Tahlil.com Yenilendi

27.06.2018 12:04
Tahliller,tahlillerin klinik olarak kullanımı ve sağlık bilgileri konularında faaliyet gösteren sitemiz sizler için yenilendi
Tahlil.com Yenilendi
A

Tahliller,tahlillerin klinik olarak kullanımı ve sağlık bilgileri konularında faaliyet gösteren sitemiz sizler için yenilendi.
Yeni Tahlil.com'u diğer sağlık sitelerinden ayıran en önemli fark laboratuvar tahlilleri hakkında detaylı bilgi vermesi ve A'dan Z'ye tüm laboratuvar tahlillerinin normal değerlerini ve hangi durumlarda yükselip hangi durumlarda düşük çıktığını açıklamasıdır.
Sitemizin tahlil yorumlama hizmetini de geliştirdik.Tek yapmanız gereken Tahlil Yorumlanması bölümünü ziyaret edip sormak istediğiniz tahlil değerlerinin bilgisini yazmanız.

YORUM YAP

Yorum yapilmeniz için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız...

YORUMLAR

| 04.02.2010 09:13

Yeni siteyi eskisine göre daha güzel buldum.Aradığın konuyu daha rahat bulabiliyorsun.

Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT) Nedir?
PGT; tüp bebek yöntemiyle oluşturulan embriyonun kromozomal olarak yapı ve sayı bakımından incelenmesidir
Boğaz Kültürü Neden Yapılır?
Boğaz kültür testi ile  özellikle A grubu Streptokok bakterilerine bağlı ve halk arasında Beta mikrobu olarak da bilinen boğaz enfeksiyonlarının tanısı kolaylıkla konulmaktadır.
Tam İdrar Tahlili
Tam idrar tahlili her laboratuvarda yapılabilen bir tahlildir
Kan Tahlilinde PLT Trombosit Düşüklüğü Neden Olabilir?
PLT yani trombosit değeri, doktorlarca kan sayımı (hemogram) tahlilinde istenen parametrelerden biridir.PLT düşüklüğünde ise bazı kan hastalıkları akla gelmelidir.
Tahlil Sonuçları Bölümü Sürekli Güncelleniyor
Tahlil sonuçlarının uzman doktorlarca yorumlandığı sağlık siteniz Tahlil.com'da yer alan tahlil sonuçları bölümünde sürekli güncelleniyor.
Tahlil Sözlüğü Tahlil.com'da
Türkiye'nin ilk ve tek tahlil sözlüğü Tahlil.com'da.Tahlil.com uzmanları sizler için en çok kullanılan ve merak edilen tahliller hakkında bilgi alacağınız bir sözlük geliştirdiler.
tahlil.com
tahlil.com