Bebeğimde yüksek ateş var.MCHC 31.9 monosit 14.8 eozinofil 0.5 monosit 0.94 çıktı

 Bebeğim12 aylık.MCHC 31.9 monosit 14.8 eozinofil 0.5 monosit 0.94mpv 8.8.Değerler dışında çıktı..Sadece yüksekateş 39.5 var.Başka bir boğazkulak enfeksiyon görülmedi.Ateşi bir türlü düşmüyor...Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bebeğinizdeki ateşin araştırılması için başta kültür testleri olmak üzere ilave tahlillere gerek olabilir.Bu sonuçlarda kayda değer sorun yok.