Mono çok yüksek olduğu için ciddi bir sağlık sorunum var mıdır?

hemogram sonuçlarımda mono% değer aralığı (3-10) iken 17,4 , baso% değer aralığı (0-1,5) iken 1,54 , RBC değer aralığı (4,5-5,9) iken 4,41 olarak çıktı. diğer tüm değerlerim referans aralıklarında..acaba bu sonuçlara göre özellikle mono çok yüksek olduğu için ciddi bir sağlık sorunum var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle periferik yayma yapılarak gözle inceleme yapılmalıdır, bazen cihazla yapılan sayımlar doğru sonuç vermeyebilir..