Henüz kese görünmedi ve hafif lekelenmenin olması konusunda yorumunuz nedir?

iki gün önceki b-hgc 888.32.bugün tekrar yaptırdım.1111.6 çıktı.henüz kese görünmedi.tahlil sonucu iki kat artmamış olması ve hafif lekelenmenin olması konusunda yorumunuz nedir?

Tahlil.com Cevabı : Düşük ihtimali de olabilir, normal de olabilir, ultrasonografik olarak incelenmesi gereklidir..