Beta HCG değerim 0,9763 çıktı.Hamilelik var mı?

2017 aralık 28 de 1.aşılamam yapıldı üçüz gebelik olduğundan sonlandırmak zorunda kaldık.rn2.aşılamam 01/09/2018 de yaptırdım ,bir haftadır aşırı baş ağrısı yaşadığımdan 12.günün hastaneye gittik kan testi yaptırdım ve sonuç 0,9763 cıktı benim bildiğim kadarıyla negaif ancak hastanedeki dr bir kaç gün sonra tekrar yaptırın dedi testi.bel sırt ve göğüs ağrılarım çok.

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik yönünden yapılan Beta HCG test sonucunuzu inceledik.Sonucunuz negatif. Yani hamilelik yok.
Tedavinizi yapan doktor bu konuda sizi bilgilendirecektir.