Düzensiz yasmin doğum kontrol kullanmıştım ve şuan kullanmıyorum baş ağrısı göğüslerde dolgunluk ve ağrı bacaklarda ağrı bulanık görme gibi hisler yaşıyorum sebebi nedir acaba ?

Tahlil.com Cevabı : En son ne zaman kullandığınızı belirtmemişsiniz ancak beraberinde kullanılan başka ilaç var ise veya doğum kontrol hapını yakın tarihte bıraktıysanız yan etkileri olabilir. Konuyla ilgili bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var