ESR:36dan önce 30a düşmüş sonra 46ya çıkmış durumda ayrıca CRP:1.47den önce 1.19 a düşmüş

ESR:36dan önce 30a düşmüş sonra 46ya çıkmış durumda ayrıca CRP:1.47den önce 1.19 a düşmüş sonra 1.33 e çıkmış tranko-buskas ursactive ve prabex kullandım sizce sorun nedir

Tahlil.com Cevabı : Bu değerler aşırı yüksek değerler değil.Tek başına da bir hastalık bulgusu olamazlar.Sizi takip edne doktorunuz muayene bulgunuz ve var is ediğer tahlilleriniz ile birlikte en doğru bilgiyi verecektir.