Suyun Gerçekleştirme Gücünü Keşfedin

26.01.2018 10:56
Su, hayatın ta kendisidir
Suyun Gerçekleştirme Gücünü Keşfedin
A

Su, hayatın ta kendisidir. İnsan vücudunun %70 i sudur. Su iyi bir çözücü ve güzel bir tepkime ortamıdır. Şöyle ki, vücutta gerçekleşen tüm fizyolojik olaylar hücreler içinde, tükettiğiniz su ile gerçekleşir.

Su, kristal bileşimde bir yapıdır. Yani suyun içindeki kristaller, içine hapsettiği bilgileri taşıma özelliğine sahiptir. İşte insan vücudunun her zerresine, her hücresine ulaşmakta olan bu su kristalleri, içeriğindeki bilgileri hücreler yardımıyla tüm hücrelere dağıtmakta ve yönetmektedir.

Bir yandan da şöyle bir gerçek vardır ki; gerek fizyolojik, gerek psikolojik pek çok hastalık, beyinde biter ve insan yapmaya karar verdiği pek çok şeye odaklandığında yapamayacağı iş yoktur. İşte bunların hepsi birleştirildiğinde inanılmaz bir kuvvet ortaya çıkıyor.

Şöyle ki; hayatta başardıkça başarma, mutsuz oldukça daha mutsuzlaşma, iyileştim dedikçe güç bulma durumu vardır. Kimisi bunu evrene verilen mesaj olarak algılasa da olay bilimsel gerçeklerle de böyle bir olayın varlığından bahsedilebilir.

Ortamda bir kapta su olduğunu düşünün. Konuştuğunuz her kelime bu suyun içine nüfuz eder, kristaller tarafından tutulur. Bu suyu içtiğinizde, kristaller önce ağızda, yemek borusunda, midede, kalpte, böbrekte… derken bütün vücudunuzda dolaşacak. Dolaştığı her organda farklı bir görev üstlenecek ve bu görevi yerine getirecektir. Taa ki idrar olup vücuttan atılana kadar. Bu kaptaki her suyu içtiğinizde yüklemiş olduğunuz bu mesajlar fiziksel olarak da hücrelere işlenmiş olacak. İşte böylelikle düşünceleriniz, niyetleriniz kendini gerçekleştirmiş olacaktır.

İnsan hücreleri 21 günde kendini yeniler. İşte buradan yola çıkarak en az 21 gün suyunuza işlediğiniz güzel mesajlar, belki de hayatınızda yolunda gitmeyen akışı düzeltecektir.  

Ayrıca içme suyuna verdiğiniz güzel mesajlar evdeki her bireyin hücrelerine nüfuz edeceğinden daha muhabbetli bir aile ortamı kurmayı dahi vücutlara emretmiş olacaksınız.

Su hayatın her yerindedir. Sadece içmek değil banyo yaparken, temizlik yaparken, yemek yaparken hep mutlu olun ve suyunuza hep güzel mesajlar verin ki; banyonuz cildinizi temizlerken yenilesin, temizlikle birlikte kötü enerji evden çıksın, yemekleriniz daha lezzetli olsun.

Suyun en kolay aldığı mesajlar, sevgi sözcükleri ve şükürdür. Sağlığınız ve sahip olduğunuz değerler için şükrettiğinizde suyun mükemmel etkisini göreceksiniz. 

Çocuklar Boşanmalardan Nasıl Etkileniyor?
Bir ailenin parçalanmasında anne ve baba ne kadar etkilenirse etkilensin en fazla etkiyi çocuk yaşar
Ağız Kokusu Neden Olur?
Toplumda birçok kişinin karşılaştığı sorunlardan biri de ağız kokusudur
Diş Gıcırdatmasına Karşı Mantar Tıpa Isırın.
Diş gıcırdatması parazit varlığından veya stresten dolayı olabilir
Renk Körlüğü
İnsan gözünde kırmızı, mavi, yeşil olmak üzere 3 adet pigment vardır
Melankoli Nedir?
Melankoli, dönemsel olarak kişilerin yaşamında olan ancak uzun süreli durumlarda hastalık olarak isimlendirilen psikolojik bir durumdur
Patlama ve Travma Sonrası Toplum Sağlığı
Dünya toplumları yaşanan terör saldırıları nedeni ile patlamalar ve toplumsal travmalarla karşı karşıya kalmaktadır
Limon Suyu Tüketmek Cildi Gerginleştiriyor!
Limon, C vitamini bakımından zengin ve pek çok yemeğin lezzet kaynağı olan bir besin maddesidir
Terimiz Hangi Dönemlerde Kötü Kokar
Sosyal yaşamımızı etkileyen ter kokusunun kötü koktuğu dönemler zaman zaman farklılık göstermektedir
Gribe Karşı Fındık Tüketin
Kış mevsimin yaklaşmasıyla yaşanan hava değişiklikleri hastalıkları beraberinde getiriyor
Planlı Çalışmanın Sırları Nelerdir?
Gün içerisinde kime sorarsanız sorun herkes yoğun bir tempodadır
İntihar Eğilimi
Uzmanlar intihar eğiliminin önceden anlaşıldığını savunuyorlar
tahlil.com
tahlil.com
tahlil.com