4 haftalik ikiz gebe iken bebegin birinin dusmesi diğerinin devam etmesi soz konusu mu . Birinin düşük kanamasi olduğu sırasın beta hcg ölçüldüğünde diger gebelik karninda olmasina ragmen kanama esnasinda beta hcg kac cikar sıfırlanır mi?

Merhaba 4 haftalik ikiz gebe iken bebegin birinin dusmesi diğerinin devam etmesi soz konusu mu . Birinin düşük kanamasi olduğu sırasın beta hcg ölçüldüğünde diger gebelik karninda olmasina ragmen kanama esnasinda beta hcg kac cikar sıfırlanır mi .. dusuk kanamasi nasil olur.. lütfen 2 soruma cevap verin..

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru bilgiyi gebelikte tapılan ultrason muayenesi ve gerek olursa jinekolojik muayene verecektir.Kadın doğum doktoruna bu tür bir şüpheniz olduğunda başvurmalısınız.

K************* :

Birde bu ay adet oldum ama sadece 2 gun normalde 6 gun oluyodum ve göğüslerimin ucu cok sis nedeni ne olabilir.. gebelik dusuyonuyoz ama ..

Cevap:

Bu durumda detaylı muayene için bir kadın doğum doktoru ve/veya endokrinoloji doktoruna baş vurabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.