Ankara'da Plastik Cerrahi Kliniği: ONEP

22.06.2018 08:00
Son yıllarda fiziğine önem veren ve daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyenler Plastik Cerrahi Kliniklerine daha sık başvuruyor
Ankara'da Plastik Cerrahi Kliniği: ONEP
A

Son yıllarda fiziğine önem veren ve daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyenler Plastik Cerrahi Kliniklerine daha sık başvuruyor.
Ankara'da faaliyet gösteren ONEP Plastik Cerrahi Kliniği'de başta saç ekimi,meme büyütme veya küçültme,yüz estetiği gibi tedavi yöntemleri ile hastalarına hizmet veriyor.
ONEP Plastik Cerrahi Kliniği sorumlusu Op.Dr.Hıfzı Velidedeoğlu'da Tahlil.com'a Onep Plastik Cerrahi Kliniği,kendisi ve çalışma ekibi hakkında bilgi verdi:
Onep; 1981 yılında Prof. Dr. Onur EROL tarafından Ankara’da kurulmuş olan bir Plastik Cerrahi Kliniği’dir. Birçok değerli plastik cerrahın da olduğu gibi ben de 1990 yılında Onep ekibine katıldım.
Ankara Onep’de; temel felsefelerimizden biri olan ekip çalışması mantığını sürdürdük ve plastik cerrahi uzmanlarımız Op.Dr. Ünal ŞAHİN, Op.Dr. Zühtü DEMİR, Op.Dr. Atilla KURTAY ile Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanımız A.Burak Çakmak’ı ekibimize katarak güç kazandık.
ONEP Ankara Binsesin Sitesi 5.Cad.90.sok.No:20 Ümitköy-Ankara’daki modern binamızda faaliyet göstermektedir.
Binamız; içerisinde otoparkı, kafeteryası, doktor odaları,hasta muayene odaları, numune alma odası, acil gözlem ve acil müdahale odaları,hasta bekleme salonları, en son teknoloji ile donatılmış 2 ameliyathanesi , anestezi öncesi hazırlık ve ayılma ünitesi,yoğun bakım ve gözlem odaları olan 1500 m2’lik 4 katlı bir sağlık kompleksidir.

Merkezimizde; GÖZ KAPAĞI CERRAHİSİ, YÜZ GENÇLEŞTİRME, KULAK CERRRAHİSİ, BURUN CERRAHİSİ, SAÇ EKİMİ, MEME BÜYÜLTME, MEME KÜÇÜLTME, MEME DİKLEŞTİRME, MEME EŞİTSİZLİKLERi DÜZELTME, KOL GERME, KARIN GERME, LIPOSUCTION gibi operasyonlar; uzman kadromuz ve deneyimli sağlık personellerimizin katılımlarıyla başarıyla yapılmaktadır.
Ayrıca; BOTOX, RESTYLANE, VELLA SMOOTH, LAZER EPİLASYON, MEDİKAL CİLT BAKIMI ve SOLARYUM gibi ameliyatsız estetik uygulamaları da teknolojik cihazlarımız ile uygulanmaktadır. Merkezimiz; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı ve Sağlık Personelleri, İşletme Müdürü, Hasta Koordinatörü, Hasta Danışmanları ve Hizmet Personellerini kapsayan kurumsal kadrosuyla güzelliğe dair, sağlıklı ve güvenli estetik çözümler bulmaya devam etmektedir.

YORUM YAP

Yorum yapilmeniz için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız...
Hamilemiyim? Bölümümüze Soru Sormadan Önce Uyarılarımızı Okuyunuz
Hamile olup olmadığınızı öğrenmek veya yaşadığınız cinsel beraberlik sonrası hamilelik ile ilgili kafanıza takılan sorularınızı sormadan önce lütfen aşağıdaki uyarılarımızı okuyunuz
Erkeklerde ve Kadınlarda İdeal Bel Ölçüsü Ne Olmalıdır?
Belimizin ölçüsü sağlığımız için önemli bir göstergedir
Bitkisel Çaylar ve Normal Çay:Fark Nerede ?
Günümüzde bitkisel çaylara giderek artan bir ilgi var
Testosteron Nedir? Erkeklerde Testosteron Nasıl Arttırılır?
Testosteron hormonu özellikle erkeklerin sıkça konuştuğu ve yüksekliği durumunda da gurur duydukları bir hormondur
Meme Büyüklüğü Sorunu ve Meme Estetiği Nedir?
Meme büyüklüğü bayanlar için oldukça rahatsız edici bir durumdur
Kanserli Hücreler Laboratuvar Ortamında Öldürülebiliyor
AKDENİZ Üniversitesi' nde (AÜ) görev yapan bir grup bilim adamı, 6 yıllık çalışma sonunda, ağızdan kullanımında zehirli etki gösteren bir bitkiden elde ettikleri madde ile laboratuvar ortamında kanserli…
Sünnet Yaşı İdeal Olarak Ne Olmalıdır?
Yaz ayları başlayınca sünnet sezonu da açılır
Şimdi Kiraz Zamanı:Kirazın Sağlığımıza Faydaları
Kiraz lezzeti kadar faydaları ile de hemen herkesin tercih ettiği bir meyvedir
Kilo Vermek İçin 7 Önemli Beslenme Önerisi
Kilo vermek hemen herkesin ortak dileği
Kronik Yorgunluk Sendromu Nedir ?
Sevgili okurlar, ''Yorgunluk ve Tahliller'' ile ilgili yazıma yoğun ilginiz ve sizden bu konuyla ilgili gelen mailler sonrası çağımızın güncel bir sağlık sorunu olan Kronik Yorgunluk Sendromu ile ilgili…
D Vitamini Doğum Sancısını Azaltıyor
D vitaminin pek çok faydası olduğu bilinmektedir
Kalp Hastaları Nasıl Et Yemeli?
Kalp hastalarının kırmızı eti ne sıklıkla ve hangi miktarda tüketeceği sürekli olarak tartışılan bir konudur
tahlil.com
tahlil.com
tahlil.com