Adetime 3 gun var.. 4 .-5 gundurde sol tarafimda ve kasıklarimda ağrı var ara ara belime vuruyor acaba hamile olabilirmiyim?

Merhabalar hocam adetime 3 gun var.. 4 .-5 gundurde sol tarafimda ve kasıklarimda ağrı var ara ara belime vuruyor acaba hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Bunu bir hamilelik belirtisi olarak değerlendirmek uygun olmayacaktır.Beklenen adet tarihinde adet olmazsanız test yaptırabilirsiniz.
Ayrıca idrar yollarınızda enfeksiyon da bu belirtiğiniz belirtilere yol açabilir.