Polikistik Over Hastası Olanın çocuğu olur mu? Düzensiz yumurtlama varmış bende.

Polikistik Over Hastası Olanın çocuğu olur mu? Hocam polikistik over denildi bana bunu nereden anlaşılır düzensiz yumurtlama varmis

Tahlil.com Cevabı : Polikistik over sendromunda doğurganlığı sağlayan hormonlarda düzensizlik olur.Bu da tedavi edilmelidir.Hamilelik ihtimali de polikistik over sendromunda düşer.
Bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.