Esim 9 haftalik gebe doktor bizden cmv testi istedi. cmv igG avidite (serum) degeri 0.42 cikti laboratuar referansi ise 0.2<x pozitif gosteriyor.

Esim 9 haftalik gebe doktor bizden cmv testi istedi. cmv igG avidite (serum) degeri 0.42 cikti laboratuar referansi ise 0.2
Tahlil.com Cevabı : CMV avidite testiniz yüksek çıkmış.
Aşağıdaki detaylı yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CMV Avidite yüksekliği ve avidite testi: