aynı zamanda göğüslerimde ağrı ve dolgunluk var kabızlık çekiyorum karın şişliği inmiyor ve aç yada yok fark etmiyor guruldamalar oluyor birde karnımda nabız atarmış gibi bi hissi var ne rnsebebi nedir sizce.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Bazı ilave tahlillere gerek olabilir.Ultrason, endoskopi gibi incelemeler de gündeme gelebilir.Bir gastroenteroloji doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.