Pazartesi dr'a gidicem ama çok merak ediyorum çoğul gebelik olabilir mi?

Sat.19.06.2013 bugun bhcg testimin sonucu 26.157 Pazartesi dra gidicem ama çok merak ediyorum çoğul gebelik olabilir mi? Ayrıca çevremde bir kaç kişiyle durumu paylaştığımda erkek bebeklerde annenin bhcg değeri yüksek çıkarmış doğruluk payı varmı? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonla muayene edilmeden sadece beta hsg değerine bakılarak çoğul gebelik ya da erkek bebek deme şansı yoktur.