Şüpheli ilişkiden (Vajinal korunmalı, ağızdan verici korunmasız ve öpüşme) 45 gün sonra özel bir laboratuarda bir test yaptırdım.

Şüpheli ilişkiden (Vajinal korunmalı, ağızdan verici korunmasız ve öpüşme)45 gün sonra özel bir labaratuarda bir test yaptırdım.Acaba test sonuçları normal mi.Doğru testi yapmışmıyım.Testte antikora mı antijene mi, yoksa her ikisine mi bakılmış.Tekrar test olmama gerek var mı.Bilgi verirseniz sevinirim.HBsAg 0,67 non-reactive (< 1.0 S/COV) S/COV non-reactive (< 1.0 S/COV) EACLIAanti HCV (EIA) non-reactive (< 1.0 S/COV) S/COV non-reactive (< 1.0 S/COV) ELISAHIV 1+2 kvant (EIA) non-reactive (< 1.0 S/COV) S/COV non-reactive (< 1.0 S/COV) ELISA

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif, yani normal