Ben 29 haftalik gebelik donemindeyim. Gebeliyimin ilk haftalarindan idrarda lokosit deyeri yuksek cikiyor..

Merhaba. Ben 29 haftalik gebelik donemindeyim. Gebeliyimin ilk haftalarindan idrarda lokosit deyeri yuksek cikiyor . Doktor ilac yaziyor ama bir faydasi dokunmuyor.? Enfeksiyon testlerinde hic bir sonuc cikmadi. Bu benim gebeliyim icin sakincalimi

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü yaptırmanızı ve üreme oluyorsa ona göre tedavi verilmesini öneririz..