Kan tahlili yaptırdım.AST :50 ,ALT:45 çıktı.Karaciğerimde sorun olduğu söylendi,ne önerirsiniz.Ayrıca Hepatit Testlerime henüz bakılmadı.Nasıl bir yol izlemeliyim.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer enzimlerinizde hafif bir yükseklik var.Ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum,karaciğerde yağlanmaya da bağlı olabilir.Ultrason ve diğer tetkikler faydalı olacakır,hepatit testlerine baktırmanız da yararlı olacaktır.Geçmiş olsun