Lomber mr incelemesi; lomber intervertebral disklerde dejeneratif sinyal intensite degisiklikleri mevcuttur.rnL4_L5intervertebral diskinde non-kompresif diffüz izlenmis olup sag nöral foremen inferiordan daralmistir.

Lomber mr incelemesi; lomber intervertebral disklerde dejeneratif sinyal intensite degisiklikleri mevcuttur.rnL4_L5intervertebral diskinde non-kompresif diffüz izlenmis olup sag nöral foremen inferiordan daralmistir..Diger lomber disklérin yukseklik ve sinyal intensiteleri normaldir..cvp icin tsk ederim.

Tahlil.com Cevabı : MR sonucunuz normal çıkmamış.Bunu en güzel şekilde şikayetlerinizi bilen ve fizik muayenenizi yapan doktorunuz yorumlamalıdır.Tercihen bir beyin cerrahisi doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.Bel fıtığı yönünden gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.