Üzerimde ic çamaşırı vardı arkadaşmda bisey yoktu sürtünme yoluyla hamile kalabilir miyim?

Üzerimde ic çamaşırı vardı arkadaşmda bisey yoktu sürtünme yoluyla iliski yasadık temmuzun baslarıydi ve sonra 2 ay gec te olsa adet oldum 5 kere test yaptm hepsi negatif cikti ama yuzumde lekelenme göğsümde hassasiyet oluştu hamilelik lekesi gibi seyler yaziyordu internette. korkum hala gecmedi ondan zevk suyu degdi göbeğime ama korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet gördüğünüze göre hamilelik ihtimaliniz kalmamıştır. Gebelik testiniz de negatif çıktığına göre hamile olmadığınız anlaşılıyor. Rahat olun.