Badem Hem Zayıflatıyor Hem de Gençleştiriyor

01.08.2018 04:17
Badem lezzetli ve kolaylıkla bulunabilen bir kuruyemiş türüdür
Badem Hem Zayıflatıyor Hem de Gençleştiriyor
A

Badem lezzetli ve kolaylıkla bulunabilen bir kuruyemiş türüdür.Bademin faydalarına gelince; badem lezzetli ve tok tutan bir meyvedir.Zayıflama üzerine olumlu etkisi vardır. Badem de çinko, demir, kalsiyum, potasyum, E vitamini gibi mineraller ve vitaminler vardır. Ayrıca içerdiği Amigdalin maddesinin kansere karşı koruyucu olabileceği savunuluyor. Bununla birlikte Ko enzim Q 10 ve Omega 3 seviyesi çok yüksektir.
Bu enzim ve yağ asidi kalp damar hastalıklarından kişiyi koruyor ve yaşlanmaya gidiş sürecini yavaşlatıyor.   Bademi düzenli tüketmek kötü kolesterol olan LDL’yi % 6 ila % 15 oranında düşürüyor. Bademin kaliteli protein içermesi ve sağlıklı yağlardan zengin olması kişiyi daha uzun süre tok tutuyor.
Badem, sert bir yiyecek olduğu için çiğnemesi zor oluyor ve bu durum kişinin çiğneme duygusunu tatmin ediyor. Lif oranı yüksek olduğu için barsak hareketlerini artırıyor. Hazırlama zorluğu olmadığı için her yerde kolayca bulunabiliyor ve her yere kolayca taşınabiliyor.

Lazer Epilasyon Seans Sayısı Neye Göre Belirlenir?
Lazer epilasyon; vücudun belli bölgelerinin, kıllardan tamamen arınmasını sağlamaktır
Kimyasal Maddelerin İnsan Sağlığına Zararları ve Korunma Yolları
İş hayatında üretim ve teknik hizmetler başta olmak üzere bir çok alanda çalışanlar, çalışma ortamlarında kimyasal maddelere maruz kalabilmektedir
Tüp Bebek Aşamaları
Brüksel Tüp Bebek Merkezi Direktörü Prof
Kalıcı Parfümün Sırları
Parfüm; kadın, erkek herkesin çok sık kullandığı kozmetik bir üründür. Parfümün kokusunu uzun süre hissetmek isteriz.
Mutlu Olmak İsteyenlere Altın Kurallar Nelerdir?
Evet herkes farkında hayat kolay değil,Mutluluk da hemen herkesin ortak isteği.Bu yazımızda mutlu olmak isteyenlere bazı altın kurallar önereceğiz.
tahlil.com
tahlil.com
tahlil.com