28 yasinda bir bayanim sac dokulmesi carpinti ve sinirlilik oldugu icin tiroid testi yaptirdim bir yil once

Iyi gunler 28 yasinda bir bayanim sac dokulmesi carpinti ve sinirlilik oldugu icin tiroid testi yaptirdim bir yil once yaptirdigim testlerde cok dusuktu degerlerim doktorum cok buyuk bir kilo kaybi oldumu diye sormustu olmamisti bende simdi degerler yukseldikce karin sisligim cok oluyo yememe dikkat ettigim halde kilo aliyorum serbest t3 3.36 t4 1.3 tsh 1.55 anti tpo 17.28 anti tg 56.21

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.

Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.