51 günlük bebeğim var kakasını aşırı cıvık kokulu yeşil parçacıklı mukuslu

51 günlük bebeğim var kakasını aşırı cıvık kokulu yeşil parçacıklı mukuslu yapıyo tahlilinde gizli kan, lökosit, amip ve parazit yumurtası çıktı doktorumuz sadece flagyl verdi tedavi için bu yeterlimi başka napmalıyız sonucumuzda

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz tedaviyi vermiş, önerilerine ve tavsiyelerine uyun.