Acaba kansızlığı zeka seviyesini etkilemişmidir diye. Teşekkürler

Mrb.Ben daha önce 2 yaşındaki oğlumun tahlilini yorumlatmıştım ve sizde kansızlığı sınırda demiştiniz.Fakat ben daha önce oğluma hiç kan tahlili yaptırmadım ve bu rahatsızlığı daha öncede mevcutmuydu bilmiyorum.Şu anda çok endişeliyim acaba kansızlığı zeka seviyesini etkilemişmidir diye. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hayır,  kansızlığı bu değerde iken zeka seviyesine etkisi yoktur..