Ankara'da Plastik Cerrahi Kliniği: ONEP

22.06.2018 08:00
Son yıllarda fiziğine önem veren ve daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyenler Plastik Cerrahi Kliniklerine daha sık başvuruyor
Ankara'da Plastik Cerrahi Kliniği: ONEP
A

Son yıllarda fiziğine önem veren ve daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyenler Plastik Cerrahi Kliniklerine daha sık başvuruyor.
Ankara'da faaliyet gösteren ONEP Plastik Cerrahi Kliniği'de başta saç ekimi,meme büyütme veya küçültme,yüz estetiği gibi tedavi yöntemleri ile hastalarına hizmet veriyor.
ONEP Plastik Cerrahi Kliniği sorumlusu Op.Dr.Hıfzı Velidedeoğlu'da Tahlil.com'a Onep Plastik Cerrahi Kliniği,kendisi ve çalışma ekibi hakkında bilgi verdi:
Onep; 1981 yılında Prof. Dr. Onur EROL tarafından Ankara’da kurulmuş olan bir Plastik Cerrahi Kliniği’dir. Birçok değerli plastik cerrahın da olduğu gibi ben de 1990 yılında Onep ekibine katıldım.
Ankara Onep’de; temel felsefelerimizden biri olan ekip çalışması mantığını sürdürdük ve plastik cerrahi uzmanlarımız Op.Dr. Ünal ŞAHİN, Op.Dr. Zühtü DEMİR, Op.Dr. Atilla KURTAY ile Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanımız A.Burak Çakmak’ı ekibimize katarak güç kazandık.
ONEP Ankara Binsesin Sitesi 5.Cad.90.sok.No:20 Ümitköy-Ankara’daki modern binamızda faaliyet göstermektedir.
Binamız; içerisinde otoparkı, kafeteryası, doktor odaları,hasta muayene odaları, numune alma odası, acil gözlem ve acil müdahale odaları,hasta bekleme salonları, en son teknoloji ile donatılmış 2 ameliyathanesi , anestezi öncesi hazırlık ve ayılma ünitesi,yoğun bakım ve gözlem odaları olan 1500 m2’lik 4 katlı bir sağlık kompleksidir.

Merkezimizde; GÖZ KAPAĞI CERRAHİSİ, YÜZ GENÇLEŞTİRME, KULAK CERRRAHİSİ, BURUN CERRAHİSİ, SAÇ EKİMİ, MEME BÜYÜLTME, MEME KÜÇÜLTME, MEME DİKLEŞTİRME, MEME EŞİTSİZLİKLERi DÜZELTME, KOL GERME, KARIN GERME, LIPOSUCTION gibi operasyonlar; uzman kadromuz ve deneyimli sağlık personellerimizin katılımlarıyla başarıyla yapılmaktadır.
Ayrıca; BOTOX, RESTYLANE, VELLA SMOOTH, LAZER EPİLASYON, MEDİKAL CİLT BAKIMI ve SOLARYUM gibi ameliyatsız estetik uygulamaları da teknolojik cihazlarımız ile uygulanmaktadır. Merkezimiz; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı ve Sağlık Personelleri, İşletme Müdürü, Hasta Koordinatörü, Hasta Danışmanları ve Hizmet Personellerini kapsayan kurumsal kadrosuyla güzelliğe dair, sağlıklı ve güvenli estetik çözümler bulmaya devam etmektedir.

YORUM YAP

Yorum yapilmeniz için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız...
Odyoloji Nedir?
Kulak, burun ve boğaz hastalıkları ile ilgilenen sağlık bilimi odyoloji olarak isimlendirilmektedir
Mide Ekşimesi Ne Zaman Olur?
Mide asidi yemek borusundan gırtlağa doğru çıktığında yanma, ekşime hissederiz
Süt Dişlerini Vaktinden Önce Çektirmeyin.
Bebeklik döneminde çıkmaya başlayan ve çocukluk döneminde dökülen dişler süt dişler olarak isimlendirilir
Tatil Yerinizi Çocuğunuza Uygun Seçin!
Tatil sezonunda bulunduğumuz şu dönemde çocuklu pek çok aile sene boyu bekledikleri nefes alma tatilleri için hazırlanıyorlar
Cildiniz Neden Kaşınır?
Kaşıntı ciltte oluşan bir tür rahatsızlıktır
Selulit İle Beslenmemize Dikkat Ederek de Mücadele Edebilirizz
Selulit  hemen tüm bayanların önemli bir estetik sorunudur
Hangi Elementin Eksikliği Bebek Düşürmeyi Tetikler?
Uzmanlara göre kadınlarda çinko elementinin eksikliği bebek düşürmeye sebep olur
Parfümün Zararları
Yaz mevsiminin gelmesiyle insanlar daha çok terliyor ve ter kokusunu kapatmak için parfüm, deodorant gibi maddeler daha çok kullanılıyor
Beyin Üzerinde Etkili Besinler
İlerleyen yaşla birlikte hafızanın da zayıflaması normal fakat bu zayıflığı azaltmak bizim elimizde
Plasebo Etkisi Nedir?
Plasebo, fiziksel olarak herhangi bir hastalığı tedavi edecek içeriğe sahip olmayan, ancak gerçek tıbbi ilaçlara şekil olarak benzerlik gösteren maddelerdir
Gebelikte Göğüslerde Hassasiyet Ne Zaman Başlar?
Anne adayları gebelik döneminde oldukça hassas olurlar
Ahududunun Faydaları
Ahududu genelde sık tüketmediğimiz ama sağlığımız için de yararlı bir meyvedir
tahlil.com
tahlil.com
tahlil.com