Suyun Gerçekleştirme Gücünü Keşfedin

Su, hayatın ta kendisidir
A

Su, hayatın ta kendisidir. İnsan vücudunun %70 i sudur. Su iyi bir çözücü ve güzel bir tepkime ortamıdır. Şöyle ki, vücutta gerçekleşen tüm fizyolojik olaylar hücreler içinde, tükettiğiniz su ile gerçekleşir.

Su, kristal bileşimde bir yapıdır. Yani suyun içindeki kristaller, içine hapsettiği bilgileri taşıma özelliğine sahiptir. İşte insan vücudunun her zerresine, her hücresine ulaşmakta olan bu su kristalleri, içeriğindeki bilgileri hücreler yardımıyla tüm hücrelere dağıtmakta ve yönetmektedir.

Bir yandan da şöyle bir gerçek vardır ki; gerek fizyolojik, gerek psikolojik pek çok hastalık, beyinde biter ve insan yapmaya karar verdiği pek çok şeye odaklandığında yapamayacağı iş yoktur. İşte bunların hepsi birleştirildiğinde inanılmaz bir kuvvet ortaya çıkıyor.

Şöyle ki; hayatta başardıkça başarma, mutsuz oldukça daha mutsuzlaşma, iyileştim dedikçe güç bulma durumu vardır. Kimisi bunu evrene verilen mesaj olarak algılasa da olay bilimsel gerçeklerle de böyle bir olayın varlığından bahsedilebilir.

Ortamda bir kapta su olduğunu düşünün. Konuştuğunuz her kelime bu suyun içine nüfuz eder, kristaller tarafından tutulur. Bu suyu içtiğinizde, kristaller önce ağızda, yemek borusunda, midede, kalpte, böbrekte… derken bütün vücudunuzda dolaşacak. Dolaştığı her organda farklı bir görev üstlenecek ve bu görevi yerine getirecektir. Taa ki idrar olup vücuttan atılana kadar. Bu kaptaki her suyu içtiğinizde yüklemiş olduğunuz bu mesajlar fiziksel olarak da hücrelere işlenmiş olacak. İşte böylelikle düşünceleriniz, niyetleriniz kendini gerçekleştirmiş olacaktır.

İnsan hücreleri 21 günde kendini yeniler. İşte buradan yola çıkarak en az 21 gün suyunuza işlediğiniz güzel mesajlar, belki de hayatınızda yolunda gitmeyen akışı düzeltecektir.  

Ayrıca içme suyuna verdiğiniz güzel mesajlar evdeki her bireyin hücrelerine nüfuz edeceğinden daha muhabbetli bir aile ortamı kurmayı dahi vücutlara emretmiş olacaksınız.

Su hayatın her yerindedir. Sadece içmek değil banyo yaparken, temizlik yaparken, yemek yaparken hep mutlu olun ve suyunuza hep güzel mesajlar verin ki; banyonuz cildinizi temizlerken yenilesin, temizlikle birlikte kötü enerji evden çıksın, yemekleriniz daha lezzetli olsun.

Suyun en kolay aldığı mesajlar, sevgi sözcükleri ve şükürdür. Sağlığınız ve sahip olduğunuz değerler için şükrettiğinizde suyun mükemmel etkisini göreceksiniz. 

YORUM YAP

Yorum yapilmeniz için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız...
Çocuklara Öksürük Şurubu Vermek Gerekli midir?
Çocuklar hastalanıp öksürmeye başladığında birçok anne baba,çocuğuna biran önce öksürük şurubu kullanmak ister
Potasyum İçeren Besinler ve Potasyumun Faydaları
Hücrelerin içinde görev alan potasyum kas kasılmalarını ve kalp atışını düzenler
Çağla Meyvesinin Sağlığımıza Bilinen Yararları
Çağla meyvesi ilkbahar sonu ve yaz başlangıcı bol olarak bulunan bir meyvedir
Botoks Nedir? Hangi Bölgelerde Botoks Uygulanır?
Botoks (Botulinum toksini) uygulamasında kullanılan madde, Clostridium botulinum adlı bakteri tarafından salgılanan bir proteindir
Dr. Öz Show’da Panik Atak hastalığı tüm detayları ile incelendi.
Birden terlemeye başlıyorsanız, kalbiniz hızla atıyorsa, titriyorsanız, mideniz bulanıyor ve başınız dönüyor ise endişeye kapılmanıza gerek yok
Kanser Tedavisi Görenler İçin Tatil İpuçları
Kanser tedavisi görenler için tatil ipuçları Kanser tedavisi tatile engel değil! Hepimizin iple çektiği tatil, sevdiklerimize ve kendimize vakit ayırabildiğimiz ve hiçbirimizin hayatından çıkaramayacağı…
Viral mi? Bakteriyel mi?
Son derece sık kullandığımız bu sözcükler ne anlama geliyor
Saç Ağarması Nedir? Saçlarımız Neden Ağarır?
Saç ağarması hem kadınlar hem de erkekler için önemli bir kozmetik sorundur
Klima Kullanımı Sağlığımız Açısından Nasıl Olmalıdır?
Günlük yaşamımızın vazgeçilmezi klimalar, doğru kullanıldığında sağlık problemi yaratmazken, kontrolsüz ve uzun süre kullanımı ciddi sağlık sorunlarına yol açıyor
Yanardağ Külleri ve Asit Yağmuru Sağlığımızı Olumsuz Etkileyebilir
İzlanda’da kül püskürtmeye başlayan Eyjafijallajokull Yanardağı ,Avrupa’da uçak seferlerini olumsuz etkiledi
Sporun Faydaları
Fiziksel aktivitenin sağlık ve zindelik için sağladığı yararların giderek daha iyi anlaşılıyor
Bilgisayar Kullanımı Göz Yorgunluğuna Neden Olabiliyor
Bilgisayar kullanımı pek çok kişide göz yorgunluğu, gözlerde ağrı, yanma, batma,, kaşıntı, kızarıklık, sulanma gibi şikayetlere yol açabiliyor