1 hafta içinde dügünüm var psikolojim bitik 3 gundur yemek yemedim uyuyamadim rn22 yasinda eskort olmayan bir bayanla soguk klimali bir odada beraberdim

1 hafta içinde dügünüm var psikolojim bitik 3 gundur yemek yemedim uyuyamadim rn22 yasinda eskort olmayan bir bayanla soguk klimali bir odada beraberdim rnBayan kendi parmagiyla kendine masturbasyon yapti bitince gidip elini yikadi sildi rnYaklasik 2 saat sonra o eliyle bana masturbasyon yapti ve pen*s ucuma dokundu rnCok korkuorum hiv kapmişmiyimdir lutfen yardim edin

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz şekilde bir temas ile HIV virüsünün bulşaması mümkün değil.İçiniz rahat olsun.Ancak HIV enfeksiyonu korkusu kimi zaman bir paranoya halini alıyor.
Bu da kişilerin psikolojisi üzerine olumsuz etki yaratıyor.
Bu konuya dair yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

HIV korkusu nedir?