22 haftalik gebelik durumu mevcut olup, ikili tarama testim 10000 de 1 cikmis 4lu tarama testi normal cikmisti. Perinatologa gittigimizde ense kalinligi 2.9 olculdu normal dedi doktor.

22 haftalik gebelik durumu mevcut olup, ikili tarama testim 10000 de 1 cikmis 4lu tarama testi normal cikmisti. Perinatologa gittigimizde ense kalinligi 2.9 olculdu normal dedi doktor. Ancak internette yuksek oldugu yaziyor. Sonuc degeri yuksekmidir.

Tahlil.com Cevabı : Fetal ense kalınlığı 3 mm ve yüksek olduğunda normal olarak değerlendirilmez.Ancak sizede bu değerin altı çıkmış.Sonucunuz 2.9.
Fetal ense kalınlığı ile ilgili aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Fetal ense kalınlığı nedir?