Ben bir transilişkiüelim ve 19 yaşındayım. Bedenim kadın.anneme durumumu anlattım ve hormon testi yaptırmam için beni zorluyor.

 Ben bir transilişkiüelim ve 19 yaşındayım. Bedenim kadın.anneme durumumu anlattım ve hormon testi yaptırmam için beni zorluyor.Bir yararı olacak mı ve bu test sonucundan ne anlaşılabilir?

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanızda yarar var.Hormon testleri mutlaka fikir verecektir.Durumunuza dair psikolojik destek de sizin için en doğru yaklaşımlardan biri olacaktır.