Tribestan diye bir ilaç önerdi hareketsiz spermleri hareketlendirmek için nasıl bir ilaç ?

Tribestan diye bir ilaç önerdi  hareketsiz spermleri hareketlendirmek için nasıl bir ilaç bilgi verirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı :     * Cinsel performans artırıcı, daha uzun ereksiyon, yumurtlama problemleri, PMS profilaktik     * Libido yükseltici     * Prostat büyümesi tedavisi     * Kısırlık tedavisinde, sperm sayısı, sperm hareketliliğinin artışı ve canlılık artIşı.    * İktidarsızlık tedavisi     * hormonal düzeyleri  Optimizasyonu     * Steroidler ve vücut üzerinde ağır yükler sonucunda düşeni testosteron üretimi ile ilgili vücut için kas kütlesinin artırın. Tribestan (Tribulus) yanı sıra protein sentezini uyarır.