York Teste İlgi Giderek Artıyor

Yayın Tarihi : 2018/06/22 21:00 • Güncelleme Tarihi : 2023/04/06 12:12 •

Son günlerde Tahlil

York Teste İlgi Giderek Artıyor

Son günlerde Tahlil.com'a York Test hakkında giderek artan sorular geliyor.Tahlil.com olarak kullanıcılarımıza York Test hakkında genel bir bilgilendirme yapmak istedik.
Bu konuda York Test firmasının Türkiye temsilcilerinin de görüşüne başvurduk.Bu konudaki değerlendirmelerimizi ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.
Türk halkı gıda intoleransı konusunda hızla bilinçleniyor. Yurt dışında 25 yıldır faaliyet gösteren Yorktest firmasının Türkiye temsilciliği, gıda intoleransı testi yaptıran kişilerin çok büyük çoğunluğunun York Testi’nden fayda gördüğünü ve şikâyetlerinden kurtulduğunu belirtiyor.
Verilen birkaç damla kan ve detaylı bir laboratuar aşamasından sonra, York Testi yaptıran kişiler, günlük yaşamlarında faydalı olduğunu düşünerek tükettikleri belli gıdaların aslında pek çok rahatsızlığın sebebi olduğunu fark edebiliyorlar.
Yorktest Türkiye, özellikle son dönemlerde York Testi’nin faydalarını duyan şirket yöneticilerinin de kendi çalışanlarına toplu şekilde York Testi yaptırdığını belirtmiştir. Böylelikle iş performansını olumsuz etkileyen ve verimli çalışmayı engelleyen kronik yorgunluk sendromu, kilo problemleri, migren atakları, gaz ve şişkinlik gibi pek çok olumsuz durumun önüne geçilebildiği gözlenmiştir.
Genel olarak kilo problemleri, kaşıntılı cilte bağlı ürtiker, egzama, sivilcelenme, şişkinlik, kabızlık, aşırı gaz gibi mide bağırsak sorunları, migren atakları ve kronik yorgunluk sendromu gıda intoleransından kaynaklanabilmektedir. York Testi, ülkemizde yaygın olarak ortaya çıkan gıda intoleransına bağlı bu belirtilerden kurtulmak amacıyla sıklıkla yaptırılmakta ve kişilerin yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

Yorumlar

Yorum
  Sorularınızı cevaplayalım