Merhaba sevgilimle sürtünerek birlikte olduk ben boşaldım kıyafetler çıkmadan fakat ben sonrasında elimle vajinasiyla oynadım hafif mide bulantısı olduğunu söylüyor

Merhaba sevgilimle sürtünerek birlikte olduk ben boşaldım kıyafetler çıkmadan fakat ben sonrasında elimle vajinasiyla oynadım hafif mide bulantısı olduğunu söylüyor bir kaç gündür bu olaydan sonra adeti 2 gun gecikti sogan suyu diye adet söktürücü içmiş galiba sabahına adet oldu ve adeti 7 gun sürdü adetten sonra kahverengi akıntıları olduğunu söyledi 14 gün sonra idrar testi yaptı negatif cıktı

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....