Selamın aleyküm. 19 yaşındayım ve 3 senedir her ay deposilin vuruluyorum. Aso m hiç düşmüyor hep 1200-800 arası. Eko ekg sonuçlarda mitral kapağımın hafif kalın

Selamın aleyküm. 19 yaşındayım ve 3 senedir her ay deposilin vuruluyorum. Aso m hiç düşmüyor hep 1200-800 arası. Eko ekg sonuçlarda mitral kapağımın hafif kalınlaştığı söylendi ve iğneye devam etmem söylendi. İğne vuruluyorum ama aso hiç düşmüyor lütfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle geçmiş olsun.Bu durumda size en doğru bilgiyi muayene ve takiplerinizi yapan doktorunuz verecektir.Doktorunuzun önerilerine uyun.Gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.