5aylık oğluma dışkı testi yaptırdık. Kan negatif, mukus pozitif ,lökasit yoğun,eritrosit nadir

5aylık oğluma dışkı testi yaptırdık. Kan negatif, mukus pozitif ,lökasit yoğun,eritrosit nadir.parazit, kist trofozoitleri görülmedi yazıo. Ne demektir bunlar

Tahlil.com Cevabı : Barsak enfeksiyonu olduğunu gösteriğyor, doktora başvurmanız gereklidir..