Yaş 29 lütfen yardımcı olun çok sıkıntılıyım 20 gün önce bi hayat kadınıyla kondomla ağızdan ilişki yaptı tükrüğü hiç değmedi

 Yaş 29 lütfen yardımcı olun çok sıkıntılıyım 20 gün önce bi hayat kadınıyla kondomla ağızdan ilişki yaptı tükrüğü hiç değmedi sonra pen*s dibine tükrüğü akmıştı ben onu peçete ile sildim yukarı doğru silerken peçetedeki tükrük pen*s ucuna değdi bir hastalık kapma ihtimali olabilirmi uykularım kaçıyor hocam

Tahlil.com Cevabı : Psikolojiniz bozulmuş anlaşılan. Bu şekilde bulaş olmaz.HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtileri ve tedavisi