İlişkiden sonra 3 kez adet oldum boşalma oldu ama neden hamile kalmadım ilk adetim çok sancılıydı kusma ateş de vardı acaba düşük mü yaptım ?

Hocam mrb haziranda bi ilişkim oldu. İlişkiden sonra 3 kez adet oldum boşalma oldu ama neden hamile kalmadım ilk adetim çok sancılıydı kusma ateş de vardı acaba düşük mü yaptım ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür olağan dışı adet kanamalarında doktorunuza başvurup muayene olmanız en doğru yaklaşım olacaktır.Buradan sizi muayene etmeden bir görüş bildirmememiz doğru olmaz.